Několik fotek z nedávného měření sil mezi Dánskou Kodaní s Německým HSV proti Metalistem Kharkiv v počtu 15x15, kdy si po 1 minutě připisují vítězství Ukrajinci. Tento fight byl pro Dánsko historický první střet, mnozí z účastníků z Dánsko/Německé strany si pochvalují tvrdost a kvalitu soupeře, několik lidí tak i po tvrdém boji končí v nemocnicích s různými úrazy (od zlomenin...).

Dnes v odpoledních hodinách došlo k měření sil band z Německa/Dánska vs Ukrajina (Dnes København hraje zápas EL proti Dynamu Kyjev) , Metallist Kharkiv & Dnepr vs København & Hamburg, 15x15, 1 min, velice tvrdá bitka, výhra Kharkiv & Dnepr

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

dynamo kyiv graffiti

Ukrajina- 100 graffiti challenge

Fantastická práce, kterou odvádí ultras z Dynama Kyjev (WBC) a výzva „100 dní - 100 graffiti“. Od 1. července do 8. října učinili ukrajinské hlavní město krásnější o 100 novým graffiti. Pěkná akce, která si zaslouží respekt.

Dnes na Ukrajině vystoupí slavná Německá skupina Kategorie C, kde nechybí účast chuligánů z celé EU. Zde foto před začátkem v tričku Hooligans.cz & Octagon! (start je oficiálně ve 18:00)

Aktuálně z Ukrajiny, Zorya napadá hospodu s CSKA (Sofia)

 Zorya + Metalurh Zaporizhy (~35) vs CSKA Sofia + CSKA  Kyiv (~40)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Vážení chuligáni!

Jsme připraveni vás informovat, že 14. září bude v Kyjevě vynikající událost - poslední koncert legendární skupiny «Kategorie C». «Kategorie C» je velmi slavná německá skupina, která byla založena v roce 1997. Tato skupina byla na začátku německých fotbalových chuligánů. Kategorie C má skvělou historii, proto budeme mít skvělou akci.

Kromě kategorie C bude také hrát:

- Three Hills City (Dnipro hooligans)

- Boris Britva (Luhansk hooligans)

- Sokyra Peruna (Top na pravicové scéně)

  Čekáme na každého 14. září v 18:00 v Kyjevě!

Kde? Monterey Club, Prorizna, 8, stanice metra Khreshatik.

Těšíme se!

Fotoreport ze včerejšího finále Ukrajinského super poháru Dynamo Kyjev vs Shakhtar Donetsk, na obou stranách velké množství pyrotechniky a potyček s policií, zápas sledovalo 27400 diváků (Hrané v Odese, Chornomorets Stadium)

U21 bitka na Ukrajině aktuálně, Kid’s of Capital (Dynamo Kyjev) vs Young Pride (Poltava), 15х15, 4min. , výhra ekipy Young Pride (Poltava)

Při včerejší návštěvě Němců (1860 München) v Kharkově tak oficiálně vzniklo přátelství na trase NSF (Metalist Kharkov) & 1860 München (Německo)

Dnes se uskutečnil boj ve formátu 8x8 mezi Metalistem Kharkiv a Německým Eintrachtem Frankfurt, kdy si po 1,10min. připisuje výhru ekipa Metalistem Kharkiv. Fotka z bitky níže.

Aktualizace: 

Domácí chuligáni napadají před začátkem zápasu hostující sektor, hosté tak mají o zábavu postaráno

HTF + Capitals + Brigade Brave + North Company ( "Dinamo") (40) vs 30 F-side ( "Ajax"). Info The Capitals

Střety chuligánů Dynama Kyjev vs fízlové před dnešnim zápasem

Additional information