Dnešním dnem zařazujeme na našem novém Youtube kanálu novou rubriku "Best of", kde bude sestřih toho nejlepšího z takřka všem klubů světa. První díl bude o klubu Crvena Zvezda, ale nejedná se o klub z fotbalu, který každý zná a nedávno měl možnost poznat i v Praze při příležitosti EL, jedná se o klub KK Crvena Zvezda, jde o basketbalový klub, kde je téměř stejně fascinující a elektrizující atmosféra. Videa ve videu jsou nově zvěřejněná v tomto videu.

 

155. derby mezi Zvezdou a Partizánem přineslo jak je jíž dá se říct tradicí mnoho pyrotechniky, jak k choreografii na straně Zvezdy, tak k uctění památky Grobara. Derby se dohrálo bez větších potyček. 

Střety dvou rivalů z Bělehradu, Delije vs Grobari, Grobari odpalují u chrámu svatého Sávy ohně, po této akci je napadá ekipa Delije. v článku dvě videa.

ONLINE: Crvena Zvezda - Spartak Moskva (25.03.2017)

Článek bude mapovat veškeré dění v ulicích i na stadioně. Zápas začíná v 18:00, článek bude po několika minutách aktualizován!

Včera proběhlo 153 bělehradské derby mezi Crvenou Zvezdou a Partizanem. Plné tribuny, pyrotechnika a první přerušení zápasu v 8.minutě prvního poločasu, to nabídlo klasické derby v bělehradě. Fotoreport v článku.

Chuligáni dnes v blízkosti stadionu napadají ředitele klubu Partizan. Už v minulých zápasech došlo k napadení vedení klubu na zápase vajíčky. Více ve videu.

Video a fotografie z dnešní bitky při bělehradském "Věčném derby": V článku 10 fotek:

 

Domácí vedení klubu Partizánu Bělehrad dostává povelikonoční nadílku od svých fanoušků

Jedna z najsilnejších futbalových atmosfér v Európe. Štvrtí najväčší futbaloví rivali podľa British Daily Mail – Partizan Belehrad a Crvena zvezda. Ohlušujúci spev, oheň, súboje a emócie. Prinášame vám očité svedectvo redaktora košice:dnes z futbalového kotla sobotňajšieho 150. derby.

Balkánci, typickí svojím temperamentom, prežívajú futbalové zápasy veľmi osobne. Povestné sú derby medzi belehradskými rivalmi Partizanom a Crvenou zvezdou. Počas nich sa v meste odohráva malá vojna, s menšou nadsázkou – na život a na smrť. Napríklad v apríli 2015 bolo počas derby zranených 35 policajtov a 41 fanúšikov. Keď sa mi naskytla možnosť zažiť to na vlastnej koži, napriek obavám som ani na chvíľu nezaváhal. Aj keď to pre mňa znamenalo cestovanie autom s kamarátmi na otočku z Košíc do Belehradu za dva dni.

Před zápasem Sutjeska - Partizan došlo do střetu mezi Vojvodou a Grobari (kolem 15h), zatčeno 30 chuligánů

 

Povedený večer v podání Delije, v zápase odpalují velké množství pyrotechniky a jak už je zvykem, fandí celý zápas. Více v článku.

Turecký fanoušek Galatasaray Istambul odsouzen na 25 let za vraždu fanouška Crvene Zvezdy Marka Ivkovice při eurolize v basketu

Additional information