Ultras Mostar vs Red Army Mostar, ~25x25, po tvrdém střetu Red Army Mostar utíkají, výhra Ultras Mostar. Na straně Red Army Mostar jedno těžké zranění (převezen do nemocnice), více ve videu níže:

VIDEO ZE STŘETŮ ZDE

Dnes je to 11 let od doby, kdy byl zabit fanoušek FK Sarajeva, Vedran Puljic (24 let).

Zde přepis článku (aktuálního článku) z našeho webu, jak vše probíhalo od 4.10.2009-6.10.2009:

Aktualizace 6.10.2009 (22.40): Doplněny další informace (viz níže).
Zprávy z Bosny říkají, že Vedran Puljić (24) byl střelen do hlavy. Mělo se tak stát v neděli 4.10.2009 při výtržnostech fanoušků FC Sarajevo (Horde zla) na jejich výjezdu v Širokem Brijegu, když se zkoušeli napadat s domácími ultras. Podle zpráv a očitých svědků policie použila zbraň k tomu, aby od sebe oddělila dvě znepřátelené skupiny fans. Kdo trefil Vedrana kulkou do hlavy není zatím jasné, a ani kdo zranil jiného fanouška Sarajeva do hrudi. Vedran zemřel v nemocnici, zatímco druhý zraněný fanoušek se zotavuje po operaci.

borac vojvodina 1

Přátelské skupiny (Lešinari z Borac Banja Luka a Firma z Vojvodiny) uspořádaly přátelský zápas v Banja Luka. Peníze shromážděné z lístků šly na pomoc jedné malé nemocné dívce z Banja Luky.

Vojovdina pochází ze Srbska a Borac jsou Srbové z Bosny a Hercegoviny.

Během zápasu napadají The Maniacs 1987 (Željezničar Sarajevo) sektor Mostaru, po pár minutách vše končí policie

Před sobotním zápasem Željezničar - Velež Mostar se kolem 100 chuligánů "Velež" Mostar snažilo dostat na zápas s tímto arzenálem ručního nářadí a signální pistolí. Vše bylo zabaveno policií.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

zeljo sarajevo 1

FK Zeljeznicar Sarajevo - FK Sarajevo

Fotoreport ze včerejšího derby FK Zeljeznicar Sarajevo - FK Sarajevo, velké množství pyrotechniky na obou stranách, to nechybělo ve včerejším derby Sarajeva.

 

sarajevo zrinjski 1

Pyro ¨show v podání Horde Zla (Sarajevo ultras) v zápase FK Sarajevo - HSK Zrinjski Mostar (30.03.2019)

Fotoreport z derby z Bosny, FK Sarajevo - FK Zeljeznicar Sarajevo, 03.11.2018

1.- I přes bojkot, fanoušci Fradi žádájí předsedu Kubátová o dohodnutí výjezdu v důležité cestě ligy Evropské. Jejich otevřený dopis zůstává nezodpovězen. Předseda prohlásil, že výjezd je jen pro držitele karty fanoušků a varuje Bosňany před hools Fradi.

2.- 250 členná ekipa FTC vyráží, bez problému překračují hranice Bosny a až před Sarajevem je zastavuje policie.

Dnešní derby mezi Željezničarem a Sarajevem přineslo v sektoru Horda Zla potyčky s policií, která byla ze strany policie brutální a vyžádala si na straně fanoušků Sarajeva mnoho zraněných. Více v článku.

 

Potyčky při včerejším poháru mezi policií a hostujícím Željezničarem

Litva, 15.10.2013: Bosenští fanoušci to v litevském Kaunasu na stadionu pořádně roztočili po historickém postupu na MS 2014 v Brazílii. Místní policie měla plné obušky práce:

Additional information