Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Na naší straně probíhá obrovská mobilizace, neboť nikdo netuší, kdy se vrátíme do nejvyšší soutěže a s velkou pravděpodobností se bude jednat o jednu z posledních akcí Crime Boys.

Hledáme vhodné místo, ale to komplikuje neustálý déšť. Dáváme vědět, že nás bude kolem 30-ti a místo upřesníme. V den zápasu se nás schází na naše poměry neuvěřitelných 47ks a jsme ve spojení se soupeřem. K našemu údivu nám však přestávají zvedat telefon a posléze je úplně vypnut. Zkoušíme tedy jiná čísla. Dovoláme se až na několikáté číslo, ale prý již neaktivnímu, který nás ujišťuje, že se s nimi spojí. Odpovědí nám je že o nás vědí a ozvou se. Čekáme tedy do 16:30 a nic. Některé čekání nasralo a odcházejí pryč, jiní se jdou rozloučit s ligou. V okolí stadionu nikoho zajímavého nepotkáváme a tak se jde na stadion. Pro vedení je připraveno poděkování za jejich práci pro klub. Od začátku v sektoru něco hoří. Hřeb večera však příchozí mezi 60. a 70. minutou, kdy je odpáleno několik dýmovnic a zápas je na asi 7minut přerušen. KRIPO zadržuje jednoho fanouška, ale ten je vysvobozen a oni zahnáni. Zadržený prchá i s pouty do bezpečí. Po skončení utkání čekáme ještě nějaké to zpestření a to přichází v podobě boje s těžkooděnci, kteří nás nechtějí pustit na plochu a následně nás vytlačují pryč ze stadionu, aby Plzeň mohla v klidu slavit svůj titul. V okolí stadionu probíhají boje s policií, kdy jsme roztroušeni a rozehnáni po celém městě. Výsledkem je několik zadržených a zraněných. Asi hodinu po zápase jeden od nás potkává zástupce soupeře, který nabízí 20/20, ale to už z naší strany odmítáme kvůli policii, která je snad všude. Nezbývá než doufat, že se brzy vrátíme do ligy a snad se ještě potkáme.

P. S. Dokopání jednoho močícího ultrasáka v 7lidech byl zřejmě jediný počin Plzeňanů toho dne.

Doufáme však, že ne ze strany jejich chuligánky.