Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Fotka z dnešní oslavy 11 let skupiny Unity z Rostova. Ekipa která má dobré vztahy s chuligány ze Spartaku Moskva, viz bitka z 28.04.2019, kde proběhl střet prověrka banda Sveda + prověrka Mobile group (Zenit) vs The Aliens + prověrka Voskhod (Spartak Moskva) + prověrka skupiny Unity (Rostov), 20x20, 5 min, v této bitce šla výhra po dlouhém boji na stranu Zenitu. To je jedna z akci chuligánů z Rostova, ti po chuligánské stránce jsou aktivní každý zápas.

 Nedávno došlo k boji v LEVIS obchodě. Dva návštěvníci nechtěli platit za své džíny a také odejít bez placení, ale bohužel pro ně se poradci obchodu ukázali jako kluci z moskevského OF (OkoloFotbalu) - hnutí (Spartak Moskva), a tak inkasují tvrdé KO.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

22.12.2019, bitka mladých skupin Spartaku a CSKA Moskva, Guard crew (young Creation) (Spartak Moskva) + young Invulnerable (Molt NTG) (Spartak Moskva) vs Last band (CSKA Moskva), 11x11, 1 min., výhra jde na stranu Spartaku Moskva, článek bude aktualizován.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

15.12.2019 Rusko

-Arrange youth fight, Академия Хора (10) + youth Horovod (3) (CSKA Moskva) vs youth Bloody Army + Guard Crew (Spartak Moskva) 13х13, 3 min., výhra CSKA Moskva (fotka z této bitky)

-Quadrille (CSKA Moskva) vs Forest Knights (Spartak Moskva), 7х7,6 min., remíza

-Plan B (Spartak Moskva) +Бесстыжие (Spartak Moskva) vs Тюльпанчики (Dynamo Moskva), 6x6, 4 min., výhra Spartak Moskva

Jedno prezentační video skupiny Kadry ze Zenitu k 5 výročí skupiny:

Dnes v Rusku začala velká akce fanoušků proti policejní brutalitě - 40.minuta zápasu Zenit - Dynamo Moskva, Arsenal Tula - Lokomotiv Moskva - fanoušci opustili stadion (kotle + se zapojují také ostatní tribuny). Akce bude probíhat v dalších zápasech, které jsou dále na programu. Během dnešního dne před zápasem došlo k brutalitě ze strany policie a bezdůvodného zatýkání (mnoho lidí je stále zadrženo do teď). Fanoušci Dynama na zápas proti Zenitu nejsou díky fízlům vpuštěni na zápas do sektoru.

Dnes "proběhl" zajímavý střet dvou ekip z Ruska, domluva byla 20x20, kdy se proti sobě schází banda ze Spartaku Moskva a proti ní CSKA s Dynamem Moskva. Na začátku střetu při pohledu CSKA s Dynamem na bandu Spartaku se koalice dává na útěk, ti co nestíhají utéct dostávají co proto.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

03.11.2019 Youth Outside The City (Dynamo Moskva) vs youth Golos Kvant (Kvant Obninsk), 8x8, 1.30 min., výhra Dynama Moskva (foto z této bitky) (článek bude aktualizován)

27.10.2019 Hellish (Dynamo Moskva) + United Kingdom (Dynamo Moskva) vs Forest Spirits (Spartak Moskva) + youth Orange Children (Spartak Moskva) 10×10, 30 sekund, výhra Spartaku (foto z této bitky)

Zde film o legendě Ruské scény, který zemřel při autonehodě. Měl více než 500 výjezdů (se Spartakem Moskva). Byl nejoblíbenějším blogerem o fans v Rusku. Byl respektován ultras i chuligány. 14. října by Alexey "Bakhyt" oslavil své 34. narozeniny. Dva měsíce před tím však Alexey při cestě z výjezdu Spartaku zpět do Moskvy zemřel při autonehodě. Nejbližší lidé věnovali tento film tomuto datu, film o Alexey "Bakhyt", který byl s klubem 250 dní v roce. Podporoval Spartak v jakémkoli sportu - fotbal, hokej, mini-fotbal. Spartak Moskva podporoval v 486 zápasech (venkovní), má 3 zlaté sezóny (fotbal) a více než 200 venkovních zápasů hokejového Spartaku Moskva. Toto je legenda Bakhyta:

Skupina Mad Butchers (Spartak Moskva) dnes slaví 24 let na scéně, ekipy která zažila ty nejlepší chuligánské top bitky či výjezdy. Zde gráfko vytvořené k této události:

Additional information