Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear


Hooligans.cz: Týmy zápasníků, které se účastnili zápasů v nultém ročníku TFC známe. Jaké týmy byly ještě pozvány, ale nedorazily?
TFC: Na první akci jsem komunikoval s mnoha týmy téměř z celé Evropy. A bylo těžké pozvat týmy na turnaj, který nikdo nikdy neviděl. Původní myšlenka byla pozvat osm týmů, ale nakonec jsme se dokázali domluvit s 5 týmy, a těm jsem velice vděčen, že se stali prvními účastníky.
 
Hooligans.cz: Proč nebyla uveřejněna videa z prvního ročníku? Budou někdy uveřejněna?
TFC: Videa ještě nebyla publikována, protože na nich stále ještě pracujeme. Druhý důvod je ten, že stále ještě pracujeme na spuštění webových stránek (pozn.Spravce, rozhovor se vedl v době, kdy webové stránky ještě nebyly spuštěny). Když se něco dělá poprvé, tak to obvykle trvá dlouho. Budeme videa publikovat na našich stránkách hned, jakmile budou zpracována. Očekávám, že se tak stane na konci března.
 


Hooligans.cz: Jaký je rozpočet celé akce a jaká je jeho idea? Má to být něco jako Hooligans World Cup?
TFC: Nechceme zveřejňovat rozpočet. Co se týká idee turnaje, tak naše představa je zavést nový přístup k bojovým uměním. Jsou tu staré tradiční skupiny bojující v řadě zemí a tyto bychom chtěli zastřešovat naším turnajem. A doufáme, že mnoho bojovníků a týmů bude mít zájem zkusit u nás své štěstí. Dnes se radikální fotbaloví fanoušci hodně věnují bojovým dovednostem a jsou pravděpodobně nejlepší pro tento sport, což bude asi důvodem, proč tu uvidíte spoustu týmů souvisejících s fotbalem.
 
Hooligans.cz: Na webu visí, že se něco chystá na 27.2.2014. Bude to první ročník TFC? Můžeš prozradit, jaké kluby se budou účastnit? Které přijaly pozvání a které odmítly? Kolik jich bude?
TFC: 27.2.2014 je oficiální spuštění webových stránek. To není datum druhého ročníku TFC. Chtěli bychom v nejbližší budoucnosti držet formát osmi týmů na akci a pozvat týmy především ze západní a východní Evropy.
 


Hooligans.cz: Jak se Tobě líbila úroveň zápasů v prvním ročníku TFC?
TFC: Myslím, že všichni účastníci budou souhlasit s tím, že první ročník byl velmi zajímavý, ale tak jak je to vždy, i zde vidím prostor pro zlepšení.

Hooligans.cz: Díky za rozhovor!

 

 

Web TFC: http://teamsfight.com/

Facebook: https://www.facebook.com/Teamsfight

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear