Polsko
Gornik Zabrze - Arka Gdynia
Arku na zápas přijelo podpořit 700 fans (v tom 210 Polonia Bytom a 130 Cracovia Krakow). Tři autobusy s fanoušky Craxy jely do Zabrze bez policejního doprovodu a fans vystoupili z busu u pokladen pro domácí fans, na což fanoušci Gorniku reagují útěkem. Několik fanoušků Gorniku co nestačilo utéct bylo pobodáno noži (podle jiné verze na zahraničním diskuzním foru byla Craxa ozbrojena basebalkami) a byli převezeni do nemocnice. Torcida Gorniku Zabrze pak útočí na jeden autobus Cracovie, který je přitom silně zdemolován. Cracovia je pak nucena jet do Katowic vlakem, kam pro ně z Krakowa poslali kolegové auta.
------
V sobotu pak ještě došlo v Polsku k domluvené bitce, kdy se utkala Kotwicą Kołobrzeg s Lechem Poznaň (Legion Piła) na bitce 15 na 15 do 22-ti let. Po 30 vteřinách vítězí Lech Poznaň.

Německo
St. Pauli (Hamburg) – Hansa Rostock
V Německu se nápad svazu dát velmi rizikové utkání druhé ligy na pátek večer mezi antifašistickým chuligány St. Pauli a ultrapravicovými hools z Hansa Rostock celkem povedl. Výsledkem je rekordní nasazení 1000 policajtů. Po zápase se pokouší o konfrontaci 1000 St. Pauli a antifas proti zhruba 1500 fans Rostocku. Policie na zvládnutí situace nasazuje vodní děla. Prolétne výměna lahví a kamenů mezi oběma tábory, pak se oba tábory zaměří na policii. Zraněno je sedm lidí, z toho dva policajti. Pět lidí je zatčených.Řecko
Paok Soluň - Olympiakos Pireus
Nedělnímu utkání řecké nejvyšší soutěže mezi PAOK Soluň a Olympiakosem Pireus předcházely tvrdé střety fanoušků s policisty. Chuligáni byli dobře připraveni a po policistech letělo hned několik zápalných láhví.
7 policajtů bylo zraněno a odneslo to i auto sudího, které bylo zničeno + jeden policejní vůz. Domácí chuligáni PAOKu se snažili před utkáním zaútočit na autobus Olympiakosu. To sem jim povedlo a mimo jiné to vyprovokovalo i hostující chuligány. Policie situaci uklidnila až s pomocí slzného plynu. Slzný plyn, ale musel být také použit na stadionu, když domácí fanoušci začali házet předměty na rozcvičující se, hostující hráče. Zápas tak nabral menší zpoždění. Na utkání dohlíželo na 1000 těžkooděnců.
V samotném utkání byly uděleny tři červené a osm žlutých karet, hráči Olympiakosu Pireus museli na konci zápasu doslova utéct do kabin. Krom již zmíněných sedmi zraněných policajtů bylo zraněno i 5 fans.

Additional information