FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

- Jak se na derby sluší, opět dobrá prezentace. Velké množství pyrotechniky po celý zápas, nové vlajky, dobrý support dobře zaplněného kotle na E 1.

Čerti - Neskutečné množství! Ještě stále mají předem domluvené bitky na neutrálním místě tolik odpůrců?

Diváci - Přes šestnáct tisíc! Sparta táhne, Sparta je kult.

Zápas - Dostali jsme čtyři góly za poločas, takže smíšené pocity. Přesto nikdo nepochybuje o titulu.

Facit - Každé derby „S“ má své osobité kouzlo a patří k tomu nejlepšímu, co naše liga může nabídnout.

Autor: BDzL - O (Sparta)


Z pohledu Slávisty:
Již druhé „poděkování“ posíláme do „sešívaného“ tábora ...

Redakce Football Factory


Z pohledu Chachara:
Na tento nejznámější zápas naší ligy jsem se jel podívat jen tak „na kukačku“, predevším však fotit. Ale pojďme k zápasu. Na Letné se sešlo bezmála 14.000 diváků. Z tohoto počtu bylo odhadem 3.000 hostí, ovšem v kotli jich bylo asi 600 (povětšinou blbů), což je dle jejich vlastních slov rekordně málo. Ti praví „sešívanci“ dorazili spolu s Bohemkou po problémech s lístky až ve 30. minutě. Jejich přítomnost byla na letenském ovzduší cítit.

Na začátek druhé půle si nad hlavy připravili choreografii o rozměrech 10x10 metrů s postavou muže s páskou přes oči, jenž pomocí megafonu křičí na domácí „Smrt Spartě!“. Povedená záležitost. Poté vše roztrhají a odpálí dvě dýmovnice, což se nelíbí pořadatelům, se kterými se zakuklení slávisté asi minutku strkají. Z vlajek třeba jmenovat sešitou „T1upa Toma Sojera“ a „Berserk“. Fans KSG se na derby nedostavili, dali přednost Koszalinu ...

Domácí se na české poměry předvedli navýsost dobře. Nejprve odpalují dvacet menších, ale kvalitních ohňů, což se líbilo většině přítomných. Dále bych zmínil šest nádherných vlajek na tyčích a devět transparentů na dvou tyčích. Na galerce se jich sešlo tak 1.000 - 1.200. Po celou dobu první půle se bavili házením jemných papírků, kterých mělo být 45 kg. V přestávce představili další ohně, šály a x UFT - super! I vlajky stály za to. Visely „Ultras Sparta“, nová „Red Pirates Sparta“, mimo sektor pak „FRU Ultras“ a nadherná nová „Supporters Forever ACS“. Dále tu byla i jedna Unionu Berlín, kteří dojeli na pozvání FRU v osmnácti lidech. O jiných fans nevím.

Co se týče aktivit hooligans tak za zmínku stojí, krom strkanice s pořadateli v sektoru hostí, pouze napadení osmi mladých sparťanů, více než dvojnásobnou přesilou sešívaných hools před zápasem na Malostranské. Hold smůla! Toto vše za přítomnosti miliardy fízlů. Povedený výlet.

Autor: A. from B.K. (Baník)

převzato z Football Factory č.11

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear