Valhalla Fighting - 14.04.2024 -STORM CLUB

FanaticShop.eu - ultras & hooligans streetwear

Zde vzpomínka na rok 2001 z pohledu sektor1905:

Když má dnes přijet do Ďolíčku ostravský Baník, tak zápas slibuje oboustranně kvalitní atmosféru s nadstandardní návštěvou v hledišti. V minulosti tomu tak ale vždy nebývalo. V ročníku 2000/2001 například dorazilo na vzájemný zápas do Vršovic pouhých 1692 diváků, což byla třetí nejnižší návštěva sezóny na našem stadionu. I přesto se ale, jak dokazuje foto ze zápasu, bylo sem tam v ochozech na co dívat a totéž se dá říct i o dění na hřišti. Na něm nastal zlom v 73. minutě, kdy se nechala vyloučit legenda modrobílých Martin Lukeš. Přesilovku klokani využili dokonale, když se během dvou minut dvakrát trefil zkušený univerzál Libor Janáček a vystřelil domácím vítězství 2:0. Ze známých hráčů nastoupil v utkání za Bohemku kromě Janáčka také například Karol Kisel, Radek Šírl nebo Lukáš Hartig, za hosty pak reprezentant René Bolf nebo mladičký Milan Baroš. Ten v Ďolíčku naskočil do jednoho ze svých posledních zápasů za Baník před odchodem do Liverpoolu.