FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

K filmu Okolofutbal jsem se dostal náhodně. Kamarád mě pozval na natáčení davových scén v kotli, nakonec mluvil s producentem filmu a vše vyústilo do toho, že můj track hraje v závěrečných titulkách. {youtube}oOnqdxkOxsA{/youtube}

Sleduješ chuligánskou scénu v Rusku i v dalších zemích, nebo tě to nezajímá?

Chuligánských akcí se neúčastním, mám jenom jedno hlavní hobby, a tím je hudba. Ale klidně mrknu na zajímavý video ze zahraničí nebo na epický masomlejnek (opět odkaz na "Maso", tedy na videa z bitek Spartakovců - pozn. Správce) natočený ještě na starým Sony Ericssonu.

Kdo je v TOP3 dle Tebe na chuligánské scéně v Rusku?

Škola, Škola, Škola (Škola je jedna z top skupin Spartaku Moskva s cca 50-100 bojovníky, patří mezi nejaktivnější chuligánské skupiny na Spartaku - Pozn.Správce)

Kdo je v TOP3 dle Tebe v ultras v Rusku?

Nejsem informován :)

Chystáš se někdy přijet do České republiky (ať už na fotbal, koncert nebo jen na dovolenou)?

Moc rád bych! Byl jsem v České republice několikrát v letech 2005-2008. Čtyři roky jsem žil v Budapešti, takže jsem hodně cestoval po Evropě. A koncert bych u vás udělal velmi rád. Mám samozřejmě mnohem více skladeb, než je píseň "Okolofutbola". (zde pár písniček z tvorby Feduka)

{youtube}692MgidTQSg{/youtube}

{youtube}RJQfPiJKPJ0{/youtube}

{youtube}noqe35uQ4fI{/youtube}

Slyšel jsi někdy o české scéně (mám na mysli chuligánskou či ultras scénu)?

Jo, slyšel jsem! Ale nevzpomenu si teď na žádné jméno vaší skupiny.

Film Okolofotbala 2 se bude natáčet podle skutečných událostí, nebo příběh bude zcela vymyšlený?

Upřímně řečeno, to nedokážu říct, protože je teď hodně problémů s natočením tohoto filmu kvůli nadcházejícímu Mistrovství světa v roce 2018 u nás v Rusku. Všechny aktivity spojené s fotbalovým fanatismem jsou teď pod velmi pečlivým drobnohledem různých orgánů. Přesto doufám, že se v budoucnu zadaří a film bude nakonec natočen.

(foto z Okolofobalu 1)

Slyšeli jsme, že projekt Okolofutbala 2 má problémy s financováním, je to pravda, nebo je všechno v pořádku?

Tohle si myslím, že je fáma. Prachy by se našly vždy, když se chce. Není problém na tohle najít ty správný a zainteresovaný lidi. (Ne nadarmo se říká, že chuligánství v Rusku je oblíbené mezi mladíky z bohatších vrstev - Pozn.Správce).

Slyšel jsi někdy o webu hooligans.cz?

Teprve až teď.

Chtěl bys na konec rozhovoru něco popřát nebo vzkázat našim čtenářům?

Nehoňte se za módou, ale zůstaňte styloví. Milujte svou rodinu a nezapomínejte na ně. Chraňte své blízké a nebuďte lhostejní k nespravedlnostem. Myslete SVOJÍ HLAVOU! Posílám pozdravy do Česka.

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear