Střet chuligánů Juventusu (Drughi a další skupiny) proti domácím (příznivcům prezidenta klubu Mamiče)

;

Fotoreport ze včerejšího derby Hajduk - Dinamo, na zápase 300-350 BBB + malá skupinka žoldáků Mamice. Domácí se prezentují dvojitou choreografií a v zápase odpalují pyrotechniku. Více v článku.

 

Chorvat, držen ISIS byl popraven, jednalo se také o fanouška Dinama Zagreb a člena Bad Blue Boys

Video mapující včerejší tribuny v derby mezi Dinamem a Hajdukem, které se hrálo po dlouhé době (bojkot BBB) v té pravé kulise jaké má toto balkanské derby mít.. Na začátku zápasu potyčka BBB s ex-BBB (žoldáci mamiče) více ve videu.

Blíží se Chorvatské derby, po dlouhé době, tak stojí za to si ho připomenout. Zde report z archívu hooligans.cz od známého fanouška z Ostravy, rok 2002.

Historie BBB sahá až do poloviny roku 1980, přesněji do roku 1986. Jméno Bad Blue Boys vzniklo spojením barev jejich milovaného klubu NK Dinamo Záhřeb a názvu filmu Bad Boys ve kterém hrál jednu z hlavních rolí Sean Penn. Aktivní příznivci se začali ukazovat v celé Evropě a bývalé Jugoslávii. Začali se tak stávat pravidelnou součástí fotbalové kultury na Balkáně.

Skupina BBB se chystá po dlouhých letech boje s vedením (Zdravko Mamičem a dalšími mafiány) zaplnit svůj sektor, sever. Info vyšlo teprve před hodinou (06.07.2015) a čeká se na vyjádření všech větších skupin, ale podle všeho se BBB vratí a tak zaplní svůj starý sektor, odkuď je po represích vyhnalo vedení s fízlama. Níže se můžete podívat na video z oslavy zatčení Zdravka a bratra Mamiče, kde si vychutnal ohňostroj přímo z cely.

Šéf klubu Dinama Zagreb Zdravko Mamić a jeho bratr Zoran (trenér Dinama) jsou zatčeni na základě obvinění z daňových podvodů!

Fotoreport ze včerejšího derby mezi Hajdukem Split a Dinamem Záhřeb. Jíž před zápasem došlo ke střetu domácích chuligánů (17 cca) na místní policii, která byla pod palbou kamenů a nakonec přišla o jedno auto, které skončilo v plamenech, při tom dokonce jeden z fízlu vytahuje zbraň a míří sní na chuligány Hajduku. Na zápase se domácí kotel prezentuje transparenty a pyrotechnikou. Na toto derby také dorazilo několik desítek fanoušků z Polského Gornika Zabrze. Hosté se prezentují transparenty a v sektoru dochází k menším potyčkám s policií. Více v článku.

 

 

Před dnešním derby Hajduk Split - Dinamo Záhřeb napadá cca 20 členná skupinka Hajduku před zápasem policii a zapaluje následně jedno auto.

Ve středu v  noci bylo poblíž Splitu zadrženo několik aut s příznivci Dinama Zagreb, kteří se do města chtěli pokusit dostat větsi množství pyrotechniky a dalších věcí, konkrétně šlo o  20 dělobuchů, 20 dýmovnic, světlice a několik teleskopů a různých tyčí. Vše má spojitost s blížícím se derby ve splitě, který se hraje již zítra.

Krátké video z dnešního střetu mezi 150 chuligány Torcidy Split a 80 Bad Blue Boys na jedné z chorvatských silnic při cestě na venkovní pohárové utkaní, Podle neoficiálních zdrojů, Torcida chystala na ekipu BBB léčku, ta se jí nakonec nepovedla.

Additional information