Zápas Evropské ligy provázely výtržnosti. Kvůli bitkám v ulicích mezi chuligány z obou táborů byl posunutý začátek zápasu. Na stadionu pak fans Besiktase zaházeli jeden domácí sektor dělobuchy a dýmovnicemi a diváci vběhli na trávník. Přímo na stadionu se odehrálo také několik šarvátek. Turků dojelo podpořit Besiktas okolo patnáct tisíc.

 

Střety před derby ve Francii mezi Saint-Etienne - Lyon (video) (05.02.2017)

 

Potyčky ve městě mezi fans Lyonu a SC Bastia

 

Pokrok nezastavíš. Ruský chuligán si při střetech připl Go Pro kameru a tak můžete vidět bitky s Angličany z jeho pohledu :

Rusové (CSKA Moskva + Lokomotiv Moskva) útočí na Angličany. Poté, co Angličani vyháží vše co mají v rukou, vyklízí bitevní pole.

Britský Daily Mail vydal ze včerejšího dne bohatý report, tady je překlad tohoto článku:
- Stovky fanoušků Anglie běželi o život, když byli napadani ruskými chuligány UVNITŘ marseillského stadionu po remíze 1:1.
- Jeden fanoušek Anglie bojuje o život v nemocnici po brutálním násilí, které probíhalo přes den v ulicích
- Masové rvačky vypukly na stadionu poté, co ruští fanoušci zaútočili na anglické vlajky a honili stovky anglických fans po tribunách
- UEFA zahájila disciplinární řízení týkající týkající se incidentů mezi Angličany a Rusy, dá se počítat s tvrdým trestem
- Místní policie oddělovala fanoušky vodním dělem a slzným plynem
- Fanoušek Anglie bojuje o život v nemocnici, zatímco 31 dalších zraněných muselo být v nemocnici ošetřeno
- Fanoušci Severního Irska se na ulici střetly s místí omladinou v Nice

Včerejší potyčky hostů s policií před zápasem PSG - Lille

Střety při včerejšim zápase EL mezi Marseille a Athletic Bilbao

PSG - Chelsea, Události ve městě před dnešnim utkáním ve Francii (16.02.2016)

fans hostí dostali zákaz vycestovat do Francie, fans st.etienne se alespoň rozhodli uctít památku Gabrieleho Sandri a vyvěsili pro něj vlajku v prázdném sektoru hostí.

Střety fanoušků Bastia s policií před finále poháru které se odehrálo v sobotu. Do Paříže přicestovalo 18000-25000 fanoušků Bastia. Video ze střetů v článku.

Včerejší střety fanoušků Bastia s policií před finále poháru. Do Paříže přicestovalo 18000-25000 fanoušků Bastia. Fotky a videa v článku.

 

 

Additional information