Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Dobrá zpráva pro všechny fandy tištěných zinů. Od května letošního roku se hooligans.cz stává oficiálním distributorem legendárního polského magazínu To My Kibice v České republice a na Slovensku!

Po dlouhé době si tedy zájemci budou moci u nás opět pořídit tento tradiční časopis (na trhu již od r. 2001), který mapuje ultras & hooligans scénu po celém světě, a na němž vyrostlo mnoho fanouškovských generací.

 

Magazín TMK disponuje profesionálním týmem terénních pracovníků z nejrůznějších koutů Evropy, kteří se aktivně podílejí na zachycování těch nejlepších momentů z nejatraktivnějších zápasů. Ačkoliv je časopis primárně zaměřen na polskou scénu, nechybí v něm bohatý náhled i za hranice našeho souseda, především pak ve speciálním vydání TMK+. Nezřídka jsou v magazínu zmiňovány a zachyceny i česko-slovenské aktivity; to vše doplněno o velké množství originálních fotografií, barevně vytištěných na kvalitním křídovém papíře, které nejsou publikovány nikde jinde.

 

Časopis To My Kibice vychází 1x měsíčně (+ 4x ročně speciál TMK Plus) a bude možné si ho pořídit za

80 Kč (3 €) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 €) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 €) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

 

Více informací a objednávky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

G o   b a c k   t o   o l d   s c h o o l !

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear