Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Střety před zápasem Sedan vs Bastia

Na jedné z čerpacích stanicí došlo k nečekanému setkání sedmi mikrobusů fanoušků Ultramarines Bordeaux se dvěma dvoupatrovými autobusy s fanoušky Brigade Loire (FC Nantes), po boji jde výhra na stranu Ultramarines Bordeaux

V noci z pondělí na utérý mělo dojít k domluvené bitce mezi ~40 Karsud & indepVA91 (PSG) vs ~80 Nantes, na místě střetu se dostavují fízlové a ke konfrontaci obou skupin nedochází. Po chvilce se obě bandy střetávají pouze s policií.

psg montpellier tifo

Francie: VA (Virage Auteuil) v akci

Skvělý začátek února pro fanoušky PSG - dobrá podpora od Virage Auteuil a velké vítězství nad Montpellier, více v článku!

Francie, Ultras Nantes se ve včerejším derby proti Rennes prezentují ohnivou pyroshow. Samotná hra se také ukázala jako ohnivá - Nantes prohrávají až v 95. minutě zápasu, a hned inkasují 3 goly, dva v 90+7 minutě zápasu (!!!). Nantes tento zápas nakonec tak prohrává 3:2

Francie, Fanoušci Saint-Etienne včera oslavili 20.výročí skupiny Avant Garde - připravili dvě obrovské plachty přes celý sektor na jedné straně tribuny.

lorient ultras

Francie: Pohárová prezentace domácích ultras

Podívejte se na choreografii Merlus Ultras (Lorient), která byla prezentovaná na začátku pohárového zápasu proti Brestu.

Bitky po zápase Francouzského poháru mezi Indep Rouen vs Gruppa Metz & Horda Frénétik, po několika minutách boje zasahují fízlové.

Centrum města:

Verze CR Boulogne PSG: 200 chuligánů Brugg v hospodě. Kontakt byl přijat, ale nechtějí se vzdálit 150 metrů od hospody. A tak 20 PSG zaútočilo na hospodu proti 15 Bruggám. Krátká a silná bitka končí výhrou PSG.

Metro:

Verze PSG: První "boj", Bruggy v počtu 80 lidí v metru a PSG stejný počet 80 lidí na výstupu z metra, hostům z Belgie se jít ven z metra nechtělo a tak k boji nedochází (pouze několik světlic). Při druhém boji zaútočilo 100 Brugg na vchod na stadion jménem "Virage Auteuil" , PSG ve druhém boji 100-150 lidí. 30 sekund dlouhý boj, poté vše končí fízlové za pomoci slzného plynu. Respekt Bruggám.

1978

om psg 1

Francie: Derby report

Velký zápas v Paříži, bohužel opět bez hostů.

Před včerejším zápasem Stade Brestois - FC Metz, domácí se snaží napadnout hosty v jedné z hospod

Zápas francouzské ligy mezi Lyon - Nantes byl naplánován na neobvykle brzy - počáteční hvizd rozhodčího byl ve 13:30. To provedla fotbalová federace pro pohodlí diváků z Číny. To se fanouškům Lyonu nelíbilo, že zájmy Číňanů jsou nad zájmy těch, kteří chodí na stadion každý zápas či x let, a rozhodli se připravit neobvyklé choreo pro Tibet (FREE TIBET) před začátkem zápasu. (Choreo "Free Tibet" - Čína tvrdí, že Tibet patří k její říši nejméně sedm set let. Tibet ale v roce 1912 vyhlásil nezávislost)