Před zápasem, Widzew +CSKA Moskva+Partizan +Brigade Burgas - CSKA Sofia vs Fradi +Slask Wroclaw ~150x150, 2minuty, výhra fízlů

V článku video z potyček v metru

Video po zápase Fradi napadají CSKA Moskva v jedné z tramvají, po minutě vše končí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Fotoreport ze včerejšího derby Ferencvarosi TC - Ujpest TE, zápas sledovalo 18.579 diváků z toho 1000 hostů, v zápase nechybí choreoghrafie, která byla doplněná pyrotechnikou a poté velká pyroshow, světlice, dýmovnice na straně domácích.

Zalaegerszeg dnes napadá před zápasem (Zalaegerszeg TE vs Kispest Honved) Kispest, ekipa Kispest v počtu ~80, Zalaegerszeg mnohem méně v boji, výhra Kispest

Dnešní zápas mezi Maďarskem a Slovenskem budeme sledovat a přinášet vám aktuální dění z obou stran. Několik úlovku jíž před zápasem skončilo v rukou Maďarských ekip, viz foto.

Před zápasem Maďarsko - Slovensko (08.09.2019), Banda Ferencvárose v počtu 80 (Maďarsko) čekající na chuligány ze Slovenska (zápas se hraje zítra 09.09.2019)

Před zápasem Ferencvárosi TC - GNK Dinamo Záhřeb, na tento zápas přicestovalo z Chorvatska 1200 fanoušků Dinama Záhřeb. Domácí se prezentují v začátku zápasu kartonovou choreografií "boxera", hosté fandí celý zápas a ke konci zápasu odpalují oheň. V sekotru hostů několik fanoušků Dynama Kyjev viz. foto.

Fotoreport ze zápasu EL mezi Debreceni VSC - Torino FC, zápas sledovalo 15.350 diváku z toho 200 hostů. V průběhu zápasu došlo k potyčkám mezi vlastníma v sektoru Torina.

Jíž šesté gala chuligánských ekip z Maďarska se dnes koná ve 14:00. Poslední gala se konalo roku 2015, kde se turnaje účastnilo hned několik ekip (v závorce napsáno i kolik z jakého klubu bylo lidi podpořit zápasníky, došlo také na střety chuligánů Újpestu a Ferencvárose) Ferencváros (70-80), Újpest (100-120), Kispest, Debrecen (DVSC), Diósgyőr (DVTK), Zalegerszeg (ZTE), Békéscsaba, Pécs (PMFC) a Videoton, dnes by měla být sestava takova: Haladás , Zalaegerszeg , Diósgyőr , Újpest , Kispest , Békéscsaba , Pécs , Videoton , Sopron. Zde v článku video přímého přenosu:

Budapešť Derby: Před zápasem Újpest (60) vs Ferencváros (100) po 1 minutě bitku přerušila policie. 40 Újpestu zatčeno.