Dnes to je přesně 6 let od smrti fanouška Spartaku Moskva. Yuru Volkova (23) zabil občan čečenského původu, což vyvolalo vlnu emocí. Dva znich byli navíc za podivných okolností pár dní nato propuštěni. Do ulic vyšlo na 3000 lidí, mezi kterými byli jak fanoušci Spartaku Moskva, tak i příznivci konkurenčních klubů, Dynama a CSKA Moskva. Vrah Ahmedpasha Aydaevo, rodák z Grozného je na 17 let ve vězení s maximální ostrahou.

 

Po filmu Okolofotbalu přichází od skupiny RuUltras další nový film, zaměřen na hools scénu. Na tomto filmu se podílejí také herci a chuligáni z Okolofotbalu 1. Zde oficiální ukázka.

Další a lepší video přímo ze střetu mezi chuligány Spartaku Moskva a CSKA Moskva. Verze CSKA Moskva: Jaroslavka + mladí + Zarja + Shady Horse (50 osob) naráží na více jak 80 chuligánů Spartaku ze skupiny Unionu (+ dalších). Více jak polovina skupiny CSKA leží, druhá polovina utíká. Akce trvala minimálně minutu. Vítězí Spartak Moskva

Dnes (31.1.2016) na sebe narazily v ulicích Moskvy dvě ruské top ekipy. Jednalo se o náhodný střet v souvislosti s hokejovým derby. Verze CSKA Moskva: Jaroslavka + mladí + Zarja + Shady Horse (50 osob) naráží na více jak 80 chuligánů Spartaku ze skupiny Unionu (+ dalších). Více jak polovina skupiny CSKA leží, druhá polovina utíká. Akce trvala minimálně minutu. Vítězí Spartak Moskva.  

Bitka v městě, Voroněž vs Arsenal Tula, po chvilce tvrdého boje výhra Voroněže

Video k 19-ti letům Gladiators Firm 96, Spartak Moskva (12.10.2015)

Den před oslavou 19-ti let dochází ke střetu ve stanici metra Gladiators Firm 96 + Shkola (Spartak Moskva) vs 9-ka+ Batalon (Dynamo Moskva), 70x50, výhra Spartaku Moskva

Capitals (Dynamo Moskva) vs Banda X (Spartak Moskva), ~20x27, po 30 sekundách jasná výhra Dynama

Video z mistrovství Leningradské oblasti mezi "Elikort" (Gatčina) - "Favorite" (Vyborg). Na začátku druhé půle napadají chuligáni Vyborgu (20-25) domácí z Gatčiny, kdy hostující banda domácí zaskočí a všech 10 domácích je během chvilky dokopávána na hřišti během půl minuty vše končí, viz. video.

Bulat + mladý Meteor (Voroněž) vs Lokomotiv Moskva,17x17,40 sekund, výhra Voroněže

Video z bitky ve formátu 39x34, kdy si po minutě boje připisuje výhru banda Vladivostoku

Dnes 02.08.2014, slaví chuligánská skupina The UNION ze Spartaku Moskva 15let od založení

 

Dnes to je přesně 5 let od smrti fanouška Spartaku Moskva. Yuru Volkova (23) zabil občan čečenského původu, což vyvolalo vlnu emocí. Dva znich byli navíc za podivných okolností pár dní nato propuštěni. Do ulic vyšlo na 3000 lidí, mezi kterými byli jak fanoušci Spartaku Moskva, tak i příznivci konkurenčních klubů, Dynama a CSKA Moskva. Vrah Ahmedpasha Aydaevo, rodák z Grozného je na 17 let ve vězení s maximální ostrahou.

 

Související články: http://hooligans.cz/reports/foreign/48-rus/3956-turnaj-mma-spartaku-moskva-na-pamatku-yuri-volkova-30-05-2014

Additional information