Přihlásit/Registrovat


Přihlásit
Registrovat

Eshop

Football Factory

 
PATRIOT

Ve zkratce

Německo: Chuligán Hansa Rostock čelí pokusu o vraždu

32-letý fanoušek Hansa Rostock se nachází od prosince 2014 ve vazbě. Je tam proto, že měl (byl maskovaný) hodit na policisty kámen o velikosti pěsti během utkání Hansa vs. Dynamo Drážďany, které se hrálo 29.11.2014. Fanoušek (povoláním námořník) čelí obvinění z těžkého ublížení na zdraví a z pokusu o zabití. Obviněný zatím nevypovídá. Čeká se na vyjádření soudce. Pokud čin nepřekvalifikuje, pak obviněnému hrozí až 15 let vězení.

 

Grilování Brno vs. Baník (pohled Baník)

Během zápasu Baníku s Brnem v Olomouci, kontaktujeme Brno s nabídkou střetu, soupeř přijímá a po několika hodinách se potkáváme za Olomoucí ve formátu Chzb 33 (vtom 1Ksg) x Brno cca 19. Po 15 sec. si výhru připisujou ChzB.

Grilování Brno vs. Baník (pohled Brno)

Při příležitosti zimní Tipsport ligy skupiny D v Olomouci mezi Zbrojovkou Brno a Baníkem Ostrava se potkávají obě skupiny na stadionu a domlouvají se na grilování na poli banda na bandu. Po dvou hodinách čekání se utkává 17 Brno vs. cca 35 Baník. Vítězí Baník.

Anglie: Bude pokračování chuligánského filmu ID

V Anglii se rozhodli začít natáčet pokračování kultovního chuligánského filmu z roku 1995, jež byl v ČR vysílán pod názvem Inkognito (v originálu I.D.), který pojednával o tajném policajtovi, který se dostal do chuligánským struktur jimž propadl a nakonec se vymkl kontrole a přešel na druhou stranu. Scénář k filmu napsal spisovatel Vincent O'Connell, podle jehož předlohy byl i první díl I.D. natočen. Režie se ujal Joel Novoa. Na utkání Hull City - Everton, které se hrálo letos na Nový rok, se objevily inzeráty, které dělaly nábor na hraní komparsu fotbalových fanoušků, chuligánů a policajtů. I když se děj filmu bude odehrávat v Londýně, film by se měl po dobu osmi týdnů natáčet zejména v Hullu. Jednu z hlavních rolí ztvární herečka Tamzin Outhwaite. Film je momentálně ve stádiu předprodukce.

Tipovačka

1. g.uverner185
2. Eger 78181
3. HHK180
5. sunar178

Online

Právě přítomno: 325 hostů a 2 členové

Nejnovější videa

Aktuální video ke dni 27.01.2015

Zahraničí

Bitka GAIS Gothenburg vs Helsingborg+Copenhagen 40x60 (29.06.2013)

Video z Švédsko-Dánské bitky mezi GAIS Gothenburg vs Helsingborg s Copenhagenem, kde po 20 sekundách vyhrává Helsingborg s Copenhagenem.

Nemáš právo vkládat komentáře

Stylové oblečeníwww.shopultras.cz
Pyrotechnika, kukly, šátky a další

Musclemaker.cz 
nový eshop


 

Výjezdový koeficient

1. Bohemians 19050
2. Baník Ostrava0
3. Viktoria Plzeň0
4. Mladá Boleslav0
5. Slovan Liberec0
6. Sparta Praha0
7. Brno0

Tabulka

Team
Points
1 Viktoria Plzeň 0
2 Sparta Praha 0
3 Jablonec 0
4 Mladá Boleslav 0
5 Teplice 0

Vyhledat

Statistika

K reálné představě o celkové návštěvnosti si připočítejte zhruba něco přes 4 miliony přístupů. Níže uvedený stav počítáme od května 2007.

TOPlist