Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Po zápase Fenerbahce - Slavia Praha

Fenerbahce napadá u stadionu 4 normál fanoušky Slavie Praha, jeden z nich končí s bodným zraněním.

Většina aktivních hools SKS nevycestovala kvůli covid restrikcím. Na stadionu bylo několik normálních fanoušků.

Fotoreport ze zápasu EL - Trabzonspor AŞ - AC Sparta Praha, do Turecka přicestovalo ~30 Sparťanů podpořit své hráče v zápase o postup, fotoreport v článku.

Útok domácího fanouška na brankového rozhodčího v Turecku:

Před zápasem Galatasaray - Karsıyaka v Istanbulu napadají domácí chuligáni Galatasaraye hostující autobus s fanoušky Karsıyaka

Srážky na tribuně mezi italskými ultras, policií a tureckými fans:

Turecká policie zatkla padesátitříletého K.A., který je podezřelý z vraždy Marka Ivkoviče, člena Delije z Crvené Zvezdy. Šest zbylých podezřelých bylo propuštěno na svobodu. Policie viní zadrženého, že měl minulý týden v souvislosti se zápasem basketbalové Euroligy mezi Galatasaray a Crvenou Zvezdou zabít nožem Marka Ivkoviče.

Podezřelý K.A. ve své výpovědi uvedl, že zahraniční fanoušci měli zaútočit na fans Galatasaraye kameny a tyčemi, a tak bez přemýšlení vytáhl nůž. Ve své výpovědi uvedl: "Reagoval jsem na jejich útoky. Buď mě zbijí nebo trefí na nos. Šermoval jsem nožem a mířil na nohu, ale minul jsem. Osoba, která mě praštila byla světlejší a vyšší. Fyzicky byl zemřelý mnohem zdatnější než já". Obviněný K.A. ještě dodal, že se nedopustil trestného činu.
Istanbulský policejní náčelník ještě dodal, že účastníci boje, při kterém došlo k zabití Marka Ivkoviče, nepatří mezi místní hooligans.

Tato vražda vyvolala napětí mezi Srbskem a Tureckem. Napětí je i v celé basketbalové Eurolize, které přiživují fanoušci řeckého Olympiakosu, kteří hrají ve stejné skupině. Ti už se nechali slyšet, že "je potřeba se pomstít za pravoslavného bratra".

Fotoreport z derby finále super poháru věčných rivalů Fenerbahçe a Galatasaray, kde už tradičně před zápasem došlo do potyček kde musela zasahovat policie. Finále poháru se hrálo na stadioně v Ankaře (450km od Istambulu). v průběhu zápasu došlo také do potyček fanoušků Galatasaraye a policie, kde vzduchem létaly sedačky a hořely ohně, více v článku.

V dnešním (7.5.2014) finále Tureckého poháru vítězí Galatasaray SK nad Eskişehirspor 1:0. Utkání bylo na pár minut přerušeno, když fanoušci Galatasaray zaházeli policii světlicemi. Na videu od (1:45)

Dnešní utkání turecké ligy mezi Trabzonsporem a Fenerbahçe bylo za stavu 0:1 předčasně ukončeno, na vině jsou výtržnosti fanoušků, výtřnosti a boje s policí pokračovali i v ulicích, více v článku.

Chuligáni Besiktase napadají Galatasaray

Fans Galatasaray Istanbul útočí na fans GaziantepsporFotoreport z oslav fanoušků Tureckého Goztepe SK, který 14.06.2013 slavil přesně 88.let od založení klubu. V reportu najdete fotky a videa z oslav ve městě a z loďi. Více v článku.

Additional information