Přihlásit/Registrovat


Přihlásit
Registrovat

Eshop

Football Factory

 
Nové zboží

Ve zkratce

Registrace na foru

Registrace na fóru jsou stále zakázané, ale čas od času, většinou jednou či dvakrát za rok, povolíme registraci i těm nedoporučeným. Dnes byla povolena registrace několika dříve neúspěšně registrovaným.

Zprávy z Běloruska

Chuligánům v Běloruska jde po krku stát. Tento týden (28.12.2015) se setkal běloruský prezident Alexandr Lukašenko s ministrem vnitra, kterému sdělil, že by policie měla zvýšit úsilí v boji proti fotbalovému chuligánství. Hlava státu je znepokojena nárůstem trestných činů chuligánství a neschopností policie dopadnout zodpovědné osoby. Lukašenko vyzval nejen policii, ale i státní zastupitelství a soudy, aby konaly. Policie má více hlídkovat v ulicích. Podle Lukašenka je důležité, aby se občané v Bělorusku, zejména ti starší cítili chráněni.

Hradec Králové - Olomouc (pohled Hradce)

V pátek 20.11.2015 proběhl menší střet mezi Hradcem Králové a Olomoucí 8x8 (U20). Po 30 sekundách boje jde výhra na stranu Hradce.
Díky do Olomouce za domluvu.

Grilování: Slavia Praha vs. Jihočeská koalice

Na dnešek bylo domluveno měření sil prověrek Slavie Praha a Jihočeské koalice ve formátu 7x7. Po minutě boje si nad opticky kvalitní sestavou jihočechů připisují výhru mladí slávisté. Do Jižních Čech díky za bezproblémovou domluvu a tvrdý a férový boj.

Tipovačka

Online

Právě přítomno: 306 hostů a jeden člen

Nejnovější videa

Aktuální video ke dni 12.02.2016

Zahraničí

Bitka GAIS Gothenburg vs Helsingborg+Copenhagen 40x60 (29.06.2013)

Video z Švédsko-Dánské bitky mezi GAIS Gothenburg vs Helsingborg s Copenhagenem, kde po 20 sekundách vyhrává Helsingborg s Copenhagenem.

Nemáš právo vkládat komentáře

Stylové oblečeníwww.shopultras.cz
Pyrotechnika, kukly, šátky a další

Musclemaker.cz 
nový eshop


 

Výjezdový koeficient

Tabulka

Team
Points
1 Viktoria Plzeň 0
2 Sparta Praha 0
3 Jablonec 0
4 Mladá Boleslav 0
5 Teplice 0

Vyhledat

Statistika

K reálné představě o celkové návštěvnosti si připočítejte zhruba něco přes 4 miliony přístupů. Níže uvedený stav počítáme od května 2007.

TOPlist