V pátek začíná EURO2012 a v Polsku jsou připraveni! Jen několik desítek hodin před začátkem EURA2012 zprovoznili v Polsku klíčovou dálnici mezi Lodží a Varšavou a napojili dálnici až k německým hranicím.
Foto z výstavby dálnice, kdy se finišovalo:
Na Euro se důsledně připravuje i polská policie, která bude hlídat nejen u hraničních přechodů. Jak z tréninku vidíte, polští policisté trénovali na různých místech. V tréniku se zejména kladl důraz na to, aby při zásahu policista nepřišel o kalhoty policejní uniformy:


Stadiony v Polsku jsou připraveny. Ve Varšavě při otvírání stadionu se rozhodli žádnou víru neurazit a vše pořádně vysvětit, a tak čestný výkop krom biskupa dělal pro jistotu i imám a rabín. Sichr ist sichr. Snad si to ale nerozházeli s některým ze šéfů Svědků Jehovových:
Tedy ne všechny stadiony jsou připraveny, některých stadionů se EURO2012 nedotkne a zůstanou stejné, například ten, kde hraje Orzel Przeworsk:


Ovšem polští ultras se na EURO velice těší, jak ukazují záběry z kotle Wisly Krakov či ze shromáždění fans LKS Lodž:
A kdyby bylo nejhůř, v Polsku jsou připraveni i na nezájem diváků. Při záběrech kamer z větší dálky to stejně nikdo nepozná:


Tak teď už jen zbývá otázka, jak se na EURU předvedou polští hooligans, kteří budou pod pečlivým drobnohledem policie.

Additional information