VYJÁDŘENÍ CURVA NORD BERGAMO

Dnes večer jsme původně měli prožít jeden z nejhezčích večerů naší historie, ale stav pohotovosti v zemi tohle vše staví na druhou kolej. Protože v těchto týdnech, v našem městě a kraji, jsou tu hrdinové, kteří čelí této situaci mající k dispozici nedostatečné prostředky ,a kteří pracují masakrální směny kvůli zdraví nás VŠECH. Proto, jsme se rozhodli převést Bergamské nemocnici částku rovnou ceně našich lístků do sektoru hostů na dnešní večerní zápas a v příštích dnech ji pošleme převodem - 40 000 EUR.

SPOLEČNĚ NÁS NIC NEMUŽE ZASTAVIT! CURVA NORD BERGAMO

Ultras Lazio dnes s novou vlajkou před zápasem s Bologna, po konci skupiny IRRIDUCIBILI LAZIO na Curva Nord jediná vlajka a jediná skupina, pod kterou budou spadat všichni aktivní fans Lazia.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Po 33 letech existence byla oficiálně rozpuštěna skupina IRRIDUCIBILI LAZIO. Skupina zahájila svoji činnost 18.10.1987, kdy poprvé vyvěsila svoji 10m vlajku na zápase Lazio-Padova. Jméno IRRIDUCIBILI (nezlomitelní) se postupně zapsalo do historie a nezměnitelně ovlivnilo panorama hnutí ultras v Itálii a ve světě. Bohužel, před 7 měsíci ztratila skupina svého charismatického leadera Fabrizia. Důvodem rozpuštění je tak příliš mnoho prolité krve, ale také ohromné množství zákazy vstupu na stadiony a počet zatčení (jen vloni v listopadu bylo během pár týdnů při raziích zatčeno přes 50 lidí). Součástí oznámení skupiny je také budoucí směr, kterým se Ultras Lazia budou ubírat. Ode dneška bude na Curva Nord jediná vlajka a jediná skupina, pod kterou budou spadat všichni aktivní fans Lazia: “ULTRAS LAZIO”

STÁLE NEZLOMITELNÍ UVNITŘ, PROTOŽE BUDOUCNOST JE JEN VZPOMÍNKA NA NÁDHERNOU MINULOST

-ULTRAS LAZIO-

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Dnes hraje Lecce v Římě důležitý zápas. Na setkání v italském hlavním městě vždy mobilizují všechny týmy z jižní Itálie.

Lecce při cestě do Říma napadá početná skupina Bari (200 osob), která zastavuje kavalérii autobusů a automobilů fanoušků Lecce a útočí na ně světlicemi a další výbavou (způsobuje vznícení několika vozidel). Prozatím není známo nic víc, článek bude aktualizován o informace o střetu.

reggina bari 1

Itálie: Velký zápas v Serii C

Důležitý zápas v horní části Serie C (skupina C) mezi Regginou a Bari.

Domácí fans velkou choreografií na začátku zápasu. Fanoušci Bari, kteří cestovali 450 km, měli během zápasu transparenty a dýmovnice.

Zápas skončil 1-1. Reggina je stále na vrcholu ligy s 53 body, Bari na 2.mistě se47 body.

Diváků: 16 092.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Bitka Vultur Rionero vs Melfi (5 Italská liga): Mrtvý fanoušek Rionera: Fans Rionera údajně čekali na další příznivce klubu, připravující se na výjezd do Brienzy, když na místo dorazili auta s fans největšího rivala Melfi, cestující na výjezd do Tolve. Poté pravděpodobně došlo ke konfrontaci, při které jeden z fans Vulturu, Fabio Tucciariello (39), bohužel zemřel poté co měl být sražen autem, další 3 fans Vulturu skončili v nemocnici, jeden z nich ve vážnějším stavu. Auto s 3mi fans Melfi, podezřelých se spáchání činu, bylo následně zadrženo policií.

Lazio Napoli 002

Itálie: 120. výročí Lazia!

Oslava začala začátkem tohoto týdne v ulicích Říma za zpěvu chorálů a pyrotechniky.

Včera večer byla vytvořena v sektoru Curva Nord obrovská coreografie, když hráči vstoupili na hřiště.

Jedna z tváří důležitých osobností stodvacetileté historie Lazia, které se objevily na obrazovce v rámci choreografie ke 120 výročí klubu u příležitosti zápasu s Neapoli, patřila také Gabrielemu Sandri.

Přes 3000 fans Lazia včera na místě založení (Piazza della Liberta) oslavilo 120. výročí založení klubu

19 ti leté výročí dnes slaví nejslavnější chuligánská skupina Lazia - Banda Noantri

Video mapující Curva Sud Milano v Bergamu, od pochodu až po support, který i za stavu 4-0 pro domácí neklesá na síle a podporují svůj klub do samého konce zápasu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Před zápasem Cagliari-Lazio (dnes 20:45) bylo kousek od stadionu cca 10 ultras Lazia napadeno skupinou asi 40 Cagliari. Po velice tvrdém střetu s několika zraněnými, Cagliari místo rychle opouští před příjezdem policie. Kriminálce se bohužel daří následně identifikovat několik ultras lazia, kteří potřebovali po střetu ošetřit.

Dnes je to 12.let od smrti fanouška Lazia Řím Gabriele Sandriho, kterýho při potyčkách v roce 2007 zastřelil policista. Čest jeho památce.

Additional information