Standard de Liège vs Anderlecht hrané 15.12.2019

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Info anderlecht: Anderlecht 15.12.2019 odpoledne hrál proti Standard de Liège. V blízkosti stadionu byl zastaven autobus s hools Anderlechtu (BCS v počtu 80). BCS vystoupí z autobusu a útočí ihned na ekipu Standard de Liège (PHK a další hools), po chvilce boje je chuligáni Anderlecht jednoznačně poráží, Standard se dává na útěk, po boji 8 zraněných. Poté boj Pokračujte mezi Anderlechtem a fízly, po menším boji 3 zranění.

Fotoreport ze včerejšího zápasu Royal Antwerp - FC Viktoria Plzeň, do Belgie vycestovalo několik desítek fanoušků Plzně, zápase sledovalo 18.350 diváků, více v článku.

Bar s PSV aktuálně pod dohledem acab, policie dnes také zmařila boj mezi chuligány PSV a Basileje. V článku video na pohled PSV (1800 fanoušků)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Přerušený aktuálně hraný zápas Standard Liege vs Anderlecht, poté co hosté zahazují světlicemi hřiště. Zápas byl ukončen 2:0 pro Standard, poté byl kontumačně změněn stav na 5:0.

20 minut před začátkem finále EL došlo ke střetu Biris Norte a fanoušky Liverpoolu

Předzápasové střety mezi chuligány domácí Brugge a policií

Střety v centru Gentu, mezi fanoušky domácího týmu a fans Bruggy, kdy zasahovalo vodní dělo i policie:

Potyčky u zadní vstupní brány do sektoru hostů mezi Legií a policií během zápasu

Chuligáni Basele napadají po vyhraném finále poháru sektor fanoušků Aarau, po pár hozených tyčkách a pár sebraných šál Aarau, zasahuje policie.

Pohárové utkání v Belgii přineslo střet mezi hostujícími fanoušky KSC Lokeren a policií.

Belgická policie před dnešním zápasem Ligy mistrů mezi fotbalisty Anderlechtu s Paris St. Germain zadržela 76 fanoušků. Podle agentury AP šlo o preventivní opatření, aby se předešlo potyčkám v ulicích Bruselu. S výjimkou šesti Belgičanů a tří Poláků byli všichni zadržení příznivci Francouzi. Někteří z nich u sebe měli nože a boxery.

14.07.2012, 60 chuligánů Borussie Dortmund vtrhlo na hrací plochu při přípravném zápase s Club Bruggy.

Additional information