Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Bitka Vultur Rionero vs Melfi (5 Italská liga): Mrtvý fanoušek Rionera: Fans Rionera údajně čekali na další příznivce klubu, připravující se na výjezd do Brienzy, když na místo dorazili auta s fans největšího rivala Melfi, cestující na výjezd do Tolve. Poté pravděpodobně došlo ke konfrontaci, při které jeden z fans Vulturu, Fabio Tucciariello (39), bohužel zemřel poté co měl být sražen autem, další 3 fans Vulturu skončili v nemocnici, jeden z nich ve vážnějším stavu. Auto s 3mi fans Melfi, podezřelých se spáchání činu, bylo následně zadrženo policií.

Lazio Napoli 002

Itálie: 120. výročí Lazia!

Oslava začala začátkem tohoto týdne v ulicích Říma za zpěvu chorálů a pyrotechniky.

Včera večer byla vytvořena v sektoru Curva Nord obrovská coreografie, když hráči vstoupili na hřiště.

Jedna z tváří důležitých osobností stodvacetileté historie Lazia, které se objevily na obrazovce v rámci choreografie ke 120 výročí klubu u příležitosti zápasu s Neapoli, patřila také Gabrielemu Sandri.

Přes 3000 fans Lazia včera na místě založení (Piazza della Liberta) oslavilo 120. výročí založení klubu

19 ti leté výročí dnes slaví nejslavnější chuligánská skupina Lazia - Banda Noantri

Video mapující Curva Sud Milano v Bergamu, od pochodu až po support, který i za stavu 4-0 pro domácí neklesá na síle a podporují svůj klub do samého konce zápasu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Před zápasem Cagliari-Lazio (dnes 20:45) bylo kousek od stadionu cca 10 ultras Lazia napadeno skupinou asi 40 Cagliari. Po velice tvrdém střetu s několika zraněnými, Cagliari místo rychle opouští před příjezdem policie. Kriminálce se bohužel daří následně identifikovat několik ultras lazia, kteří potřebovali po střetu ošetřit.

Dnes je to 12.let od smrti fanouška Lazia Řím Gabriele Sandriho, kterýho při potyčkách v roce 2007 zastřelil policista. Čest jeho památce.

Po zápase Celtic-Lazio, kdy kvůli policii nedošlo ke konfrontaci mezi skupinami den před zápasem a následných politických provokacích na obou stranách v den zápasu v Glasgow se včera ve večerních hodinách v Římě několik skupin Lazia pokusilo napadnout bary s fans Celticu (v Římě jich má být okolo 9000), bilance je zatím 2 pobodání fans celticu (jejich zranění nejsou vážná) a minimálně 1 vymlácený bar, ve kterým se fans celticu byli schopni zabednit díky rychlé reakci majitele baru (viz video). Hlavní skupina celticu se pak měla nacházet na koncertu v antifašistickém squatu hoštěná Italskou krajní levici, v okolí tohoto koncertu bylo údajně zatčeno několik ultras Lazia vyzbrojených tyčemi.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Po přátelském utkání Cagliari - Pogon Štětín dochází v centru města k napadení skupinky hostů (cca. 50) s obušky a pásky, ze strany domácích. Po několika KO se domácí dávají na ústup.

lazio roma 1

Itálie: Derby della Capitale

Podívejte se na fotografie a videa z nejnovějšího derby Říma. Zápas skončil 1:1.

Curva Nord Lazio se v zápasu prezentuje choreografií Diabolika (nedávno zabitý Irriducibili lídr). Video z příprav choreografie + prezentace ze včerejšího dne v článku.

Fotoreport ze včerejšího zápasu Serie A, Curva Nord Milano se v začátku zápasu prezentuje choreografií "Diabolik" na počest zavražděného lídra Irriducibili Lazio - Fabrizio "Diabolik" Piscitelli (článek zde: Dnes byl v Římě zastřelen šéf Irriducibili Lazio (07.08.2019) )

Fotky z právě probíhajícího pohřbu lídra IRR "Diabolika" Fabrizia Piscitelliho

Additional information