31. března 2007, došlo k slavné "slepé uličce" - v Petrohradu se střetla banda Spartaku Moskva a Zenitu, kdy si po několika minutách boje připisují výhru chuligáni Spartaku Moskva.

Music Hall, Jolly Nevski, Hope, Foremen, Snake firm a ostatní (Zenit) vs Union, Independent Crowd, Mad Butchers, CWO, Opozice, Banda Boxera, THE Aliens, Devils Band (Spartak Moskva), v počtech ~300x180

Video z roku 2007, kde se proti sobě staví bandy CSKA Moskva (Jugend) a Dinama Minsk (Lads 82). Tvrdá bitka trvala 11 minut a vítězně z ní vycházejí chuligáni CSKA Moskva.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Včera ráno se střetávají dvě silné skupiny, Attraction + Group ultras (CSKA Moskva) vs youth Meteor (Voroněž), 15х15, po čtyřech minutách boje jde výhra na stranu Voroněže

Měnší bitka mladých band z Moskvy

Youth Крамолы (CSKA Moskva) vs Red Street (Spartak Moskva), 7x7, 40 sekund, výhra Spartaku.

Youth III Рим (Dynamo Moskva) + Moscow Hooligans (CSKA Moskva) vs youth Дружина + youth Спарта (Spartak Moskva), 10х10, 7,30 min., výhra Dynama & CSKA Moskva

Poté se ekipa Dynama a CSKA utkává v druhé bitce s Ryzaní:

Youth III Рим (Dynamo Moskva) + Moscow Hooligans (CSKA Moskva) vs Ryzan, 10х10, 2,30 min., výhra Ryzan

Dva dny zpět se potkávají mladé bandy Spartaku Moskva (skupiny z Petrohradu) a Zenitu, youth Voskhod + youth The Aliens (Spartak Moskva) vs youth Mobiles + youth Wild + youth gang Swede (Zenit St. Petersburg), 20x20, 3 min., výhra Zenitu

Video z akce chuligánů Rostovu, kteří napadají skupinku CSKA Moskva před zápasem, výhra Rostovu.

Velká derby v Ruském poháru 1/4 finále mezi Spartakem Moskva a CSKA Moskva. Spartak Moskva s choreografií useknutou hlavou koně (přezdívka CSKA je „Koně“) a pohár zabalený do barev Spartaku Moskva a text: „Nabídka, kterou nemůžete odmítnout“. CSKA s velkou pyroshow ve svém sektoru a choreografie z vlajek a nápisem: „A nad námi je vlajka armády, jsme silní“.

Dnes v zápase mezi Akhmat Grozny vs Zenit St. Petersburg (pohár), které se odehrálo v Grozném, došlo k masivnímu boji mezi fanoušky.

Důvodem konfliktu bylo to, že Čečencům z Akhmat Grozny se nelíbilo, že si fanoušci Zenitu sundali svá trička, v Čečensku se sundání trička považuje za krajně neslušné (čečenské tradice). Více ve videu.

Video z akce jednoho z chuligánů Zenitu, který se pokusil ukořistit vlajku přímo ze sektoru hostů - Lokomotivu Moskva. Rychlá reakce hostů pokus domácího rychle ukončuje a inkasuje při odchodu.

Před derby Dynamo Moskva vs Spartak Moskva, jíž tradičně vše začíná v metru jak za starých časů, kde proběhlo několik potyček. Ve stanici Mayakovská proběhl větší střet mezi Dynamo Moskva + CSKA Moskva vs Spartak Moskva, kde po velice tvrdé a rychlé bitce putuje výhra na stranu Dynama a CSKA (video z této bitky brzy na hooligans.cz), zde video po akci.

09.02.2020, Youth Merciless Horse (CSKA Moskva) vs Red Devils (Spartak Moskva) + Висилица (Spartak Moskva), při pohledu ze strany Spartaku na složení CSKA, se Spartak chce dát na útěk, boj 10x10 trval 30 sekund, a výhru si připisují chuligáni CSKA Moskva