lokomotiv botev

Fotoreport ze zápasu Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv, zápas sledovalo také 300 hostů. Domácí během zápasu odpalují černo-bílé dýmovnice a prezentují choreografii.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Chuligáni Spartaku Varna na svém venkovním zápase napadají v sektoru domácích Neftochimic Burgas. Po této akci putuju několik domácích do nemocnice.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Lokomotiv Plovdiv před zápasem proti Slovácku (Evropská konferenční liga (předkola))

18.000 diváků sledovalo dnešní finále poháru mezi Arda Kardzhali a CSKA Sofia

Levski Sofia hooligans (Sofia West 1999) darují základní věci starším lidem a pomáhají, fotky:

FOTO ZDE

21.02.2021 Bitka U20, Youth face (Botev) vs Youth blood (Beroe), 3x3, výhra Youth face (Botev)

Povedené nové gráfko z dílny CSKA Sofia "WLM"

Francouzsko-německý televizní kanál „Arte“ vydal krátký dokumentární video o „extremismu“ na bulharské fotbalové scéně s názvem „Bulharští fanoušci extrémního fotbalu“. Dokument byl vytvořen s podporou „ZDF“ a „Spiegel TV“. a byla zveřejněna 24.11.2020, Záběry ukazují rozhovory se zástupci Lauta Army (Lokomotiv Plovdiv) a s fanouškem Levski Sofia. Dokument je v němčině a má také anglické titulky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Bulharsko, Pyro v sektoru CSKA Sofia během včerejšího zápasu s Lokomotiv Plovdiv

Sofia West: Již dva roky má Sofia West nepřátelské vztahy s Ultras Levski, a proto navštěvujeme zápasy Levski Sofia ve dvou různých sektorech, bez ohledu na to, zda jsme hostitelé nebo hosté !!! Poprvé za dva roky jsme včera měli příležitost soupeřit poté, co Botev Plovdiv nařídil, že obě frakce budou ve společném sektoru. Ultras Levski se brání jako policisté a ženy - sedadly, spreji, pásy. Sofia West se nevzdává a brání holýma nohama a rukama od Ultras Levski, kteří jsou zbiti a vyloučeni ze stadionu, o několik minut později je vlajka Ultras Levski spuštěna a na jejím místě visí vlajka Sofia West (viz foto v článku) !!! Výhra Sofia West

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

19.09.2020 Beroe Stara Zagora (Youth Blood) (na fotce):

Po zápase jsme (Youth Blood) začali sledovat auto s "Boys of Cherno". Bylo jich 11 ve 2 autech, nás také 11, ale ve 3 autech.

Na konci města:

Uprostřed ulice byla naše auta před nimi, poté jsme vystoupili z aut a začali jsme atakovat jejich auta. Dvě auta ujíždí a tak jsme je začali pronásledovat. Pronásledovali jsme je asi půl hodiny a pak jsme je ztratili. Zapomněl jsem říct, že jsme pronásledovali přesně ta dvě auta, protože jsme věděli, že v nich mají 9 vlajek a transparenty.

Poprvé derby mezi Levski a CSKA ve kterém ani jeden tábor nepodporuje CSKA-Sofia. Zápas sledovalo 3.500 diváků, 45 hostů, kteří také během zápasu odpalují ohně.

Additional information