Fotoreport ze zápasu Atromitos Atény - Legia Varšava, článek bude aktualizován.

Atromitos hooligans získávají vlajku a několik šál FC DAC 1904 Dunajská Streda při včerejším zápase EL v Athénách

Fotoreport ze zápasu Plzně v Athénách, článek bude aktualizován.

paok champion

Šílenství v Soluni, PAOK poprvé vyhrál řeckou Super League po 34 letech!

Včerejší střety PAOK vs Aris, v počtech ~60х~50, vše končí po chvilce fízlové

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Den před zápasem se střetávají v ulicích cca 180 Ajaxu, Cracovia Krakow + Panathinaikos vs AEK+ Partizán Minsk (180-200)

Verze AEK: Dostáváme informace že Ajax "F-side" + Panathinaikos "Gate 13" + Cracovia Krakow "Jude Gang" jsou v blízkosti stadionu Panathinaikosu. Náš počet 180/200,. napadáme je a házíme molotovy, Ajax se začíná dávat po chvilce na útěk a lovíme je do doby, než přijíždí policie..naše výhra

Na zápase se před zápasem mezi sektory přenáší noční boje, a mezi sektory začíneá přehazovaná (kameny, světlice,+ molotov. na straně Ajaxu několik zraněných) v mezeře mezi tribunou a hrací plochou nabíhají k sektoru Ajaxu domácí AEK a snaží se dostat k sektoru hostů, po chvilce vše končí a hosty zahání do vedlejšího sektoru policie, v průběhu zápasu dojde k několika snahám se dostat k Ajaxu viz video.

Olympiakos vs Panathinaikos, derby hrané bohužel bez hostů.

Fotoreport z derby Aris Thessaloniki - PAOK Thessaloniki (21.10.2018) (0 hostů)

Řecko: AEK - Olympiakos (fotoreport) (07.10.2018)

Střet chuligánů Arisu a PAOKu Soluň po pohárovém utkání s Chelsea. Na obou stranách dřevěné tyče a další předměty, nedomluvený střet ve městě, 15x15~, Aris v tomto případě měl navrch

Fotoreport ze včerejšího finále Řeckého poháru mezi AEK Athény a PAOKem, jako každý řecký zápas bylo na co koukat, na každé straně došlo k potyčkám s policií a snaha o konfrontaci se soupeřem, Fotogalerie v článku.

11.05.2018 - Rioty v Athénách při včerejší noci, kde došlo ke střetům s policií, nechybí klasický molotow, dělobuchy a další předměty (podle některých informací se zúčastnila i ekipa Olympiakosu), které tvoří včerejší noc ve válečnou zónu před dnešním finále.

Pořadatelé poskytli každému z klubů 17.200 vstupenek a všechny byly rychle vyprodané.

Credit: @správce3

Additional information