Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Srpnové To My Kibice je na světě! V aktuálním čísle TMK na vás čekají reporty z vystoupení polských klubů v Evropě – v předkolech Ligy mistrů se představila Legia Warszawa (utkání s finským IFK Mariehamnem a kazašským FK Astana) a v Evropské lize potom Lech Poznaň (zápasy s makedonským Pelisterem Bitola, norským FK Haugesund a holandským Utrechtem). Jagiellonia Bialystok se pak v EL utkala s gruzínským Dinamem Batumi a s FK Gabala z Ázerbájdžánu. O další očekávaný zápas se postaral loňský fenomén z Gdynie – Arka hrála s dánským FC Midtjylland.

Dále v srpnovém vydání nechybí pohled na první kola polských lig (kde především zápasy nováčka Ekstraklasy Sandecje Nowy Sacz s varšavskou Legiou a poznaňským Lechem měly výbornou kulisu, okořeněnou i nějakými těmi stadionovými atrakcemi) a první kola polského poháru, např. družební mač ROWu Rybnik s Górnikem Zabrze.

Vše uzavírá výjezdový žebříček jarní části sezóny 2016/2017, ohlédnutí se za letními fanouškovskými turnaji a obsáhlá story velmi populární, a v neposlední řadě kontroverzní, bandy z Ruchu Chorzów.

Magazín To My Kibice Nr. 8 (191), srpen 2017 (84 stran) je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear