Článek bude před zápasem i během zápasu aktualizován, veškeré dění zde bude zaznamenáno.

Před zápasem byla zadržena ekipa Juventusu (několik desítek) a jejich nářadí (baseballové pálky, kladiva), foto v článku. 19:00 mají sraz fanoušci Ajaxu pod stadionem na tradiční "Entradu"

Hosté po skončení utkání napadají domácí na jedné z tribun vedle jejich sektoru

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Domluvená bitka mezi Breda Youth ( NAC ) a Cambuur Leeuwarden v počtu 17 na 17, která měla celkem 3.kola, všechny vyhrála ekipa Breda Youth!

Na fotce banda Breda Youth

Video dne z pohárového zápasu FC Utrecht - MVV Maastricht, kde došlo k potyčkám hostů a security

Credit: @správce3

Video z pohárového zápasu FC Utrecht - MVV Maastricht, kde došlo k potyčkám hostů a security

Video, Holandští fanoušci útočí po zápase na hospodu plnou fanoušků Anglie. Tento den také tratí několik vlajek fanoušci Anglie na úkor ekip z Holandska, Ajax+Cracovie a další.

Vitesse vs. PSV Eindhoven, po dvou minutách jde výhra na stranu PSV

Tajná policie po potyčkách Vitesse vs Feyenoord, kde došlo ke střetům vedle sektora hostů. viz video.

Chuligáni Utrechtu napadají levicovou demonstraci

Před zápasem EL v Holandsku se střetla v parku chuligánka G.A. Eagles a Ferencvarose ~ 100x60 (?), domácí si v převaze připisují výhru, po příjezdu policie zůstává několik zatčených. Video je krátce po střetu, po příjezdu policie.

Fotoreport zápasu Holandské ligy mezi Feyenoordem Rotterdam a ADO Den Haag, kde se slavící hosté 110 let od založení klubu prezentují v žluto-zalených pláštěnkách, co tvoří ve velkém počtu pěkný efekt. Domácí odpalují v zápase pár zelených dýmovnic. Více v článku.

Derby mezi Ajaxem a  Feyenoordem přineslo před zápas (trénink 24.01.2015) povedenou pyroshow jak od domácích, tak od hostů, více v článku.

Additional information