Bitka dvou lídí z táboru Levski a CSKA Sofia

Sofia West 1999 (Levski Sofia) vs Animals (CSKA Sofia), výhru si připisuje Levski

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Ultras Levski vyzvalo Bultras Botev Plovdiv na domluvený boj v noci před zápasem (Botev Plovdiv - Levski Sofia se hraje dnes v 14:15), Botev Plovdiv ale nabídku na domluvený boj odmítne po 4 hodinách čekání. Poté se Ultras Levski se přemísťují před tréninkové centrum Bultras Botev Plovdiv, viz foto.

Bulharsko - Anglie, (zápas se přerušoval během hry.)

Ultras Levski s jedním z hlavních bannerů Slavia Sofia ve včerejším zápase + další malé vlajky a trička (na fotce předposlední fotka v článku).

Na včerejším zápase CSKA Sofia - FC Tsarsko Selo Sofia ~50 fanoušků CSKA Moskva podpořit domácí. Ekipa CSKA Moskva dnes pokračuje v cestě dal na Bělehradské derby Partizan Bělehrad - Crvena zvezda Bělehrad, které se hraje zítra.

Ekipa Lokomotivu Plodiv (Lauta Army) hledající Spartak Trnava ve městě před zítřejšim zápasem EL

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Fotoreport ze zápasu Evropské ligy (první kolo kvalifikace) mezi CSKA Sofia - Mladost Podgorica. V článku najdete fotky ze zápasu + ekipa CSKA po zápase.

Fotoreport ze zápasu Levski Sofia - Ludogorets Razgrad (10.03.2019)

Sector B:

Na bulharské chuligánské scéně poslední hodiny rezonuje bitka, která se váže k nedělnímu (18.3.2018) derby mezi CSKA Sofia a Levski Sofia (1:0). Šlo o bitku mezi šéfem skupiny Animals (CSKA Sofia) a členem skupiny Sofia Zapad (Levski Sofia). Celý příběh začal před šesti měsíci, kdy Ljubomir Delev (Sofia Zapad - Levski) vyzval šéfa jménem Ivan z chuligánské skupiny Animals (CSKA) na bitku jeden na jednoho. Ivan z CSKA odmítl, že má zraněné rameno. Za měsíc se Ivan z CSKA do Levski Ljubomirovi ozval, že už je v pořádku a může proběhnout fight. Tentokrát zase odmítl Ljubo, z důvodu, že jeho přítelkyně čeká dítě. Ivan z CSKA ještě několikrát vyzval Ljuba, ale bezvýsledně.

O to větší překvapení čekalo Ivana na nedělním derby, kde Levski vytáhli transparenty (viz foto níže), kde bylo napsáno: "Kjustendilče, bitka s holýma rukama, rukavicemi a nebo s páskem? Kdy??? Čekám tě už 6 měsíců! Ljubo Delev" (Kjustendil je město, odkud Ivan z Animals pochází, tudíž všichni chuligáni věděli, komu je vzkaz určen).

 

Kotel Levski z derby 18.3.2018

 

Kjustendilec Ivan z CSKA dlouho nečekal a včera (21.3.2018) v 11:00 se obě jména, která zazněla v choreu, setkaly v gymu. Zde je video ze setkání. Prozradíme ještě před začátkem filmu pointu, Ivan z CSKA knockoutoval Ljubo Deleva:

 

Info: M. (CSKA Sofia)

Dnes chvíli před poločasem fotbalového zápasu bulharské nejvyšší ligy mezi Lokomotivem Plovdiv a CSKA Sofia se proběhla rvačka fans obou táborů přímo na hřišti.
Bitku vyprovokovali fans Lokomotivu posílených o několik fans Spartaku Moskva, kteří na stadionu měli i vyvěšenou svoji vlajku. Boj měl za následek několik rozbitých hlav, zřejmě fanoušků Spartaku. Vítězství jde na stranu CSKA Sofia.
Autor: M. (CSKA)

od 0:43

  

 

Tvrdé střety v dnešnim zápase Lokomotiv Plovdiv (+ Banda Tuka, Spartak Moskva) vs CSKA Sofia (Animals, a ostatní bandy), po chvilce střetu mají navrch chuligáni CSKA a zahání domácí

All Inclusive***** na Slunečném Pobřeží? Ne, děkuji. Raději do Sofie na derby.
3. března si Bulhaři připomínají významný den Osvobození od osmanské nadvlády (1879). Letos tento svátek připadl na pátek před velkým sofijským derby, takže oslavy se v hlavním městě v různých podobách táhly přes celý víkend. K vidění byly jak vlaječky na ulicích, tak bílo-zeleno-červené dýmovnice a nacionalistické sektorovky na stadionech.

Additional information