Maďarsko, bitka U21, Kispest (v bílém) vs Debrecen v počtu 6x6, po dvou minutách tvrdé bitky jde výhra na stranu Debrecenu (v červeném)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Debrecen sestupuje po včerejší remíze z ligy. Po zápase fanoušci Debrecínu vtrhli na hřiště a chtěli servat dresy z hráčů.

Maďarští chuligáni dnes protestovali v Budapešti proti Romům v Maďarsku. Před několika dny občané tmavé pleti s noži napadají a zabíjí 2 fanoušky Ujpestu.

Centrem Budapešti dnes prošla početná delegace chuligánů Ferencvárose (1000-1500), Ujpestu a dalších.

Včera v Maďarsku, přesněji ve městě Pécs, se odehrál přátelský zápas mezi Pecsi a Vinkovci Cibalia. Tento přátelský zápas se však stal střetem místních fanoušků, kteří zaútočili na Ultras z Vinkovci (okolo 50 osob), policie po střetu zadržela 41 fanoušků z Chorvatska a 3 z Maďarska.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Dnes na Maďarské straně proběhl střet v menších počtech mezi Debrecen vs Vasas do 21 let, 6x6, po 3 minutách a 15 sekundách boje jde výhra na stranu Vasas

Před zápasem, Widzew +CSKA Moskva+Partizan +Brigade Burgas - CSKA Sofia vs Fradi +Slask Wroclaw ~150x150, 2minuty, výhra fízlů

V článku video z potyček v metru

Video po zápase Fradi napadají CSKA Moskva v jedné z tramvají, po minutě vše končí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Fotoreport ze včerejšího derby Ferencvarosi TC - Ujpest TE, zápas sledovalo 18.579 diváků z toho 1000 hostů, v zápase nechybí choreoghrafie, která byla doplněná pyrotechnikou a poté velká pyroshow, světlice, dýmovnice na straně domácích.

Zalaegerszeg dnes napadá před zápasem (Zalaegerszeg TE vs Kispest Honved) Kispest, ekipa Kispest v počtu ~80, Zalaegerszeg mnohem méně v boji, výhra Kispest

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Dnešní zápas mezi Maďarskem a Slovenskem budeme sledovat a přinášet vám aktuální dění z obou stran. Několik úlovku jíž před zápasem skončilo v rukou Maďarských ekip, viz foto.

Před zápasem Maďarsko - Slovensko (08.09.2019), Banda Ferencvárose v počtu 80 (Maďarsko) čekající na chuligány ze Slovenska (zápas se hraje zítra 09.09.2019)

Před zápasem Ferencvárosi TC - GNK Dinamo Záhřeb, na tento zápas přicestovalo z Chorvatska 1200 fanoušků Dinama Záhřeb. Domácí se prezentují v začátku zápasu kartonovou choreografií "boxera", hosté fandí celý zápas a ke konci zápasu odpalují oheň. V sekotru hostů několik fanoušků Dynama Kyjev viz. foto.

Fotoreport ze zápasu EL mezi Debreceni VSC - Torino FC, zápas sledovalo 15.350 diváku z toho 200 hostů. V průběhu zápasu došlo k potyčkám mezi vlastníma v sektoru Torina.

Additional information