FREE DOWNLOAD HOOLIGANS GAME ON IOS AND ANDROID

Valhalla Fighting

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwearPohled Slávisty:
Ze svého smíchovského azylu vyrážíme v solidní sestavě plni očekávání potyčky s rudochy. Po klidné cestě přicházíme na stadion a vidíme, že galerka je velice dobře zaplněna a tomu odpovídá i naše neustálé fandění. Angličanů je asi (můj odhad) 2000. Nejsou moc slyšet a nic moc nepředvádějí. Mají pěkné vlajky, většinou v národních barvách. 

O přestávce se Angličané svlékají do půl těla, mávají na nás tričkama a pějí neustále nějaký chorál. 

Ve druhém poločase je zahnána skupinka vedle sedících sparťanů. Opět dobře povzbuzujeme a když přidáme mexickou vlnu, ke které se později přidá celý stadion, nemusí to vypadat zle. Náladu nikomu nepokazil ani gól Angličanů a po proměněné penaltě roztahujeme vlajku "Věrni zůstaneme" a necháváme ji kolovat po galerii. Před koncem sejdeme dolů a chceme na hřiště. Vylomíme část plotu a bránu, ale narážíme na benga, které moc nestíhají. Letí po nich lahve, lavičky, dýmovnice a dostávají také pár kopanců. 

V ne moc početné skupině jdeme na Malovanku. V bistru tam stojí skupina typů s půllitry a když kolem nás projde 8 - 10 starších hools Sparty, myslíme si, že to jsou rudý. Kdo má, tasí zbraně (řetězy, pásky) a jdeme. Náhle se z bistra vynoří další typové a s hromovým "Leeds, Leeds" vyrážejí na nás. V našich (i sparťanských) řadách propuká panika a velký respekt. Jediný, kdo tam vběhnul a šel přímo proti Angličanům byl Niky, za což mu patří velké uznání. Díky anglické kriminálce z cca 50 Angličanů běží už jen polovina. Zastavíme se, ale najednou všichni Angličani, co mají půllitry, je začínají házet a proto ustupujeme. Když jim došly sklenice, začal tvrdý pouliční boj se zraněnými na obou stranách. Létají koše, židle atd. Pár Anglánů je dobře dobitých u Pyramidy. Na naší (i sparťanské) straně jsou zranění hlavně od létajícího skla. Nakonec přijíždí zásahovka a zatýká Slavia Hools a většinu ostrovanů. Po pár ranách od policie se rozcházíme. K bitce ještě to, že se z deseti sparťanů aktivně zapojila asi půlka z nich a bojovali dobře. Kdyby ale nezaúřadovala anglická kriminálka, tak nás všechny dobijou. 

Autor: Lukáš - Brigate (Slavia) 

převzato z Football Factory č.7

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear