Na bulharské chuligánské scéně poslední hodiny rezonuje bitka, která se váže k nedělnímu (18.3.2018) derby mezi CSKA Sofia a Levski Sofia (1:0). Šlo o bitku mezi šéfem skupiny Animals (CSKA Sofia) a členem skupiny Sofia Zapad (Levski Sofia). Celý příběh začal před šesti měsíci, kdy Ljubomir Delev (Sofia Zapad - Levski) vyzval šéfa jménem Ivan z chuligánské skupiny Animals (CSKA) na bitku jeden na jednoho. Ivan z CSKA odmítl, že má zraněné rameno. Za měsíc se Ivan z CSKA do Levski Ljubomirovi ozval, že už je v pořádku a může proběhnout fight. Tentokrát zase odmítl Ljubo, z důvodu, že jeho přítelkyně čeká dítě. Ivan z CSKA ještě několikrát vyzval Ljuba, ale bezvýsledně.

O to větší překvapení čekalo Ivana na nedělním derby, kde Levski vytáhli transparenty (viz foto níže), kde bylo napsáno: "Kjustendilče, bitka s holýma rukama, rukavicemi a nebo s páskem? Kdy??? Čekám tě už 6 měsíců! Ljubo Delev" (Kjustendil je město, odkud Ivan z Animals pochází, tudíž všichni chuligáni věděli, komu je vzkaz určen).

 

Kotel Levski z derby 18.3.2018

 

Kjustendilec Ivan z CSKA dlouho nečekal a včera (21.3.2018) v 11:00 se obě jména, která zazněla v choreu, setkaly v gymu. Zde je video ze setkání. Prozradíme ještě před začátkem filmu pointu, Ivan z CSKA knockoutoval Ljubo Deleva:

 

Info: M. (CSKA Sofia)

Additional information