Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Rve se nejen pro zábavu a svůj klub West Ham United, ale i pro peníze, kdy dělá vyhazovače a stoupá stále výš v hierarchii podsvětí. Dělá ochranky při předávání peněz a drog, a nakonec začne sám obchodovat s drogami. S chuligánstvím Carlton Leach skončil po té, když chuligáni Millwallu z gangu The Treatment si počkali na I.C.F. v metru i se zbraněmi a Carlton dostává sekerou do hlavy. Na přátele z fotbalu ale nezapomíná, a tak v roce 2001 se i on objevuje na velkém srazu už dávno zakázaného gangu I.C.F.
Ve filmu můžete spatřit i dvě povědomé herecké tváře - Rolanda Manookiana a Franka Harpera, kteří hráli i ve filmu Football Factory.
Za zmínku též stojí, že režisér tohoto filmu plného násilí a krve si dal práci i s hudbou, která se pokouší sledovat britské hudební trendy doby, kterou si hlavní hrdina prošel a můžeme tak zaslechnout hudbu osmdesátých a raných devadesátých letech od Oi! přes metal až po rave.
Film se do kin v České republice nedostal. Ani jeho distribuce na DVD není jasná. V sousedním Německu se na DVD dostane na trh ke konci dubna, v ČR není vůbec jisté, zda vyjde. Jisté je, že bude do 18ti let nepřístupný.
Délka filmu 114 minut. Režie: Julian Gilbey.
Oficiální stránky filmu: http://www.riseofthefootsoldier.co.uk


PS: titulky k filmu jsou již od začátku března k sehnání na obvyklých serverech ;)

ukázka z filmu:

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear