Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Společnost Red Bull již má fotbalové kluby ve čtyřech zemích. Je možné, že se k této skupině připojí další klub a to z Dánska. Rakouská skupina má zájem převzít dánský Brondby IF. Fanoušci klubu protestují.

I přes finanční výhody navázání spolupráce se společností Red Bull fanoušci Brondby protestují proti tomuto řešení. Nechtějí změnit název a klubové barvy.

„Red Bull znamená, že všechno, co nenávidíme, a vše, za co jsme bojovali, se nikdy nestalo. Pokud se Red Bull zapojí do Brondby IF, již se nebudeme moci s klubem ztotožnit jako jeho fanoušky, “uvedli příznivci v prohlášení zveřejněném v Kodan Post.

„V Salzburgu a Lipsku vidíme, jak Rakušané změnili fotbalové kluby v čistý obchod. Změnili logo, barvy, názvy stadionů ... všechno! Nikdy nedovolíme, aby se to stalo našemu klubu, “ říkají fanoušci Brondby.

Fanoušci dávají u stadionu Brondby transparenty "Fuck Red Bull" a další slogany. V současné době není známo, jaké rozhodnutí klub nakonec učiní a zda budou dále jednat a dokončí spolupráci s rakouskou skupinou.

Additional information