Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Na naše soky narážíme u stanice metra a v přilehlém parčíku. Je jich jen 23 (v tom 7 KSG), takže akce se mění z bitky v lynč. Přihlížejí 4 benga, kteří se neopovažují jakkoliv zasáhnout. Místo není pro nějaké řádění vůbec příhodné, a tak rychle vyklízíme pole všemi směry.

autor: Kolektiv BDzL (Sparta Praha)

 


Z POHLEDU BOHEMÁKA: V průběhu dne je domluven po zápasový střet, s tím, že pravidla budou domluvena až po zápase. Po skončení mače nás (asi 60 ks) však policie odvádí v kordonu na Hradčanskou. Stále jsme v kontaktu se soupeřem z Letné. Vystupujeme na Malostranské (cca 35 ks) a za chvíli doráží i policie. Sparťané jsou však přesto rozhodnuti střet uskutečnit. Bohužel se opět pár lidí na naší straně vytrácí a zhruba tři minuty před příchodem sparťanů mizí i policie. Zůstává nás 23, z toho pět z Górniku (díky kluci). Není čas domlouvat pravidla a soupeř o to již stejně nestojí, brzy chápeme proč. Do zahrady u stanice vtrhává ze dvou stran asi devadesát hool's Sparty (fakt dobrá sestava) a doslova nás převálcuje. Pár lidí se barikáduje v bistru, zbytek zažívá doslova lynč (dokopávání na zemi, kovové židle, popelníky a sklenice končí na hlavách ležících klokanů): Jednoznačná výhra Sparty! Pravidla domluvena nebyla, takže i to dobíjeni je pochopitelné. Přesto se domníváme, že jsme nezklamali a díky patří všem od nás, co se zúčastnilí. Zvláště pak přátelům z KS Górnik Walbrzych, opravdu velký dík.


autor: Berserk (Bohemians Praha)


převzato z Football Factory č.16


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear