Skupina Spartaku Moskva - Gladiators Firm 96 dnes slaví 24 let od vzniku

Příznivci moskevského Spartaku Moskva se dvěma pěknými choreografiemi v zápase proti Zenitu, ze začátku choreo "ÚTOK" a druhá prezentace "Zde není místo pro krysy!". Zdá se, že v Rusku je povoleno stále více fanoušků na stadionu, takže také solidní podpora hostujícího Zenitu v tomto zápase nechyběla, ti během zápasu odpalují ohně. V článku foto ekipy Banda Swede (Zenit) po zápase.

Včera to bylo 12 let od bitky, která 28.09.2008 proběhla v Moskvě na jedné z ulic mezi chuligány Lokomotivu Moskva (Train team) proti Zenit Petersburg (Mobile Group, Darki + Wild) v počtu 45x45, po 4 minutách tvrdé bitky jde výhra na stranu Zenitu

Vlajka Yaroslavky v rukou GKS Belchatow

Dnes je to 14 let od bitky o vlajku chuligánů CSKA Moskva - Jaroslavky s Polskou bandou z Belchatowa.

Jak ji Belchatow získal? Po utkání MFK Ružomberok - CSKA Moskva (23.08.2006) vběhl jeden fanoušek GKS Belchatow do skupiny ruských fans a ukradl jim batoh, kde byly dvě vlajky. Jedna z vlajek byla Jaroslavka.

Později pak na polském území proběhla bitka 10 na 10 v mladých sestavách, a po dvou minutách tvrdého boje byly obě vlajky vybojovány a vrátily se zpět do Moskvy. Tehdy na tuto bitku dohlíželi pozorovatelé z Legie.

Vlajka Yaroslavky zpět v rukou CSKA

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Chuligáni Lokomotivu Moskva napadají po zápase Zenit, ti inkasují, výhra Loka

Dnes se potkávají ekipy Spartaku Moskva a Zenitu v počtu 25x25, kdy si za minutu a 10sek. připisuje výhru Spartak Moskva

Rok zpět, 07.08.2019, došlo k poslední větší bitce na počty v Rusku. K setkání došlo mezi bandou Spartaku Moskva a Lokomotivu. Nutno říct, že výběr na obou stranách byl ten nejlepší z obou těchto ekip.

GF + Zapad + Sindikat + Oppozitsiya (Spartak Moskva) vs Vikings, 1HW, TT, Cosmo Trains v počtu 50x47, kdy si výhru za 1 minutu připisují bandy ze Spartaku Moskva.

Ilustrační foto - Spartak Moskva GF96

Ilustrační foto - Lokomotiv Moskva Vikingové (zápas proti Zenitu, super pohár, 06.07.2019)

Dnes slaví skupina Orel Butchers ze Spartaku Moskva 24 let od vzniku. Skupina co byla také v potyčkách na euru 2016 ve Francii.

Úryvek z článku (6 den EURO 2026)

Rusové (Spartak Moskva - Orel Butchers) ve večerních hodinách potvrzují na euru svojí chuligánskou převahu a v 5ti napadají cca. 20 angličanů, ti se stahují a inkasují

Jíž včera oslavila skupina Škola 15 let na scéně, dnes své 20 výročí slaví další TOP skupina ze Spartaku Moskva - THE Union:

Music Hall (Zenit Petrohrad) Dnes slaví 16 let!

zenit spartak tifo

Rusko: Pohár 1/2 finále

„We the the Champions“ - fanoušci Zenitu na semifinále poháru proti Spartaku Moskva. Zenit vyhrál ruskou ligu. Nyní také vyhrál zápas proti Spartaku a budou hrát Finále poháru proti Khimki.

Dnes to je přesně 10 let od smrti fanouška Spartaku Moskva. Yuru Volkova (23) zabil občan čečenského původu, což vyvolalo vlnu emocí. Dva znich byli navíc za podivných okolností pár dní nato propuštěni. Do ulic vyšlo na 3000 lidí, mezi kterými byli jak fanoušci Spartaku Moskva, tak i příznivci konkurenčních klubů, Dynama a CSKA Moskva. Vrah Ahmedpasha Aydaevo, rodák z Grozného je na 17 let ve vězení s maximální ostrahou.