Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Dnes (9.11.2013) proběhl gril mezi Spartou Praha (PBh) a Sigmou Olomouc v počtu 15x15, po 1,5.minutě si výhru připisují Prague Boys

Třinec- Č. Budějovice

Při přiležistosti zápasu Třinec - Č. Budějovice přichazeji hosté o symboly na úkor jednoho fc Baníku, foto ZDE

Sparta Praha (Youth Firm) - Bohemians 1905 (Berserk Young) (pohled Sparty)

Asi měsíc se domlouvá střet mezi ACS a mladej Berserk. Bohemáci určují místo, počet 13-15 bijců, termín v den jejich zápasu a čas. Přistupujeme na veškeré jejich podmínky a na minutu přesně přicházíme na smluvené místo, kde netrpělivě čekáme 2,5 hodiny. B1905 se nakonec ukazují pouze v 9 lidech, ale z boje necouvají a staví se proti 14 ACS. Po 20 sekundách končí všichni zelenobílí na zemi a musí snést nějakou tu ránu navíc za svoje zpoždění a taky za své soukmenovce, kteří se na piknik vysrali.

(Youth Firm)

Sparta Praha (Youth Firm) - Bohemians 1905 (Berserk Young) (pohled Bohemky)

Na den zápasu s Duklou máme domluvený střet se skupinou Youth Firm (ACS) v počtu 13-15 ks. Domluva probíhá bez problémů. Večer před fightem vypadá z naší strany vše optimálně, všichni přislibují účast. Rozčarování přichází v okamžiku, kdy se nás na srazu schází pouze 8 do boje. Vypnuté telefony a nereagování na zprávy dávají tušit, že se na nás zbytek lidí vysral. I přesto se zpožděním vyrážíme na domluvené místo. Zde už čeká soupeř v počtu 14 ks.  Naše osmička jde do půl těla a jdeme vstříc soupeři. Po zhruba půl minutě boje končíme všichni na zemi, nutno dodat solidně dobíjeni. Za naší neschopnost, spíše tedy těch, co se nedostavili na sraz, naprosto zaslouženě. Omluva Spartě za nedodržený počet a zdlouhavé čekání.