zenit loko champion

Plný stadion na zápas Zenit St Petersburg - Lokomotiv Moskva, klub z Petrohradu je opět mistrem Ruska. Nechyběla výborná choreografie ze strany Zenitu, více v článku.

Po zápase se potkávají sestavy po 12x12, Kadry (Zenit) + Rassvet (Zenit z Moskvy) vs Lokomotiv Moskva, 12x12, 2 min, výhra zenitu.

25.04.2021 - Gladiators Firm 96 (Spartal Moskva) s vlajkou CSKA (ve stanici metra CSKA)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Aktuálně, potyčky v zápase Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva. Hosté se dostávají do sektoru Lokomotivu (vedle sektoru hostů) kde probíhají menší potyčky. Stadion z větší části zaplněn.

5 let skupiny Ryazan (Spartak Moskva)

Skupina IX Legion - Dynamo Moskva Hooligans dnes slaví 9 let od založení, zde povedené video k této události:

Fotogalerie 77. výročí prolomení blokády Leningradu 27.01.1944 v podání fanoušků Zenitu.

Skupiny Škola & Avangard dnes slaví 12 let od založení.

Spartak Moskva:

12 let slavné historie velkých vítězství na všech frontách! V průběhu mnoha let muži bojovali bok po boku, zaznamenali jasná vítězství a dokázali svou převahu! ⠀

Stojíme, dokud nezavřeme oči. Přátelství je navždy silné !!!

Rusové protestují za Navalného. Ti se střetávají v centru Moskvy s policií.

Dnes slaví 23 let od založení legendární skupina CWO ze Spartaku Moskva, skupina, která se účastnila top bitek, například bitka proti Zenitu Petrohrad v slepé uličce roku 2007, v počtech ~300x180 a mnoho dalších tvrdých bitek. Zde (v článku) video z roku 2007 (2007 - Boj chuligánů Spartaku Moskva a Zenitu v slepé uličce) a 2012 (2012 - 16.12.2012 CWO (Spartak Moskva) vs youth CSKA Moskva, kde výhra šla na stranu CWO).

Video z bitky Youth Zenit hooligans z roku 2019 (Banda Swede) (v modrém)

Skupina Кадры (Kadry) (Zenit St Petersburg) včera oslavila 6 let na scéně, zde video zajímavých akcí, bitek této skupiny ze Zenitu:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Policii a sekurity se podařilo zabránit útoku chuligánů Zenitu na sektor Spartaku Moskva, který byl umístěn na jedné z tribun Zenitu.

Additional information