Za poslední měsíc proběhlo v Evropě několik domluvených bitek.

Září 2016:

Švýcarsko-německá koalice chuligánů Zürichu (13ks) + Karlsruhe (7ks) zdolala chuligány z BFC Dynamo Berlin za dvě minuty. Akce byla ve formátu 20 na 20.V Polsku si to rozdali chuligáni Resovie Rzeszow a Stalu Rzeszow

Vítězí Resovia, Stal utíká.

 

říjen 2016:

Švédsko, 1.10.2016. Domluvená bitka mezi Wisemen (IFK Göteborg) vs Firman Boys (AIK Stockholm). Bitka domluvená ve formátu 85 na 85, police fightu zabraňuje.

 

V Maďarsku úřadovala také policie, ale po krátkém boji. Utkaly se koalice Gyõr (60ks) + Vasas (10ks) + Nyíregyháza (8ks) proti koalici Videoton (60ks) + Debrecen (8ks). Tato nedokončená bitka se uskutečnila v Tatabánii před utkáním 3.ligy Gyõr - Videoton II.

 

 

Měření sil proběhlo i na poli mezi německými a rakouskými hools. 1. FC Norimberk (10 ks) se utkal s hools Sturm Graz (10ks). Němci vítězí za 40 sekund. Sturm potom nabízí druhé kolo, Norimberk však odmítá.

 

9.10.2016 se uskutečnila bitka mezi švédskými Djurgårdens IF (DFG) a dánskými Brøndby IF (Brøndby Fri Sport) ve formátu 20 na 20. Po minutě a půl vítězí dánští chuligáni.

 

Minulý víkend proběhla i bitka mezi hools 1.FC Kaiserlslautern a německou-dánskou koalicí z Hamburku a Kodaně ve formátu 20 na 20. Vítězství si připsali chuligáni Kaiserslauternu.

 

 

Ná závěr přehledu jsme umístili i jednu domluvenou exotickou chuligánskou bitku z asijských stepí. Ve formátu 13 na 13 se utkali chuligáni z Kyrgyzstánu proti chuligánům z Kazachstánu.
30.8.2016 si vjeli do vlasů chuligáni z hlavního města Kyrgyzstánů ze skupiny Yellow Blue Crew (klub Dordoi Biškek) proti chuligánům z největšího kazašského města ze skupin JR+AA (Kajrat Almaty). Chuligáni z Almaty si připsali vítězství.


 

Additional information