Jedno prezentační video skupiny Kadry ze Zenitu k 5 výročí skupiny:

Dnes v Rusku začala velká akce fanoušků proti policejní brutalitě - 40.minuta zápasu Zenit - Dynamo Moskva, Arsenal Tula - Lokomotiv Moskva - fanoušci opustili stadion (kotle + se zapojují také ostatní tribuny). Akce bude probíhat v dalších zápasech, které jsou dále na programu. Během dnešního dne před zápasem došlo k brutalitě ze strany policie a bezdůvodného zatýkání (mnoho lidí je stále zadrženo do teď). Fanoušci Dynama na zápas proti Zenitu nejsou díky fízlům vpuštěni na zápas do sektoru.

Dnes "proběhl" zajímavý střet dvou ekip z Ruska, domluva byla 20x20, kdy se proti sobě schází banda ze Spartaku Moskva a proti ní CSKA s Dynamem Moskva. Na začátku střetu při pohledu CSKA s Dynamem na bandu Spartaku se koalice dává na útěk, ti co nestíhají utéct dostávají co proto.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

03.11.2019 Youth Outside The City (Dynamo Moskva) vs youth Golos Kvant (Kvant Obninsk), 8x8, 1.30 min., výhra Dynama Moskva (foto z této bitky) (článek bude aktualizován)

27.10.2019 Hellish (Dynamo Moskva) + United Kingdom (Dynamo Moskva) vs Forest Spirits (Spartak Moskva) + youth Orange Children (Spartak Moskva) 10×10, 30 sekund, výhra Spartaku (foto z této bitky)

Zde film o legendě Ruské scény, který zemřel při autonehodě. Měl více než 500 výjezdů (se Spartakem Moskva). Byl nejoblíbenějším blogerem o fans v Rusku. Byl respektován ultras i chuligány. 14. října by Alexey "Bakhyt" oslavil své 34. narozeniny. Dva měsíce před tím však Alexey při cestě z výjezdu Spartaku zpět do Moskvy zemřel při autonehodě. Nejbližší lidé věnovali tento film tomuto datu, film o Alexey "Bakhyt", který byl s klubem 250 dní v roce. Podporoval Spartak v jakémkoli sportu - fotbal, hokej, mini-fotbal. Spartak Moskva podporoval v 486 zápasech (venkovní), má 3 zlaté sezóny (fotbal) a více než 200 venkovních zápasů hokejového Spartaku Moskva. Toto je legenda Bakhyta:

Skupina Mad Butchers (Spartak Moskva) dnes slaví 24 let na scéně, ekipy která zažila ty nejlepší chuligánské top bitky či výjezdy. Zde gráfko vytvořené k této události:

13.10.2019, Prověrka Attraction (CSKA Moskva) + FW (CSKA Moskva - Serpukhov) vs prověrka Rat (Spartak Moskva), 10x10, 3.50 min, výhra CSKA

Skupina Spartaku Moskva - Gladiators Firm 96 dnes slaví 23 let od vzniku

Dnešní měření sil skupin z Moskvy, Porvěrka Round dance (CSKA Moskva) + Academy of the Choir (CSKA Moskva) vs BOF (Spartak Moskva), 10x10, 3 minuty boje, výhra CSKA

Dnes proběhl v Rusku boj mezi: Prověrka Triad (Spartak Moskva) vs Prověrka Kramola (CSKA Moskva) + prověrka White Whiskey (CSKA Moskva) 12x13, 2 minuty, výhra CSKA

Additional information