Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Lauta Army (Lokomotiv Plovdiv) vs Bultras (Botev Plovdiv),14x14 bez omezení věku, 30 sekund boje, výhra jde na stranu Lauta Army

Lauta Army (Lokomotiv Plovdiv):

Za ta léta bylo proti Bultras (Botev Plovdiv) uspořádáno celkem 6 domluvených bojů a všechny jsme vyhráli. Dnešek byl 7., ale tentokrát nebyla žádná věková hranice. Došlo k dohodě o boj v počtu 15x15, ale naši oponenti se dostávají na sraz pouze v 13 lidech. Poukazujeme na skutečnost, že pokud v tomto sportu bylo dohodnuté číslo a náš soupeř nedokáže dostat určitý počet lidí na dohodnuté místo, nebudeme snižovat počet nebo nebudeme bojovat vůbec. Ale ukázali jsme pochopení. Botev ještě jednoho nakonec do boje sehnal, takže boj nakonec proběhl v počtu 14x14.

Všechno skončilo za 30 sekund dalším vítězstvím, video brzy.

Pohled Bultras:

Několik dní před dohodnutým bojem mezi Bultras vs Lauta army proběhlo setkání mezi členy obou stran! Bultras měl seznam 15 lidí s rezervami stejně jako Lauta. Ale členové Lauta army chtějí, abychom dva z nás nebojovali. Ukázali jsme fairplay a rozhodnutí bylo pro boj 13x13. Dnes jsme byli připraveni s 13 chlapci, ale v místě setkání změnili číslo na 14x14. Boj nakonec vyhrají po 30 sekundách, ale nechápeme, proč jsou tyto falešné příběhy, že nemáme 15 chlapců a že vykazují určitý druh porozumění.

Additional information