Dnes zhruba 25/30 chuligánů Antwerp přerušily trénink B-týmu a požadovaly, aby Didier Lamkel Zé už nikdy nenosil znak klubu. Vedení dostalo stejné pokyny.

Club Brugge - Antwerp (02.02.2020) (pohled Antwerp):

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Malý střet, Brugge v počtu 40/50 + - na místo dorazilo pouze 15 Antwerp (domluva byla bitka 20x20, ale bohužel Antwerp bylo jen 15 kusů). Mnozí byli zatčeni, než se dostali na místo (zatčeno celkem ten den kolem 60 osob). Bruggy nám dávají vědět 30 minut, než budou na místě domluvení. Policie o naší domluvě bohužel věděla, než se dostavujeme na místo. výhra fízlů

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Včerejší pyro Gentu před záčátkem zápasu proti Mechelenu

Standard de Liège vs Anderlecht hrané 15.12.2019

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Info anderlecht: Anderlecht 15.12.2019 odpoledne hrál proti Standard de Liège. V blízkosti stadionu byl zastaven autobus s hools Anderlechtu (BCS v počtu 80). BCS vystoupí z autobusu a útočí ihned na ekipu Standard de Liège (PHK a další hools), po chvilce boje je chuligáni Anderlecht jednoznačně poráží, Standard se dává na útěk, po boji 8 zraněných. Poté boj Pokračujte mezi Anderlechtem a fízly, po menším boji 3 zranění.

Fotoreport ze včerejšího zápasu Royal Antwerp - FC Viktoria Plzeň, do Belgie vycestovalo několik desítek fanoušků Plzně, zápase sledovalo 18.350 diváků, více v článku.

Bar s PSV aktuálně pod dohledem acab, policie dnes také zmařila boj mezi chuligány PSV a Basileje. V článku video na pohled PSV (1800 fanoušků)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Přerušený aktuálně hraný zápas Standard Liege vs Anderlecht, poté co hosté zahazují světlicemi hřiště. Zápas byl ukončen 2:0 pro Standard, poté byl kontumačně změněn stav na 5:0.

20 minut před začátkem finále EL došlo ke střetu Biris Norte a fanoušky Liverpoolu

Předzápasové střety mezi chuligány domácí Brugge a policií

Střety v centru Gentu, mezi fanoušky domácího týmu a fans Bruggy, kdy zasahovalo vodní dělo i policie:

Potyčky u zadní vstupní brány do sektoru hostů mezi Legií a policií během zápasu

Chuligáni Basele napadají po vyhraném finále poháru sektor fanoušků Aarau, po pár hozených tyčkách a pár sebraných šál Aarau, zasahuje policie.

Additional information