Fotoreport ze zápasu St.Etienne vs. Lyon, na straně domácích ekipa Hajduku Split, která ma dobré vztahy se skupinou Magic Fans St.Etienne.

Pohled na zadní řady Rennes při bitce s Brestem, 50x50

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Ve druhé francouzské lize proběhlo derby mezi Valenciennes a Lens. Obě města dělí šedesát kilometrů od sebe a nenávist mezi nimi je obrovská. Chuligáni Lens před zápasem naběhli na hospodu, kde seděli domácí a vypadalo to takto:

Dnes proběhl ve Francii domluvený střet Rennes (v černém) vs Reims (v bílém), 16x16, po 1,30 min. jde výhra na stranu Rennes

Před zápasem se v blízkosti stadionu pohybuje 25 koalice Videoton (Maďarsko) Rakow (Czestochowa, Polsko) a Zwickau (Německo), po chvilce na ně nabíhá poblíž stadionu cca 80 Bordo (Bordeaux) vyzbrojeni lahvemi a tyčemi, hosté se v boji na ruce drží ale přes větší převahu domácích prohrávají, výhra domácích. Podle infa hostů mělo Bordo převážně polovinu ekipy Arabské národnosti, což bylo více než domácí francouzů.

Zápas Evropské ligy provázely výtržnosti. Kvůli bitkám v ulicích mezi chuligány z obou táborů byl posunutý začátek zápasu. Na stadionu pak fans Besiktase zaházeli jeden domácí sektor dělobuchy a dýmovnicemi a diváci vběhli na trávník. Přímo na stadionu se odehrálo také několik šarvátek. Turků dojelo podpořit Besiktas okolo patnáct tisíc.

 

Střety před derby ve Francii mezi Saint-Etienne - Lyon (video) (05.02.2017)

 

Potyčky ve městě mezi fans Lyonu a SC Bastia

 

Pokrok nezastavíš. Ruský chuligán si při střetech připl Go Pro kameru a tak můžete vidět bitky s Angličany z jeho pohledu :

Rusové (CSKA Moskva + Lokomotiv Moskva) útočí na Angličany. Poté, co Angličani vyháží vše co mají v rukou, vyklízí bitevní pole.

Britský Daily Mail vydal ze včerejšího dne bohatý report, tady je překlad tohoto článku:
- Stovky fanoušků Anglie běželi o život, když byli napadani ruskými chuligány UVNITŘ marseillského stadionu po remíze 1:1.
- Jeden fanoušek Anglie bojuje o život v nemocnici po brutálním násilí, které probíhalo přes den v ulicích
- Masové rvačky vypukly na stadionu poté, co ruští fanoušci zaútočili na anglické vlajky a honili stovky anglických fans po tribunách
- UEFA zahájila disciplinární řízení týkající týkající se incidentů mezi Angličany a Rusy, dá se počítat s tvrdým trestem
- Místní policie oddělovala fanoušky vodním dělem a slzným plynem
- Fanoušek Anglie bojuje o život v nemocnici, zatímco 31 dalších zraněných muselo být v nemocnici ošetřeno
- Fanoušci Severního Irska se na ulici střetly s místí omladinou v Nice

Včerejší potyčky hostů s policií před zápasem PSG - Lille

Additional information