Přihlásit/Registrovat


Přihlásit
Registrovat

Eshop

Football Factory

 
PATRIOT

Ve zkratce

Tresty od UEFA čekají kluby Basilej a Anderlecht

Trest od UEFA za utkání Ligy Mistrů Basilej - Real Madrid očekává švýcarský mistr. Pětice fanoušků Basileje se dostala na trávník v 89. minutě duelu. Hra musela být na několik minut přerušena, než se pořadatelům podařilo trojici, která se pokoušela dostat k hostující hvězdě Cristianovi Ronaldovi, chytit. Zbývající dva fanoušci si zřejmě celou akci natáčeli. Kvůli nedostatečné pořadatelské službě čekají problémy také belgický Anderlecht, jehož fanoušci při zápase s Galatasarayem Istanbul házeli na hřiště různé předměty.
 

Ukrajina: V Kyjevě byla zmlácena reportérka LifeNews

Reportérka sledovala akci fotbalových ultras kyjevského Dynama, kteří se shromažďovali u paláce umění Ukrajina, aby překazili koncert místní zpěvačky. Zmanovskaja se na základě zadání redakce nacházela vedle budovy, když ji zde náhle poznali její ukrajinští kolegové, kteří ji napadli. Kromě toho, novináři obrátili na Rusku i pozornost ultras. Nakonec na Jevgenii naházeli vejce, petardy, do tváře jí stříkli sprej a zmlátili ji.

95 zatčených fans Ajaxu v Paříži

95 fans Ajaxu Amsterodam bylo zatčeno v pondělí v Paříži, den před zápasem Ligy Mistrů, kde se měl Ajax utkat s Paris St.Germain. Dle francouzské policie šlo o tvrdé jádro fanoušků Ajaxu, kteří chodili po ulici s železnými tyčemi a zahalenými obličeji.
Údajně ani neměli vstupenku na zápas. Francouzský ministr vnitra zakázal fanouškům Ajaxu přicestovat do Paříže bez platné vstupenky (kterých se prodalo hostům jen 850).

Zprávy z ČR

Pardubice x Žižkov - hosté hledají po městě soupeře, nakonec domluven střet 4x4 a výhra jde na stranu Pardubic... Díky Žižkovu za domluvu a férový střet.

Tipovačka

1. g.uverner178
2. HHK176
4. sunar169
5. Eger 78165

Online

Právě přítomno: 230 hostů a žádný člen

Nejnovější videa

Aktuální video ke dni 29.11.2014

Zahraničí

Bitka GAIS Gothenburg vs Helsingborg+Copenhagen 40x60 (29.06.2013)

Video z Švédsko-Dánské bitky mezi GAIS Gothenburg vs Helsingborg s Copenhagenem, kde po 20 sekundách vyhrává Helsingborg s Copenhagenem.

Nemáš právo vkládat komentáře

Stylové oblečeníwww.gangshop.cz
Oblečení pro Vás

Musclemaker.cz 
nový eshop
www.streetwear.sk
 
www.amstaffshop.cz
www.vandycks.cz
www.donfred.cz
Vagabund Store - Umbro, Thor Steinar, Fred Perry, Ben Sherman...
Mightywarrior.cz - oblečení právě pro vás
www.shopultras.cz
Pyrotechnika, kukly, šátky a další

 


http://stadionowioprawcy.net/

Výjezdový koeficient

1. Bohemians 19050
2. Baník Ostrava0
3. Viktoria Plzeň0
4. Mladá Boleslav0
5. Slovan Liberec0
6. Sparta Praha0
7. Brno0

Tabulka

Team
Points
1 Viktoria Plzeň 0
2 Jablonec 0
3 Sparta Praha 0
4 Mladá Boleslav 0
5 Teplice 0

Vyhledat

Statistika

K reálné představě o celkové návštěvnosti si připočítejte zhruba něco přes 4 miliony přístupů. Níže uvedený stav počítáme od května 2007.

TOPlist