Dnes v Řecku proběhne finále ženského basketu mezi Panathinaikosem a Olympiakosem, a tak vám přinášíme report, který mapuje zajímavé dění před zápasem. Před strachem z výtržností, což je v Řecku na denním pořádku poslední dobou, policie přesouvá zápas z Athén do 650km vzdáleného města Lefkady a lístky byly prodávány jen dívkám, a dětem ze škol.

Chuligáni obou klubů jen čekali na podobnou příležitost se potkat, je vidět, jak místní policie je slabá. Na semifinálový zápas již v pátek večer přijela na ostrov ekipa Olympiakosu v počtu 50 osob, zpívali "no kde, no kde je ten Panathinaikos?" a vyvěšují transparent "Kde jste? 2016". Fotku s částí bandy poté dávají na facebook s nápisem "A vy nikde!". Zelení jen čekali na tento signál, a tak trestná výprava (100-120 chuligánů) přijíždí pod hotel v 5 hodin ráno, asi si každý dokáže představit, co to je za probuzení o této hodině největším rivalem/nepřítelem. 16 chuligánů Olympiakosu bylo převezeno do nemocnice, z toho jsou 4 vážně zranění (hluboké řezné rány, otevřené rány od kladiv atd...). Určitě krásné probuzení pro zúčastněné.

Na levém boku je fotka právě chlubící se bandy Olympiakosu, která poté k ránu inkasuje. V článku fotka a video z akce na hotel.

 

(probuzení Olympiakosu v 5 ráno)

 

ToMyKibice

Additional information