Pohled jednoho z FCB: Tento den (11.1.2009) mladé chuligány Baníku docela zaujal. Někteří si určitě říkají proč a jestli máme zapotřebí bít fans Vitkovic... Odpověď je taková, že máme a důvody jsou tyto:1. pokřiky vítkovických fans na adresu FCB2. iternetové příspěvky HCV na FCB3. jedno město, jeden tým V den zápasu (HC Vítkovice hrají v Třinci) se scházíme v počtu 20 mladých CHzB. Máme informace, že HCV mají 2 busy + 1 mini bus, a že kolem 21 hodiny dorazí na určené místo.
Před devátou hodinou jsme poblíž místa příjezdu. Přímo na místě, kde dorazí busy, už máme svého zvěda, který za chvíli volá, že autobusy přijely.
Žádné skupinky se netrhají, to už nevydržíme a jdeme napadnout celý bus. Při doběhnutí k busu zjišťujeme, že proti nám nestojí HCV, ale normální lidi. HCV stojí na zastávce naproti. Útočíme, 10-15 HCV se dává na útěk přes křoví, za kterým jsou další kteří jsou smeteni. Kdo je dohnán dostane a přijde o klubové barvy. Poté místo opouštíme kvůli blížícímu se příjezdu PČR.
Celková kořist cca 20 šál, 4 dresy + 1 čepica. Akce splnila svůj účel a doufám, že HCV si uvědomí, že nejsou ve svém městě!!!

zdroj: thordivision.com

Additional information