Fotoreport ze zápasu KS Karkonosze Jelenia Gora - FK Jablonec, FK Jablonec a KS Karkonosze Jelenia Gora se rozhodli podpořit několikaleté přátelství fanouškovských skupin obou klubů. Během zimní přestávky se tak s polským celkem dohodli na uspořádání přípravného utkání, fotoreport z dnešního zápasu zde:

Foto: Hooligans.cz

Online fotoreport ze zápasu Raków Czestochowa - SK Slavia Praha, foto hooligans.cz

Fotoreport ze zápasu Raków Częstochowa vs FC Spartak Trnava, foto hooligans.cz

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Info Zagłebie Sosnowiec:

Zagłebie Sosnowiec v Gdyni v počtu 471 včetně delegací přátel, kterým velmi děkujeme za jejich podporu. Při návratu uprostřed noci na nás čeká koalice GKS Katowice & Přátelé v počtu 150/200 (těžko odhadnout) Necelá minuta tvrdého boje a útočící koalice se dává na útěk. Respekt soupeřům za akci a možnost opustit vlak a bojovat. Na fotce trofeje ZS po boji:

Fotoreport ze zápasu Lechia Gdansk - Akademija Pandev, "sport pub" (viz video) na stadioně převzala firma z Lubina. Přivedla si svojí ochranku, která se s fanoušky Lechie příliš nemazlila. Následně došlo k potyčce, ochranka utekla přes kuchyňku přímo na tribunu ultras, kde je zbili chuligáni Lechie. Foto / video v článku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Po zápase Slavia Praha - Feyenoord: Chuligáni GKS Katowice + ROW napadají vracející se autobus Zagłębie Sosnowiec (50) ze zápasu SKS zpět do Polska, ZS tratí několik suvenýrů viz foto.

Info Zagłębie Sosnowiec: 15 aut GKS + ROW vs 7 lidí ZS

legia lechia ultras

Fotoreport ze zápasu Legia Warsaw - Lechia Gdansk:

lech jaggielonia 1

Fotky a videa z oslav 100.výročí Lechu Poznaň

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Report GKS Katowice:

Nedávno organizujeme oslavu narozenin GieKSy společně s oslavou 20. výročí založení skupiny Persona non Grata. Na samém konci akce, kde zůstalo okolo 40 osob (vesměs z jednoho sídliště) nás napadá koalice Zagłębie & Czuwaj & BKS & Slavia. Vzhledem k tomu, že jsme o akci nevěděli a namísto dřívějšímu telefonátu ať se postavíme se snaží hned dostat do hospody s nimi válčíme několik minut u vstupu do sálu, který úspěšně bráníme. Škoda zas vaši kalkulačky, kdy jste se rozhodli přijet až na samotný konec akce a ne dříve, kdy jsme tam byli celou bandou a střet mohl proběhnout v podobných počtech. Dobře jste o akci věděli několik dní dříve, celou dobu jste nás sledovali a nakonec jste přišli až na konec, kde jste měli jistotu čtyřnásobné převahy. Zajímavé proč?:) Jinak plus pro koalici za aktivitu.

Pohled ZS:

Nedávno jsme jako "neohlášení hosté" společně s přáteli (150) navštívili narozeninovou oslavu "těch, kteří jsou vždy připraveni", konkrétně PNG, kteří slavili 20 let jejich činnosti. Bohužel, připravenost zůstala jen na transparentu a s podporou všeho, co bylo po ruce (lavičky, židle, sklo, hasící přístroj) se soupeři nechtělo ven, omezili se jen na barikádování a bránění lokálu. Mimochodem, zdravíme GKS z Olkušova, kteří také nedávno měli možnost vyslyšet narozeninová blahopřání osobně.

Dnes je to 11 let od zabití chuligána Cracovie "Czlowieka"

Útok na Tomase C. (přezdívka "Człowiek") byl spáchán 17.ledna 2011. Skupina fans Wisly se pokusila v Kurvanově zablokovat auto oběti. "Człowiek" se pokusil útočníkům ujet, ale narazil při úniku do stromu. Utekl z auta a pokusil se schovat v kabině popelářského auta. Fans Wisly ho však vypátrali a způsobili mu celkem 57 zranění, které skončili jeho smrtí po převozu do nemocnice.
 

V článku najdete fotky z místa kde byl "Człowiek" zabit, fanoušci Cracovie poblíž k místu zapalují svíčky a odpalují ohně (NENI TO FOTO Z DNEŠNÍHO DNE, ČLÁNEK BUDE AKTUALIZOVÁN O FOTKY Z DNEŠNÍ AKCE), + fotky z roku 23.12.2013 z procesu s vrahy "Człowiek" + video ze zabití Człowiek

Během posledních dvou návštěv Slavie v Polsku odchytáváme jejich auta. Po výjezdu Zagłębia na Stomil blokujeme jejich auto na dálnici. Po chvíli zdržení se jim však podaří prorazit zátaras a ujíždí.

Na poslední výjezd podzimu (Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec) jsme připraveni lépe, i přes změnu trasy se nám podaří opět zablokovat jejich vůz a snažíme se do něj dostat, tentokrát už projet nedokážou a výsledkem je po důkladné prohlídce auta jedno triko ZS. Ani napodruhé Slávisti nevychází z auta ven.

Po zjištění, že se osádka rozhodla zabydlet v našem kraji, je ještě dojíždíme v hotelu, ale nic podstatného se kromě slovní výměny neděje. Vracíme odebrané věci, které nemají fotbalovou tématiku. Sešívaní v obou případech upřednostnili zápas Zagłębia mimo to, že v tento den hrála Slavie. Brzy naviděnou.

CHzB & PNG

wisla cracovia 1

Polsko: Derby Krakowa. Podívejte se na fotky a videa z derby Krakova číslo 201.

Slovan: Včera sme vycestovali v 50 ľuďoch podporiť Wislu vo "swiętej wojne" o Kraków! SLOVAN & WISLA🤝🏻

Additional information