Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

"SUAREZ" VS "GUDA" Ať se stalo cokoli mimo klec, tito dva bojovníci do toho dali všechno. Velký respekt k oběma. Lidé dostali to, co si chtěli, ale lidé by se při kritice měli zaměřit na bojovníky v kleci. A kromě toho lidé viděli to, co vždy chtěli vidět. Levice VS Pravice.Tento boj byl jedním z nejlepších bojů večera.

"HOOIBOOI" 01 ROTTERDAM STREETFIGHTER VS "TREVIS" RESOVIA 𝕳 HOOLIGAN

Tom VS THE PITBULL 17minut dlouhý fight, který skončil prohrou chuligána BVB (Tom)

HUGIN 𝕳 VS French Viking Silný výkon „francouzského Vikinga“ nyní 2:0 v #KingsOfTheStreets Srazila se dvě zvířata, tvrdé střely z obou stran, ale díky klidu a zaměření French Viking zvítězil. S kým ho chceme vidět na příští show? Nutno dodat, že chuligán Brondby příjmul fight za minutu dvanáct, za zraněného soupeře.

'Joel' Vandalz Essen Hooligan 𝕳 VS 'Roney' Slavia 𝕳 CZ Hooligan Čistá bojová válka s tempem, které zřídka uvidíte dokonce i na svém oblíbeném galavečeru K1. Výhru si po vyrovnané a tvrdé bitce připisuje chuligán z Essenu.

Další silný bojovník z Polska 'UFoL' Resovia Hooligan 𝕳 vyhrál proti 'Calavera' (Ajax) GnP