FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Na stadionu je na 300 slávistů, kteří svůj tým mohutně povzbuzují, domácí nám nestačí. Celý sektor je ověšen, dokonce se objevuje i vlajka „Slavia Commando", kterou jsem na fotbale neviděl už hodně dlouho. Nad hlavy letí 60 balónků a vhazujeme padesát konfet, z nichž půlka končí na hrací ploše.

 

Ke konci zápasu, když Slavia střílí vítězné góly atmosféra houstne. Kvůli několika lidem co skáčou na plochu před sektor nabíhá ochranka. Letí po nich piva, zapalovače, plivance, ... Získáváme čepici ochranky a vše se ještě jednou opakuje. Po závěrečném hvizdu vnikají na hrací plochu další a i když je naši hráči bránili a nechtěli je dát, jsou zatčeni. Poté následuje dlouhá děkovačka.

 

Po zápase proběhne pár konfliktů s policií, které jsou vyprovokovány z jejich strany. Všichni zatčení vyfásnou 500 Kč pokuty. Poté jsou obsazeny všechny drnovické hospody a touto cestou bych chtěl poděkovat panu vrchnímu za půllitry. Díky. Bůh ví, jestli ještě dnes není v tom křoví. Ve Vyškově vyzvedáváme zatčené a se zásobami alkoholu vyrážíme zpět do civilizace. Po cestě stavíme u „mekáče" a benzínky, kam po chvíli doráží i hráči. Spolu s nimi slavíme a řveme chorály (Hyský předříkává ty chuligánské), hráči vykupují celý „mekáč" (jídlo, alko i nealko) a dávají nám své dresy, trenýrky apod.

 

Po dojezdu do Prahy vyrážíme dále slavit. Super výjezd na konec sezóny. Jsem rád, že se nestalo to, aby sedláci z Olomouce hráli Ligu mistrů. Byla by to ostuda, vždyť oni by tam ani nejeli.

 

P.S.: Nezapomeňte nás zase všichni ponižovat a neumět se ani podepsat. To patří hlavně sigmákům a Brňákům. Čest vyjímkám.

P.P.S.: Při cestě zpět nám pořád volali Brňáci, ať přijedeme do Brna se pobít. Pánové, zamyslete se! My byli na vašem území, tak jste se měli snažit vy, a dojet za námi do Drnovic.

Autor: Petr (Brigate 97 Slavia)

 

převzato z Football Factory č.12


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear