Článek, který má mediím a dalším novinářským redaktorům v České i Slovenské republice ukázat to, že ti, o kterých píší pouze vždy a JEN když dojde k "násilné činnosti" (podle medií) nebo odpálení pyrotechniky (bezpečně a bezpečné), která nedej bože mohla ohrozit rodinný sektor, který je vždy zásadně od sektorů-kotlů na druhé straně stadionu, jsou aktuálně ti, co nejvíce pomáhají při krizové situaci která zasáhla celou Evropu - Koronavirus. Zde několik ukázek, o kterých media ani nezavadila ani nezmínila ve svých denících či novinách. Nepíšu pouze o této situaci ale celkově o různých pomocí, které za celý čas jsou, nejen koronavirus.

Torcida Split: Torcida nabídla pomoc státu a městu k boji proti epidemii (Koronavirus) (žádost dala vláda, zda Torcida Split může pomoci). Naším úkolem je přemístit celou nemocnici ve městě Križina. Po válce je toto jedna z největších výzev pro naší skupinu a město.

Zde výzva která byla zveřejněná Torcidou Split včera: „Pojďme ještě jednou ukázat naši sílu a schopnosti, když je to nejvíce potřeba! Dnes během dne oznámíme podrobnosti a vy už můžete připravovat lidi a hecovat celé své okolí. To je povinností každého z nás! !! Život pro Chorvatsko!.

Zde několik fotek:

Z Polska, fanoušci Lechu Poznan uspořádali sbírku, při které bylo vybráno 11.080 PLN (67 150 CZK) a poté zakoupeno 10 palet minerální vody (voda za 4124 PLN - 25 025 CZK), to bylo dodáno na infekční do nemocnice na ulici Zachodnia v Poznani. Také fanoušci Lechu pro tuto nemocnici dělají sbírku dezinfekčních prostředků, brýlí, masek a rukavic a dalších potřebných věcí. Zde několik fotek:

HUTA Czarni Jasło:

Ultras Miedź Legnica:

Pomoc byla také nabídnuta z táborů ze Slovenska. Slovan Bratislava nabídl pomocnou RUKU V BRATISLAVĚ starším lidem z rizikové skupiny (zejména důchodci) pomoc s nákupem ZÁKLADNÍCH potravin v rámci možností s dovozem přímo domů. Ultras Zvolen se také nabídl ke stejné pomoci.

Zde text Ultras Zvolen:

Nutné čítať a zdieľať

Už dlhšie sa pohrávame s myšlienkou , ako v tejto situácii pomôcť tým, ktorým pomôcť nevyhnutne treba.

Dnes mal jeden starší pár problém s nákupom v jednom z obchodných reťazcov. SBSkár ich dosť ráznym spôsobom upozornil , že nakúpiť bez rúšok nebude možný. Staršia pani mu len zúfalo vysvetľovala , že rúška kúpiť chceli , no nemali kde. Poskytol som im dve, ktoré som mal navyše , no ku ktorým som sa tiež sám nedostal ale poskytli mi ich známi. Pani s plačom odchádzala a ďakovala no už nikdy nechcem aby sa niečo podobné opakovalo. Preto sme sa rozhodli, že podáme pomocnú ruku. Kto má podobné problémy resp. O kom viete aj z vášho okolia , že sa nemá ako dostať ku základným potravinám neváhajte napísať správu alebo volajte na číslo 0915358117 . Žiadne obmedzené množstvo potravín nieje a náklady na cestu hradíme zo svojho

Takže ešte raz, posielajte správy so žiadosťami sem na Ultras Zvolen, alebo volajte na uvedené číslo kedykoľvek! Pomoc je v týchto časoch prvoradá ...

Ultras Slovan Bratislava:

PODÁVAME POMOCNÚ RUKU V BRATISLAVE STARŠÍM ĽUDOM - PROSÍME ŠÍRTE ĎALEJ. SEKTOR C je pripravený v rámci svojich možností podať v BRATISLAVE pomocnú ruku pre základné potreby zvládnutia tejto krízovej situácie počas karantény. Preto ak by niekto z rizikovej skupiny ( hlavne DÔCHODCOVIA ) potreboval pomôcť s nákupom ZÁKLADNÝCH potravín vieme to v rámci našich možností zabezpečiť s dovozom priamo domov. UPOZORŇUJEME však, že naše možnosti sú obmedzené a preto zrejme nebude možné vyhovieť všetkým záujemcom. Bližšie info už čoskoro... MY SME SLOVAN !!!

 

Nechybí také podpora z dalších táborů, Ultras Spartak Trnava a další.

Z Francie, Gruppa Metz podporují práci lékařů a také pohotovostní služby.

Zde text od Gruppa Metz :

V těchto těžkých dobách plně podporujeme různé lékařské a pohotovostní služby, které pomáhají obyvatelstvu.

Tváří v tvář této epidemii jsou naši lékaři, zdravotní sestry, lékárníci, pečovatelé, hasiči a dokonce i záchranáři v první linii.

Z Holandska také přichází podobná podpora v podobě transparentů na nemocnicích.

Transparent na podporu nemocnice Catharina v Eindhovenu:

Transparent na podporu od fanoušků Fortuny Sittard:

Transparent od UK'09 u nemocnice v Heerlen:

Podpora v Rotterdamu pro lidi ve zdravotnictví:

Maastricht podporující zdravotnictví:

Podpora z Holandského Almere:

ultras Kerkrade (Roda) „Celý region je hrdý na své záchranáře“

Podpora Breda Locos & Fr0nt76 na nemocnici Amphia v Bredě:

Z Itálie, velká podpora Atalanty Bergámo, skupina která věnovala místní nemocnici (velice špatné podmínky v nemocnicích) 40.000 euro, zde report Atalanty a foto zdravotníku:

Dnes (10.03.2020) večer jsme původně měli prožít jeden z nejhezčích večerů naší historie, ale stav pohotovosti v zemi tohle vše staví na druhou kolej. Protože v těchto týdnech, v našem městě a kraji, jsou tu hrdinové, kteří čelí této situaci mající k dispozici nedostatečné prostředky ,a kteří pracují masakrální směny kvůli zdraví nás VŠECH. Proto, jsme se rozhodli převést Bergamské nemocnici částku rovnou ceně našich lístků do sektoru hostů na dnešní večerní zápas a v příštích dnech ji pošleme převodem - 40 000 EUR.

SPOLEČNĚ NÁS NIC NEMUŽE ZASTAVIT! CURVA NORD BERGAMO

Curva Nord Lazio vyzývá k přímé a hromadné finanční podpoře nemocnice San Paolo v Civitavecchie určené k nákupu respiračních přístrojů a roušek, které chybí na oddělení intenzivní péče:

Podpora také nechybí ze Španělska, kde pomáhá také velké množství fanoušků, zde jedna fotka na jedné z nemocnic:

Bukaneros (Rayo Vallecano)

"Pouze lidé zachraňují lidi, zdravotničtí pracovníci jste naší hrdostí. Buďte silní!"

Podpora také nechybí ze Švýcarska:

Section ouest 93 (Lausanne HC ultras):

Ultras z FC Basel ze Švýcarska s transparentem proti koronavirusu a poděkování lékařům: Skuteční hrdinové nosí bílou namísto červené modré!

p.s Klubové barvy FC Basel jsou červeno-modré

Ragazzi della Nord 1985 (ultras HC Lugano):

"lékaři a zdravotní sestry hrdost tohoto národa"

Podpora také nechybí ze Rakouska:

Nordtribüne Lustenau:

"Každý den děláte maximum, bez ohledu na to, zda v nemocnici nebo v supermarketu - děkujeme!"

Podpora také nechybí ze Portugalska:

Directivo Ultras XXI (Sporting) pro lékaře, kteří pomáhají proti Covid-19“:

„Odborníci na zdraví, respekt a čest“

"Zdravotničtí pracovníci, respekt a čest"“

Podpora také nechybí ze Belgie:

La Louviere: "Děkuji nestačí, čest a odvaha vám sestřičkám, ošetřovatelským asistentům, lékařům a všem ostatním zaměstnancům nemocnice !!! "

Eendracht Aalst (4 liga):  Transparenty na dvou nemocnicích na podporu doktorů a zdravotních sester

Fast-Side Casuals (RFC Liège)

„skuteční hrdinové nosí bílé pláště"

Podpora také nechybí ze Švédska:

Ultras Nord (AIK Stockholm):

„Navzdory teroristickým útokům, virům a požárům. Stockholm bude stát, at se děje, co se děje! “

A mnoho dalších fanoušků či fanouškovské skupiny kteří pomáhají. článek bude aktualizován.

Additional information