Přihlásit/Registrovat


Přihlásit
Registrovat

Eshop

Football Factory

 
PATRIOT

Ve zkratce

Víkendové grilování

ČR: Gioventu (hools Komety Brno) vs. Vsetín, 15x13. Po minutě vyrovnaného boje jde na stranu Brna těsné vítězství.

Rusko: RBW (CSKA Moskva) vs. Union (Spartak Moskva), 20x20, 4 minuty, výhra CSKA

Tresty od FAČR pro kluby po 15.kole

Disciplinární komise FAČR udělila pražské Spartě a Ostravě pokutu 20 tisíc korun za vulgární skandování některých jejich fanoušků v domácích zápasech 15. kola první fotbalové ligy s Českými Budějovicemi, respektive s Jabloncem.
Disciplinárka ještě s Baníkem zahájila řízení kvůli nevhodnému chování části diváků v posledním podzimní utkání proti Slavii. I pražský klub se bude zodpovídat za svoje příznivce.
Kvůli podobným prohřeškům fanoušků budou prošetřeny také zápasy Bohemians 1905 - Slovácko a Jablonec - Plzeň. U pražských "Klokanů" a jabloneckého Baumitu se vedle chování diváků bude řešit také nedostatečná pořadatelská služba.

Uefa trestala Legii Varšavu

Fotbalisté Legie Varšava odehrají nejbližší dva domácí zápasy v Evropské lize před prázdným hledištěm. Disciplinární komise UEFA potrestala polský klub uzavřením stadionu za chování fanoušků a navíc mu vyměřila pokutu ve výši 105.000 eur (2,9 milionu korun).
Klub bude pykat za rasistické projevy svých příznivců, násilnosti v hledišti a používání pyrotechniky při zápase na hřišti Lokerenu.

Španělsko: Zákaz na stadion pro Frente Atletico

Klub Atletico Madrid vyhlásil, že ultras skupina Frente Atletico už nikdy nebude mít dovolený vstup na svůj domácí stadion. Vyhlášení klubu přišlo krátce po smrti chuligána "Jimmyho" z Deportiva La Coruňa.  Klub sice uznal, že nemá právo rozpustit skupinu, ale klub tuto skupinu nebude uznávat jako oficiální příznivce klubu. I v táboře Deportiva La Coruňa se nezahálí. Sektor, kde se schází skupina Riazor Blues, má pro následující dva domácí zápasy uzavřený sektor.

Tipovačka

1. g.uverner178
2. HHK176
4. sunar169
5. Eger 78165

Online

Právě přítomno: 214 hostů a žádný člen

Nejnovější videa

Aktuální video ke dni 20.12.2014

Zahraničí

Bitka GAIS Gothenburg vs Helsingborg+Copenhagen 40x60 (29.06.2013)

Video z Švédsko-Dánské bitky mezi GAIS Gothenburg vs Helsingborg s Copenhagenem, kde po 20 sekundách vyhrává Helsingborg s Copenhagenem.

Nemáš právo vkládat komentáře

Stylové oblečeníwww.shopultras.cz
Pyrotechnika, kukly, šátky a další

Musclemaker.cz 
nový eshop


 

Výjezdový koeficient

1. Bohemians 19050
2. Baník Ostrava0
3. Viktoria Plzeň0
4. Mladá Boleslav0
5. Slovan Liberec0
6. Sparta Praha0
7. Brno0

Tabulka

Team
Points
1 Viktoria Plzeň 0
2 Jablonec 0
3 Sparta Praha 0
4 Mladá Boleslav 0
5 Teplice 0

Vyhledat

Statistika

K reálné představě o celkové návštěvnosti si připočítejte zhruba něco přes 4 miliony přístupů. Níže uvedený stav počítáme od května 2007.

TOPlist