Poslední dny to v Holandsku více než ožilo, každý zápas nějaká rvačka, jak mezi fans, tak s fízly. Dnešní úlovek Ajaxu (s vlajkou Heracles Almelo) + bitka Ajax vs Heracles Almelo:

ajax dortmund 1

LM: fotoreport ze včerejšího zápasu AFC Ajax - Borussia Dortmund, kde o pyrotechniku nebylo nouze!

pyroshop: www.ultraspiro.com

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Heerenveen vs Cambuur dnes u stadionu Abe Lenstra v Heerenveenu.

Heerenveen (vlevo) vs Cambuur (vpravo)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

U20, Utrecht vs PSV, 13x13, 1 min., výhra Utrechtu (na fotce Utrecht, horní foto)

V Rotterdamu v tuto chvíli pokračuje klasická konfrontace mezi místním Feyenoordem a amsterdamským Ajaxem. Před zápasem se policii podařilo zabránit několika střetům mezi fanoušky obou klubů. Jedna z skupin Feyenoordu byla zablokována na parkovišti. Článek bude aktualizován.

Dordrecht youth firm (Holandsko) vs Anderlecht & la louvar (Belgie), 8x8, po 30 sekundách jde výhra na stranu DYF (na fotce DYF)

VIDEO: Feyenoord hooligans vs policie

Fanoušci Feyenoordu aktuálně na posledním tréninku před zápasem proti Ajaxu

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

~200 chuligánů Feyenoordu Rotterdam napadá ~100 Ajaxu Amsterdam před finále poháru proti Vitesse, Ajax utíka. Info Ajax: z Ajaxu pouze fans a ultras.

Další dnešní bitka, Holandsko,

U21, UHF Utrecht vs Kortrijk, 7x7, po minutě boje jde výhra na stranu UHF Utrecht

Na fotce Az Alkmaar Bsy Fc (aktuálně)

Po celém Holandsku aktuálně probíhá velká mobilizace dá se říct všech větších ale i menších ultras & hools skupin (Den Haag, AZ Alkmaar, Zwolle, DYF atd..) , kteří chodí po městě a brání své město před rabováním.

Zde text pár minut starý od lídra Az Alkmaar Bsy Fc:

V Holandsku proběhlo spoustu nepokojů a nyní stojíme za svobodu, ale nebudeme tolerovat děti a spodinu kteří využívají tyto nepokoje pouze k rabování majetku tvrdě pracujících podnikatelů, kteří to v této době nemají lehké .. po celém Holandsku ultras & hools skupiny brání své města, Az Alkmaar Bsy Fc!

Dnešní rioty v Eindhovenu. Během střetu bylo zadrženo přes 30 osob a několik zranění. Mnoho klubů z celého Holandska se dnes účastní nepokojů. Video na konci článku, kde policie přichází o své auto během demonstrace.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Domluvená bitka v Holandsku mezi Dordrecht youth firm vs PSV, 10x10, po 20 sekundách jde výhra na stranu Dordrecht youth firm (na fotce DYF)

Additional information