Fotoreport ze zápasu Evropské ligy (první kolo kvalifikace) mezi CSKA Sofia - Mladost Podgorica. V článku najdete fotky ze zápasu + ekipa CSKA po zápase.

Fotoreport ze zápasu Levski Sofia - Ludogorets Razgrad (10.03.2019)

Sector B:

Na bulharské chuligánské scéně poslední hodiny rezonuje bitka, která se váže k nedělnímu (18.3.2018) derby mezi CSKA Sofia a Levski Sofia (1:0). Šlo o bitku mezi šéfem skupiny Animals (CSKA Sofia) a členem skupiny Sofia Zapad (Levski Sofia). Celý příběh začal před šesti měsíci, kdy Ljubomir Delev (Sofia Zapad - Levski) vyzval šéfa jménem Ivan z chuligánské skupiny Animals (CSKA) na bitku jeden na jednoho. Ivan z CSKA odmítl, že má zraněné rameno. Za měsíc se Ivan z CSKA do Levski Ljubomirovi ozval, že už je v pořádku a může proběhnout fight. Tentokrát zase odmítl Ljubo, z důvodu, že jeho přítelkyně čeká dítě. Ivan z CSKA ještě několikrát vyzval Ljuba, ale bezvýsledně.

O to větší překvapení čekalo Ivana na nedělním derby, kde Levski vytáhli transparenty (viz foto níže), kde bylo napsáno: "Kjustendilče, bitka s holýma rukama, rukavicemi a nebo s páskem? Kdy??? Čekám tě už 6 měsíců! Ljubo Delev" (Kjustendil je město, odkud Ivan z Animals pochází, tudíž všichni chuligáni věděli, komu je vzkaz určen).

 

Kotel Levski z derby 18.3.2018

 

Kjustendilec Ivan z CSKA dlouho nečekal a včera (21.3.2018) v 11:00 se obě jména, která zazněla v choreu, setkaly v gymu. Zde je video ze setkání. Prozradíme ještě před začátkem filmu pointu, Ivan z CSKA knockoutoval Ljubo Deleva:

 

Info: M. (CSKA Sofia)

Dnes chvíli před poločasem fotbalového zápasu bulharské nejvyšší ligy mezi Lokomotivem Plovdiv a CSKA Sofia se proběhla rvačka fans obou táborů přímo na hřišti.
Bitku vyprovokovali fans Lokomotivu posílených o několik fans Spartaku Moskva, kteří na stadionu měli i vyvěšenou svoji vlajku. Boj měl za následek několik rozbitých hlav, zřejmě fanoušků Spartaku. Vítězství jde na stranu CSKA Sofia.
Autor: M. (CSKA)

od 0:43

  

 

Tvrdé střety v dnešnim zápase Lokomotiv Plovdiv (+ Banda Tuka, Spartak Moskva) vs CSKA Sofia (Animals, a ostatní bandy), po chvilce střetu mají navrch chuligáni CSKA a zahání domácí

All Inclusive***** na Slunečném Pobřeží? Ne, děkuji. Raději do Sofie na derby.
3. března si Bulhaři připomínají významný den Osvobození od osmanské nadvlády (1879). Letos tento svátek připadl na pátek před velkým sofijským derby, takže oslavy se v hlavním městě v různých podobách táhly přes celý víkend. K vidění byly jak vlaječky na ulicích, tak bílo-zeleno-červené dýmovnice a nacionalistické sektorovky na stadionech.

Bulharští chuligáni se v sobotu (20.2.2016) sešli, aby dojednali chuligánský kodex po polském vzoru. Setkání vyšlo z iniciativy chuligánů CSKA Sofia. Na setkání se sešli lídři klubů Levski Sofia, CSKA Sofia, Lokomotiv Sofia, Lokomotiv Plovdiv, Botev Plovdiv, Slavia Varna, Spartak Varna a Černo More Varna. Lídři těchto klubů se dohodli na těchto chuligánských pravidlech:

Fotoreport z domácího zápasu Levski proti Litexu, kde nechybělo choreo domácích, pyrotechnika a dobrý support celý zápas, více v článku

Ekipa Bultras Botev Plovdiv opustila stadion aby podpořila fanoušky čekající u stadionu, kteří nejsou vpuštěni, vtom je začíná atakovat policie, více ve videu

Zápas juniorek CSKA a Levski Sofia se neobešel bez potyček. Hrači a pár fanoušků CSKA se střetávají a dostávají do potyčky, z které odchází jeden hráč zraněn.

Lídr CSKA Sofia a skupiny "The Animals" (Rosen Petrov) byl poslán do vězení na pět let a tři měsíce.Tři roky a tři měsíce dostal pro účast v organizované kriminální skupině Zlatomir Ivanov - Zlatko Beret distribuce drog v Sofii, To soud byl odsouzen k "odnětí svobody". Nicméně Rosen Petrov nebyl zatčen a zůstal volný (17 únor). V roce 2006 byl odsouzen za řízení v opilosti, při které zabil jednoho člověka. 15.června byl zatčen a poslán do vězení.

 

V přátelském zápase CSKA Sofia - Ashdod, poté co hostující hráč tvrdě fauluje domácího hráče CSKA Sofia, domácí příznivci vtrhávají na plochu a nahánějí hosty po celém stadioně.

Additional information