Dnes proběhl ve Francie domluvený boj mezi Rennes (v červeném) vs Tours (v černém), 8x8, po tvrdé bitce a dvou minutách jde výhra na stranu Tours

marseille asse 1

zápas v Marseille mezi dvěma velkými soupeři OM a Saint-Etienne!

Nejstarší francouzská skupina Commando Ultra 84 oslavila své 35. výročí a Marseille Trop Puissant (MTP) oslavila své 25. výročí. Zápas se hrál bez hostů.

Po včerejšim utkání EL dochází ke konfrontaci domácího Strasbourgu s Karlsruhe (vlevo) proti Frankfurtu (vpravo) 70x90

Politická orientace: Pravice, Korsičtí nacionalisté

Rennes vs PSG (Zouaves Paris + Millice Paris), 8x8, po tvrdé bitce jde výhra na stranu Rennes

Před zápasem Brest - Nantes došlo k potyčkám mezi fanoušky obou klubů, po pár minutách vše končí fízlové. Článek bude aktualizován - přidané video.

Fotoreport ze zápasu St.Etienne vs. Lyon, na straně domácích ekipa Hajduku Split, která ma dobré vztahy se skupinou Magic Fans St.Etienne.

Pohled na zadní řady Rennes při bitce s Brestem, 50x50

Ve druhé francouzské lize proběhlo derby mezi Valenciennes a Lens. Obě města dělí šedesát kilometrů od sebe a nenávist mezi nimi je obrovská. Chuligáni Lens před zápasem naběhli na hospodu, kde seděli domácí a vypadalo to takto:

Dnes proběhl ve Francii domluvený střet Rennes (v černém) vs Reims (v bílém), 16x16, po 1,30 min. jde výhra na stranu Rennes

Před zápasem se v blízkosti stadionu pohybuje 25 koalice Videoton (Maďarsko) Rakow (Czestochowa, Polsko) a Zwickau (Německo), po chvilce na ně nabíhá poblíž stadionu cca 80 Bordo (Bordeaux) vyzbrojeni lahvemi a tyčemi, hosté se v boji na ruce drží ale přes větší převahu domácích prohrávají, výhra domácích. Podle infa hostů mělo Bordo převážně polovinu ekipy Arabské národnosti, což bylo více než domácí francouzů.

Zápas Evropské ligy provázely výtržnosti. Kvůli bitkám v ulicích mezi chuligány z obou táborů byl posunutý začátek zápasu. Na stadionu pak fans Besiktase zaházeli jeden domácí sektor dělobuchy a dýmovnicemi a diváci vběhli na trávník. Přímo na stadionu se odehrálo také několik šarvátek. Turků dojelo podpořit Besiktas okolo patnáct tisíc.