Letos byl dokončen film Green Street Hooligans 2, který by měl navazovat na komerčně úspěšný film Green Street Hooligans z roku 2005 (česky se film jmenoval "Hooligans", snad asi proto, aby se nepletl s filmem Football Factory, který čeští distributoři též pojmenovali "Hooligans"). I tento druhý díl vznikl stejně jako jednička GSH v USA, jen na něm asi nepracovali už poradci z řad anglických hools ze staré školy. Také původem německou režisérku Lexi Alexander vystřídal jiný režisér, a to Jesse V. Johnson. A tak s prvním dílem by měla být spojitost pouze v osobě herce Rosse McCalla, který hraje v obou dílech postavu Daveho, a pak už jen chuligánství a kluby West Ham a Millwall. Neoficiální text obsahu filmu: Několik členů West Ham skončí ve vězení, kde je také několik jejich rivalů z Millwall, kteří mají stále dobré kontakty a jsou mnohem lépe financováni. Fotbalové výsledky se venku i zde stále odrážejí na jejich vzájemné nevraživosti. Prostředí věznice ještě víc stupňuje již tak dost vyhrocené chování. V sázce začíná být cena nejvyšší, hra začíná…

Kdy a jestli se tento film dostane do kin v ČR není jasné. Co se jeví jako jasné, že je to další nepovedená dvojka a zkouška jak vytřískat z kasově úspěšného filmu s neobvyklým tématem další peníze.

Délka filmu: 94:07. (Pokud se vám do rukou dostane verze v délce 90:54, pak máte zcenzurovanou verzi - ta koluje běžně např. v Německu).
Pokud distributoři přece jen tento film přinesou na český trh, tak asi zisky nebudou dobré, protože film se už objevil v pirátské síti Torrent a podobně. ;)

Trailer:

Additional information