close(x)

Fotoreport ze zápasu Legie Varšava - Gornik Zabrze, na Zyletě (tribuna, kotel domácích) se objevují velké bannery s textem Polské národní hymny "Mnoho Poláků špatně zpívá národní hymnu.." a další bannery. (11.11.2018 - 100 let polské nezávislosti).

Nová sbírka chuligánů Widzewu Lodž, jedná se o top vlajky Lechu Poznaň, dlouholeté, některé ze skupin již ukončily fungování.

Dnešním dnem (28.10.2018) byl na zápase Korona Kielce - Cracovia Krakow oficiálně utvořen "uklad" (smír; respektive chuligánská spolupráce) mezi Korona Kielce a Spartakem Trnava

Wisla Krakow cestou do Varšavy

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Widzew FC Tomaszów Mazowiecki a Ruch Chorzow před dnešním zápasem který začíná v 18:00, článek bude průběžně aktualizován.

GKS Piast Nowa Ruda - KS Górnik Wałbrzych (fotoreport) (10.10.2018), GKS Piast Nowa Ruda napadající sektor Gorniku Wałbrzych.

Polsko: Wisła Sandomierz - Korona Kielce (PP) (fotoreport) (03.10.2018)

Polsko: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (fotoreport) (06.10.2018)

V Polsku se v lize odehrálo několik zajímavých zápasů, takže i příležitostí. První byl zápas Widzew ŁódźSiarka Tarnobrzeg, který se hrál 29.09.2018. Na tento zápas přijela Siarku Tarnobrzeg podpořit Wisloka Debica (LSE) (48 osob), kterou při cestě zpět napadá koalice Stal Stalowa Wola, kdy výhra putuje na stranu koalice.

Online fotoreport z dnešního derby zápasu mezi ROW Rybnik a Ruchu Chorzow. Článek bude během zápasu průběžně aktualizován.

ŁKS Łódź - GKS Tychy (fotoreport) (22.09.2018)

Měření sil na jedné z dálnic (A2), mezi Widzewem a Legií, kdy Legie tahá za kratší konec.

Additional information