Fotoreport ze včerejšího zápasu Royal Antwerp - FC Viktoria Plzeň, do Belgie vycestovalo několik desítek fanoušků Plzně, zápase sledovalo 18.350 diváků, více v článku.

Bar s PSV aktuálně pod dohledem acab, policie dnes také zmařila boj mezi chuligány PSV a Basileje. V článku video na pohled PSV (1800 fanoušků)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Přerušený aktuálně hraný zápas Standard Liege vs Anderlecht, poté co hosté zahazují světlicemi hřiště. Zápas byl ukončen 2:0 pro Standard, poté byl kontumačně změněn stav na 5:0.

20 minut před začátkem finále EL došlo ke střetu Biris Norte a fanoušky Liverpoolu

Předzápasové střety mezi chuligány domácí Brugge a policií

Střety v centru Gentu, mezi fanoušky domácího týmu a fans Bruggy, kdy zasahovalo vodní dělo i policie:

Potyčky u zadní vstupní brány do sektoru hostů mezi Legií a policií během zápasu

Chuligáni Basele napadají po vyhraném finále poháru sektor fanoušků Aarau, po pár hozených tyčkách a pár sebraných šál Aarau, zasahuje policie.

Pohárové utkání v Belgii přineslo střet mezi hostujícími fanoušky KSC Lokeren a policií.

Belgická policie před dnešním zápasem Ligy mistrů mezi fotbalisty Anderlechtu s Paris St. Germain zadržela 76 fanoušků. Podle agentury AP šlo o preventivní opatření, aby se předešlo potyčkám v ulicích Bruselu. S výjimkou šesti Belgičanů a tří Poláků byli všichni zadržení příznivci Francouzi. Někteří z nich u sebe měli nože a boxery.

14.07.2012, 60 chuligánů Borussie Dortmund vtrhlo na hrací plochu při přípravném zápase s Club Bruggy.
Belgická hooligans scéna začala vznikat počátkem 80.let. První chuligánské skupiny se objevily u klubů Anderlecht Brusel, FC Bruggy a Antwerpy. Belgická hools scéna byla ovlivněná scénou anglickou, holandskou a německou, což souviselo s její zeměpisnou polohou. Proto i hodně kontaktů a vzájemných konfrontací se stalo právě mezi belgickými kluby a jmenovanými zeměmi. Většina belgických chuligánských skupin měla v názvu své chuligánky slovo "Side" nebo "Firm".

Additional information