YOUR ADS HERE, CONTACT: SPRAVCE3@HOOLIGANS.CZ

Společnost GAPA GROUP a.s. - Herna U Dědka, využij kod: HOOLIGANS200

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Jednoho deštivého červencového dne se v jedné z hospod moravské metropole zmínil fan úspěšného českého klubu před dvěma příznivci znepřáteleného celku, že chce strávit příští víkend na zápasech ligy s námi sousedící země.
Když se za týden se svým kamarádem vrátil z fotbalově prožitého víkendu zpět do republiky, čekal na něj jeden z již zmiňovaných fandů, jemuž se o svém plánu zmínil, v doprovodu pěti svých známých. 

Jeho se sice nedočkali, nevybíravě to však odnesl jeho kámoš, který jej o víkendu doprovázel. Byl nechutně zbit celou šesticí a byl mu sebrán batoh s většinou jeho civilních, převážně značkových věcí.

Jakmile se o všem dozvěděl náš hlavni hrdina, rozžhavil telefonní linky směrující na nepřátelské území. Znepřáteleným fans sdělil následující ultimátum: „Buď vrátíte ukradené věci, nebo se o akci dozví policie a budou JI poskytnuty i adresy údajných účastníků. Pokud věci nepošlete do pátku, jde se na policii." 

Mezi fans nepřátelského klubu se začaly šířit hlasy o tom, že s bonzákama se nikde ani na repre stýkat nemíní. Tato myšlenka se zjevně zalíbila části fans tohoto celku a když se na druhý den náš hrdina opět ozval, stále se oháněl policii a na myšlenku o zrušení „repre smíru" reagoval stylem, že jich měl už stejně plné zuby, bylo hotovo. Odcizené věci se zaslaly zpět majiteli a rozhodlo se také o tom, že když už se rozešly dva největší tábory, nemá cenu udržovat příměří ani s jedinci ze zbývajících klubů. Vybrali si prostě budoucnost „sami proti všem". 

Mě osobně mrzí, že příměří dlouhou dobu pracně budované padlo díky „férovému" svinstvu na jedné a idiotskému vyhrožování policií na druhé straně. Tento spor několika jednotlivců šlo jistě vyřešit privátněji. Případ však má ve svém důsledku i pozitivní dopad. Jak se ukázalo v Drnovicích (více o utkání v Drnovicích bude v připravovaném článku Česko – Švýcarsko v této rubrice – pozn.Správce), nová situace zformovala a na repre zápasy přilákala i fans dalších klubů ve větším počtu. 

Autor: Člen S.Č.S. (Baník) 

REKLAMA

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear