Anglie:
Na Manchesteru United se začíná rozmáhat silné fanouškovské hnutí, zaměřené proti Malcolmu Glazerovi (americkém byznysmanovi, majiteli Manchesteru United). V úterý (8.3.10) při utkání Manchesteru Utd. s Milánem byly v ochozech Manchesteru k vidění nezvyklé barvy – žluto (zlatě) – zelená. To jsou původní barvy Manchesteru United z roku 1878 (tehdy byl klub založen ještě pod názvem Newton Heath), a pomalu v ochozech začínají nahrazovat původní červeno-černo-bílou kombinaci. Tyto žlutozelené barvy jsou právě znakem protestu proti Glazerovi, stejně jako nápisy Love United, hate Glazer (nebo též L.U*H.G).

Německo:
Hertha Berlín – FC Norimberk. Toto utkání potřebovala v bundesligové tabulce poslední Hertha vyhrát. Po prvním poločase vedla 1:0 a vše vypadalo slibně. V 61.minutě však Norimberk vyrovnal a v 92.minutě dal Charisteas gól na 1:2. Ovšem na radost z gólu už neměl čas, protože první fanatici z Herthy se začali dostávat na plochu a chtěli napadnout hráče Norimberku a možná i rozhodčí. Hráči Norimberku se spasili do kabin útěkem. Nakonec muselo před policií ze hřiště utíkat i několik desítek fans Herthy. Výsledkem vniknutí fans na hřiště je zatím 30 zatčených a 4 policajti zranění.

Další video zde..

Švédsko:
Šestnáct chuligánů Hammarby vniklo na trénink AIK Stockholm, kde ohrožovali uruguayského hráče Sebastiana Egurena, který v minulosti za Hammarby hrál. Na více než vyhrůžky však nedošlo.

Polsko:
Minulý víkend v Polsku proběhlo několik akcí, které stojí za zmínku.

Při cestě na zápas Piast Gliwice – GKS Belchatow si dali chuligáni Belchatowa bitku s chuligány ROW Rybnik v počtu 15 na 15 do 21 let. Vítězství si připsal GKS Belchatow.
V Lodži bylo derby mezi LKS a Widzewem. Hosté nedostali žádné lístky na zápas. Přesto se někteří fanatici Widzewa rozhodli, že na zápas půjdou. Vše nakonec skončilo jen potyčkami s policií a drobnými výtržnostmi. Video naleznete zde..
Když čtyřicítka fans Jeziorak Ilawa jela na přátelský zápas s Elanou Toruň, čekalo je překvapení. Napadlo je totiž okolo 90 mladších chuligánů Zawisze Bydgoszcz. Fans Jezioraku nebojovali a přišli o několik suvenýrů (vlajky, šály).