První gala VENDETTA I (První galavečer je plánován na druhé čtvrtletí roku 2021) se bude skládat ze sedmi duelů různých týmů (z chuligánského prostředí), cílem každého z nich je vyhrát tři zápasy (fráze popisující duel), které se skládají ze dvou nebo tří kol. Počet kol závisí na stavu zápasu. Pokud po dvou zápasech dojde k nerozhodnému výsledku, o vítězi rozhodne prodloužení, během něhož budou týmy moci postavit pouze jednoho zástupce. Prodloužení, stejně jako v předchozích duelech, se budou konat bez časového omezení a bez váhového omezení.

Podle pravidel, každý tým má sedm bojovníků, sestava každé ekipy během každého kola závisí pouze na strategii konkrétního týmu. Federace Vendetta nezakazuje vyřazení stejných bojovníků ve dvou kolech. Podobně po prvním kole je možné vyměnit všechny tři hráče. Předpokládáme, že čím menší přerušování z naší strany bude, tím lépe pro show ...

Celá soutěž se bude konat ve vyřazovacím systému, tzn. Jakýkoli prohrávající tým bude z turnaje automaticky vyřazen. Výběr soupeřů proběhne losováním, které proběhne za přítomnosti kapitánů týmu. Cesta k vítězství je zcela jasná, jako tým musíte vyhrát tři boje a přitom utrpět co nejmenší ztráty. To vám umožní vyhrát finále a vyhrát hlavní cenu 50 000 PLN (287.952 CZK)

HOOLIGANS.CZ je oficiálním mediálním partnerem FEDERACJA VENDETTA

Prvním týmem, který se rozhodl vstoupit do federace, gala VENDETTA I, je GLADIATORS ROW Rybnik (Polsko). Bojovníci z ROW Rybnik, mladý, dobře koordinovaný tým z Horního Slezska, který trénuje v Rybnik Fight Center. Prezentují se v MMA, K1, BJJ, Judu, amatérských i profesionálních zápasech.

Druhý tým FEDERACJA VENDETTA je z ČR - PRAGUE BOYS HOOLIGANS

Třetí tým FEDERACJA VENDETTA je ekipa z Rzeszówa, chuligáni Resovii Rzeszów (Maltańscy Wojownicy)

PRAVIDLA:

1. Na gala je 8 týmů.

2. Každý tým je tvořen po 7 bojovnících.

3. Boje jsou založeny na pravidlech MMA:

a) bez časového omezení

b) žádný váhový limit

c) profesionální rozhodčí soutěže dohlíží na průběh boje jednoho páru v ringu, může jej přerušit, pokud se bojovník nebrání, byl vzdán nebo se dopustil faulu, jak je stanoveno v pravidlech boje (další boje pokračují)

4. Týmy podané prostřednictvím dotazníku na webu si přečetly pravidla bojů a jsou podepsané. Před zahájením galavečera navíc podepsali smlouvu s organizátorem akce VENDETTA.

5. Během gala platí vyřazovací systém, poražený je vyřazen, vítěz postoupí do semifinále a poté do finále.

6. V zápase jsou 3 kola, soutěž trvá, dokud jeden z týmů nevyhraje dvě kola. Pokud tým vyhraje první dvě kola, třetí kolo se nebude hrát, v případě nerozhodného výsledku po dvou kolech se bude hrát rozhodující kolo, jak je uvedeno v „c“

a) 3x3 bez časového a váhového omezení

b) 3x3 bez časového a váhového omezení

c) 1x1 bez časového a váhového omezení

7. Během boje a vysílání gala mohou soutěžící používat své přezdívky, údaje o soutěžících jsou k dispozici pouze organizátorům akce k podpisu příslušných dohod o účasti na gala.

8. Týmy jsou povinny uzavřít jednodenní pojištění, jako pro jakoukoli jinou soutěž MMA nebo BJJ. Celé gala jako událost je pojištěna samostatně.

9. Slavnostní vážení se nekoná, protože neexistuje žádný váhový limit pro soutěžící.

10. Stejně jako před jinými soutěžemi v bojových sportech jsou soutěžící povinni zajistit lékařské prohlídky, které budou zkontrolovány rozhodčími soutěže (podrobné informace obdrží týmy, které se zúčastní akce).

PRAVIDLA BOJE:

1. Boje jsou založeny na pravidlech MMA.

2. Na průběh zápasů dohlíží profesionální rozhodčí.

3. Boj může být přerušen a soutěžící diskvalifikován, pokud se dopustí faulu nebo poruší pravidla boje, čímž oslabí svůj tým. Fauly zahrnují:

- bouchnutí do hlavy

- tahání za vlasy

- úmyslné kopnutí do rozkroku

- napadení očí, zasunutí prstů do jiných děr nebo ran

- plivání soupeře

- kousání

- chycení soupeřovy šortky nebo rukavice

- pošlapání nebo kopnutí do soupeře

- vulgární výraz namířený na soupeře, roh nebo rozhodčího

4. Soutěžící je vybaven vlastním suspenzorem a chráničem zubů.

5. Pořadatel zajistí oblečení a rukavice schválené hlavním rozhodčím soutěže.

6. Souboje mezi týmy nazýváme „zápasem“.

7. Jeden „zápas“ je rozdělen do 3 kol.

8. Za každé vítězné kolo dostane tým 1 bod.

9. Kola jsou následující:

a) 1. KOLO - boj 3x3 bez časového a váhového omezení.

b) 2. KOLO - boj 3x3 bez časového a váhového omezení.

c) 3. KOLO - boj 1x1 bez časového a váhového omezení.

www.federacjavendetta.pl

Additional information