Přihlásit/Registrovat


Přihlásit
Registrovat

Eshop

Bundy

 
Podzim/Zima 2013

Ve zkratce

Polsko: Bojkot finále Polského poháru

Ve Varšavě se bude hrát finále Polského poháru mezi celky Zawisza Bydgoszcz a Zagłębie Lubin. I když jde pro oba kluby a jejich fanoušky o velikou událost, rozhodli se fanoušci Zawisza Bydgoszcz bojkotovat finále z důvodu represí svazu a policie vůči nim. Fanoušci Zagłębie Lubin v tomto bojkotu fanoušky Zawisza Bydgoszcz podpořili a taky se finále nezúčastní, i když je to pro ně velmi bolestivé rozhodnutí.

Zlín - Kometa Brno (pohled Brna)

Zlínští fotbaloví hools potkávají v den prvního hokejového zápasu radikální fanoušky Komety Brno, kteří sbírají zlínské šály po městě. Vyměňují si kontakt a domlouvají se na střet na další den (oba dny se hrálo hokejové finále ve Zlíně). Původní domluva je 7 na 7 do 21ti let. V den zápasu Zlín snižuje počet na 6 na 6. Ze strany Brna je dodržena domluva do 21 let. Zlín má některé lidi o několik let starší. Bitku, která trvá 40 sekund ultras z Komety Brno prohrávají. Pro všechny z Komety to byla jejich první domluvená bitka v životě.

Klub Slavie Praha se zastal svých fans

Vedení Slavie Praha vydalo dnes (13.4.) prohlášení, kde odsuzuje policejní zásah proti pochodujícím fans SKS za nepřiměřený a těžko odůvodnitelný. Dále se v prohlášení Slavie psalo "Mediálně omílaných 83 zadržených příznivců Slavie za přestupky je v příkrém kontrastu s mlčením okolo zřejmého kriminálního aktu, útoku na autobus našich fotbalistů, který jen shodou náhod neskončil vážným zraněním", kde klub Slavie vidí jasně nesmyslné nesmyslné zatýkání za cokoliv, jen aby média mohla omdlévat hrůzou, co jsou ti fanoušci zač.

Do ČTK se pak dostala i zpráva, že dva fans Sparty byli obviněni za krádež klubové šály a jeden dvacetiletý z chuligánské skupiny Prague Boys z loupeže (opět při braní šály soupeři). Toto už je celkem unikum, uvádět v ČTK k fanouškovi i jeho domnělou chuligánskou skupinu. To asi jako kdyby se ke zlodějům uvádělo v tisku, kterou politickou stranu volil v posledních volbách.

Šéf ultras Rapidu propuštěn z vazby

Nejen v našem soudnictví se dějí pozoruhodné věci. S právem se kouzlí i v sousedním Rakousku. Vrchní zemský soud ve středu 31.března nařídil okamžité propuštění (ex)šéfa Ultras Rapidu Vídeň Olivera P. (32 let) pro nedostatek důkazů. Ten byl zatčen a umístěn do vazby na začátku února s dalšími čtyři osobami za nepokoje, ke kterým došlo 7.září 2013 na Hanappiho stadionu v utkání Rapidu s 1.FC Norimberk. Rakouské státní zastupitelství v souvislosti s nepokojemi po zápase vyšetřuje 46 osob za výtržnictví, napadení, škody na majetku a násilné činy. Zatímco čtyři hlavní podezřelí a označovaní jako ti, co nepokoje rozpoutali, byli z vazby propuštěni po nějaké době, Oliver P. zůstal ve vazbě. V polovině března pak byl Oliver P. propuštěn domů s tím, že byl elektronicky monitorován v domácím vězení. Nyní je volný pro nedostatek důkázů. Otázkou zůstává, jestli vůbec nějaké důkazy kdy byly a nebyla to jen zastrašovací akce od státu proti osobě, která je na Rapidu hodně viditelná...

Tipovačka

1. alfik118
2. HHM112
3. Kuželka107
5. vlasta103

Nejnovější fotky

Aktuální fotky ke dni 23.04.2014

Online

Právě přítomno: 488 hostů a jeden člen

Nejnovější videa

Aktuální video ke dni 23.04.2014

Zahraničí

Bitka GAIS Gothenburg vs Helsingborg+Copenhagen 40x60 (29.06.2013)

Video z Švédsko-Dánské bitky mezi GAIS Gothenburg vs Helsingborg s Copenhagenem, kde po 20 sekundách vyhrává Helsingborg s Copenhagenem.

Nemáš právo vkládat komentáře

Stylové oblečeníwww.gangshop.cz
Oblečení pro Vás

Musclemaker.cz 
nový eshop


Alpha Industries, německý Lonsdale a Ben Lee skladem
Váš lidový krámek Bezkonkurenční ceny
www.vandycks.cz
Vagabund Store - Umbro, Thor Steinar, Fred Perry, Ben Sherman...
Mightywarrior.cz - oblečení právě pro váseshop.hooligans.cz
 

 

Výjezdový koeficient

1. Baník Ostrava3609209
2. Sparta Praha1434230
3. Viktoria Plzeň1298416
4. Slavia Praha668467
5. Brno470677
6. Slovácko328214
7. Slovan Liberec299017

Tabulka

Team
Points
1 Sparta Praha 61
2 Viktoria Plzeň 51
3 Mladá Boleslav 42
4 Teplice 39
5 Slovan Liberec 37

Vyhledat

Statistika

K reálné představě o celkové návštěvnosti si připočítejte zhruba něco přes 4 miliony přístupů. Níže uvedený stav počítáme od května 2007.

TOPlist