Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Francie, Fanoušci Saint-Etienne včera oslavili 20.výročí skupiny Avant Garde - připravili dvě obrovské plachty přes celý sektor na jedné straně tribuny.

lorient ultras

Francie: Pohárová prezentace domácích ultras

Podívejte se na choreografii Merlus Ultras (Lorient), která byla prezentovaná na začátku pohárového zápasu proti Brestu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Bitky po zápase Francouzského poháru mezi Indep Rouen vs Gruppa Metz & Horda Frénétik, po několika minutách boje zasahují fízlové.

Centrum města:

Verze CR Boulogne PSG: 200 chuligánů Brugg v hospodě. Kontakt byl přijat, ale nechtějí se vzdálit 150 metrů od hospody. A tak 20 PSG zaútočilo na hospodu proti 15 Bruggám. Krátká a silná bitka končí výhrou PSG.

Metro:

Verze PSG: První "boj", Bruggy v počtu 80 lidí v metru a PSG stejný počet 80 lidí na výstupu z metra, hostům z Belgie se jít ven z metra nechtělo a tak k boji nedochází (pouze několik světlic). Při druhém boji zaútočilo 100 Brugg na vchod na stadion jménem "Virage Auteuil" , PSG ve druhém boji 100-150 lidí. 30 sekund dlouhý boj, poté vše končí fízlové za pomoci slzného plynu. Respekt Bruggám.

1978

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

om psg 1

Francie: Derby report

Velký zápas v Paříži, bohužel opět bez hostů.

Před včerejším zápasem Stade Brestois - FC Metz, domácí se snaží napadnout hosty v jedné z hospod

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Zápas francouzské ligy mezi Lyon - Nantes byl naplánován na neobvykle brzy - počáteční hvizd rozhodčího byl ve 13:30. To provedla fotbalová federace pro pohodlí diváků z Číny. To se fanouškům Lyonu nelíbilo, že zájmy Číňanů jsou nad zájmy těch, kteří chodí na stadion každý zápas či x let, a rozhodli se připravit neobvyklé choreo pro Tibet (FREE TIBET) před začátkem zápasu. (Choreo "Free Tibet" - Čína tvrdí, že Tibet patří k její říši nejméně sedm set let. Tibet ale v roce 1912 vyhlásil nezávislost)

lyon psg 1

Francie: Velký zápas mezi Lyonem a PSG

Na tento zápas vycestovala také početná ekipa Ultras Sur (Real Madrid) která podpořila domácí Lyon (Ten den hrál Real Madrid se Sevillou venku, ale díky zákazu byla vybraná možnost Francie a zajímavý zápas Lyonu proti PSG). 

Pfc Youth (Paris FC): Děkujem všem, kteří nás během těchto dvou let respektovali. Díky La Louvière, Nancy, Rodě, Štrasburku, Spartě Rotterdam, Standard Liege, Millwallu. Včerejší bitka mezi PFC a La Louvière byla náše poslední ... Ještě jednou děkujeme všem těm, kteří nás během těchto dvou let následovali, dali nám sílu pokračovat, jít dále a překonat nás.

Dnes proběhl ve Francie domluvený boj mezi Rennes (v červeném) vs Tours (v černém), 8x8, po tvrdé bitce a dvou minutách jde výhra na stranu Tours

marseille asse 1

zápas v Marseille mezi dvěma velkými soupeři OM a Saint-Etienne!

Nejstarší francouzská skupina Commando Ultra 84 oslavila své 35. výročí a Marseille Trop Puissant (MTP) oslavila své 25. výročí. Zápas se hrál bez hostů.

Po včerejšim utkání EL dochází ke konfrontaci domácího Strasbourgu s Karlsruhe (vlevo) proti Frankfurtu (vpravo) 70x90

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Additional information