widzew ruch 016

Družební zápas 3 ligy mezi Widzewem Lodž a Ruchem Chorzow. Na zápase také přítomno 26 fanoušků CSKA Moskva (Jaroslavka a další skupina), Ruchu přes 1500 osob. 

Před zápasem Kvant (Obninsk) vs Torpedo (Moskva), napadá ~40-50 neznáme ekipy 7 fanoušků Torpéda Moskva, to zahlédla ekipa Torpéda ~60 a běží vstříc soupeři, ekipa která napadla 7 fanoušků Torpéda se po zahlédnutí ekipy hostů (Torpéda) dává na útěk.

 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Článek bude před zápasem i během zápasu aktualizován, veškeré dění zde bude zaznamenáno.

Pohled Brna a Loka z roku 2012, kdy ekipa Vikings Lokomotiv Moscow přijela na zápas Lev Praha - Lokomotiv Jaroslavl (hokej, viz foto nad textem), při této příležitosti dochází k akci která je zde v článku opsaná. V článku také najdete fotoreport ze zápasu Lokomotiv vs Krasnodar z 17.03.2019, kdy skupina Vikings na domácím zápase oslavila 20 let od založení.

Video z uvítání hráčů Zenitu od ultras Zenitu před dnešním zápasem EL proti Fenerbahçe 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

200 chuligánů Zenitu včera v Istanbulu. Den před utkáním napadá 20 domácích 7 ze Zenitu

Skupina Spartaku Moskva - Gladiators Firm 96 včera (12.10.2018) oslavila 22 let od vzniku

Attraktsion + Forest Warriors (CSKA Moskva) vs Batiat (Spartak Moskva), 30х30, 3,30 min., výhra CSKA Moskva (horní fotka)

Attraktsion (CSKA Moskva) vs Folkvangr (mladá ekipa Valhalla) (Spartak Moskva), 8х8, 4 min., výhra Spartaku Moskva (foto dole)

Chuligáni Spartaku Moskva (150~) napadají hospodu před derby s CSKA Moskva (KIDS), kteří v jedné z hospod oslavují 20 let od vzniku skupiny.

Akce Spartaku Moskva před derby, graffiti, který se objevilo asi ve 20 městech (Např. Kazaň, Perm, Rostov, Tula a a další...). Černý podklad s název "Nenávidíme CSKA" se tak objevil téměř po celém Rusku.

Aktualizace: 50-60 chuligánů Spartaku Moskva napadá 30-40 CSKA Moskva v jedné z knajp, kde probíhala oslava skupiny 20 let KIDS.

Chuligánská skupina z CSKA Moskva (KIDS) včera v noci slavila v jednom z baru 20 let od založení skupiny. O této příležitosti se dozvěděla ekipa Spartaku a vydávají se předat "dary" osobně, ale dostává se jim negativní reakce ze strany CSKA a nepřichází odpověď na nabídky na střet, či předání darů osobně. 

Článek bude průběžně aktualizován

Bitka Spartak Moskva vs CSKA Moskva (více informací později)

Devátý report z devátého hracího dne na MS v Rusko. Fotoreport a informace z celého dne budou zde průběžně aktualizovány, všechno dění na stadionu, ulicích a mimo města, kde se bude pohybovat mnoho ekip.

Devátý report z devátého hracího dne na MS v Rusko. Fotoreport a informace z celého dne budou zde průběžně aktualizovány, všechno dění na stadionu, ulicích a mimo města, kde se bude pohybovat mnoho ekip.

Fotky z utkání Brazilie - Kostarika, Nigérie - Island, Srbsko - Švýcarsko

Additional information