Přihlásit/Registrovat


Přihlásit
Registrovat

Eshop

Football Factory

 
Letní šortky

Ve zkratce

Výtržnosti v Berlíně

V pátek 29.8. po zápase druhé Bundesligy mezi týmy 1. FC Union Berlin – 1. FC Nürnberg (0:4) došlo ke střetům mezi fans obou týmů. Okolo 20.30 přišla do Friedenstrasse skupina 30-35 lidí, na kterou se řítil asi stohlavý dav. Policie musela použít fyzické síly, donucovacích prostředků včetně obušků, aby se jí podařilo udržet obě skupiny od sebe. Dva policajti v civilu byli zraněni. Jeden z nich skončil v nemocnici. V Bahnhofstrasse pak ve 20.45 útočí na policajty okolo 60ti agresivních výtržníků lahvemi a kameny. Policie použila pepřový sprej. Po útoku jsou tři policajti lehce zranění.
V pátek se v Berlíně rozhořely i další střety. Po zápase regionální ligy mezi BFC Dynamo Berlín - FC Union Berlín II musela policie na nádraží od sebe oddělovat dva agresivní davy nepřátelských fans. Dva policajti byli lehce zraněni. Jednoho fanouška pokousal policejní pes.
 

Zprávy z Chorvatska

Fanouškovská skupina BBB (BadBlueBoys) z Dinama Záhřeb zakládá oficiálně klub ve futsalu, který také budou podporovat a svobodně fandit. Pro skupinu BBB bude futsal na prvním místě v podpoře. Tímto rozhodnutím ale nekončí boj s hlavním nepřítelem číslo 1 v současné době a to s prezidentem klubu Zdravkem Mamićem. Foto

Fanoušci Wisly Krakow zvítězili nad vedením klubu

Fanoušci Wisly Krakow si připsali velké vítězství. Od března bojkotovali utkání svého týmu a byli neoblomní a neustoupili ani o krok. Bojovali s vedením klubu, s prezidentem Wisly Jackem Bednarzem. A ten včera odstoupil z vedení klubu a již není prezidentem Wisly. Všechno začalo když vojvoda (hejtman) s policií uzavřeli fanouškům Wisly tribunu na utkání s Ruchem. Wisláci se sešli ve svém baru a odpálili nad stadionem ohně na padácích, které se snesly i na hřiště. Bednarz prohlásil, že to nejsou fanoušci, ale banditi, a že takoví se už na stadion Wisly nedostanou. Policie po odpálení ohňů na padácích vběhla do baru a opsala všech 300 fanoušků, kteří v baru sledovali zápas. Bednarz si vyžádal jejich údaje a dal všem zákaz vstupu na stadion Wisly. Teď je vše jinak. Dnes, den po odstoupení Bednarze, fans Wisly vyhlásili návrat na tribuny. K odstoupení Bednarze posloužil bojkot fanoušků, po němž dramaticky klesla návštěvnost (o 7-10 tisíc fans) a klub se začínal zmítat ve finanční tísni a začal být pro klub Wisla smrtící. Fanoušci Wisly se nejen vrací, ale navrhli klubu i zvýšení ceny vstupenek, aby mu pomohli z finační tísně. Klub to s díky přijal s tím, že zvýší cenu vstupenky o 10 zlotých na zápas. Ceny permanentek zůstanou stejné.

2.liga: Třinec - SFC Opava

Před utkáním odmítají pořadatelé vpustit děti do 12ti let do sektoru hostů s tím, že je zápas vyhlášen jako rizikový a policie je připravena střílet gumovými projektily. Po zavolání funkcionáře opavského klubu je nakonec povoleno dětem vstoupit do sektoru hostů, ovšem dostávají se tam až ve 20.minutě prvního poločasu. Celkově v sektoru hostů 260 lidí (v tom 15 Slask Wroclaw). Celý report a fotoreport naleznete zde: http://sfcopava.com/prvni-prohra-sezony-v-trinci/

Tipovačka

1. AdamFCS81
2. Fry64
4. Batelov58

Nejnovější fotky

Aktuální fotky ke dni 03.09.2014

Online

Právě přítomno: 199 hostů a 2 členové

Nejnovější videa

Aktuální video ke dni 03.09.2014

Zahraničí

Bitka GAIS Gothenburg vs Helsingborg+Copenhagen 40x60 (29.06.2013)

Video z Švédsko-Dánské bitky mezi GAIS Gothenburg vs Helsingborg s Copenhagenem, kde po 20 sekundách vyhrává Helsingborg s Copenhagenem.

Nemáš právo vkládat komentáře

Stylové oblečeníwww.gangshop.cz
Oblečení pro Vás

Musclemaker.cz 
nový eshop
www.streetwear.sk
 

Váš lidový krámek Bezkonkurenční ceny
www.vandycks.cz
Vagabund Store - Umbro, Thor Steinar, Fred Perry, Ben Sherman...
Mightywarrior.cz - oblečení právě pro váseshop.hooligans.cz
 

 

 


http://stadionowioprawcy.net/

Výjezdový koeficient

1. Bohemians 19050
2. Baník Ostrava0
3. Viktoria Plzeň0
4. Mladá Boleslav0
5. Slovan Liberec0
6. Sparta Praha0
7. Brno0

Tabulka

Team
Points
1 Viktoria Plzeň 0
2 Slavia Praha 0
3 Jablonec 0
4 Sparta Praha 0
5 Slovácko 0

Vyhledat

Statistika

K reálné představě o celkové návštěvnosti si připočítejte zhruba něco přes 4 miliony přístupů. Níže uvedený stav počítáme od května 2007.

TOPlist