V úterý 24.10.2017 došlo kolem 22. hodiny večerní k napadení pár fanoušků Górnika Zabrze početnější skupinou Ruchu Chorzów. Během akce byly použity teleskopy a basebalové pálky. Jeden z atakovaných - 26 letý Dariusz Pastor - byl v těžkém stavu transportován do nemocnice, kde ale svým zraněním nakonec podlehl.

R.I.P.

 

Dnes došlo k bitce Ruch Chorzow vs Zagłębie Sosnowiec & BKS Bielsko, 18x18, U27, po tvrdé bitce jde výhra na stranu Zagłębie&BKS

Dlouho očekávané Slezské derby dvou rivalů GKS Katowic a Ruchu je po 14 letech tedy. Očekává se dost zajímavé derby, u domácích ekipy Gornik Zabrze, Baník Ostrava, RoW na straně Ruchu koalice Widzew, Ruch, Wisla a Elana Toruń. Jíž pár dní to na Polských sídlištích ožilo a oba tábory dělají akce (Szopienice, Mysłowice, Ligota a další). 21.10.2017 se ekipa GKS vydala před stadion do Chorzowa s transparentem a také F.C. Ruchu Szopienice v centru města podpaluje věci GKS +dalších x akcí na jiných částech měst. Zde vám budeme přinášet mapování celého dne derby, první vám přinášíme z 21.10.2017 fotky z pálení věcí GKS (F.C. Szopienice)

LIVE:

Včera na konferenci a vážení bojovníku UFC pro media, konkrétně u Anthony Hamilton vs. Adam Wieczorek (Adam znám jako "Siwy" z Ruchu Chorzow) se také účastnila početná ekipa chuligánů Lechie Gdansk (rival Ruchu (Lechie -> družba Slasku, Wisla ex družba Slasku/Lechie a nová družba Ruchu, aktuálně jíž rival Lechie, Slasku), UFC ihned vydalo přeložení zápasu do Sydney, kvuli riziku že by došlo ke střetům obou koalicí. Zde mobilizace Lechie Gdansk na tento přeložený zápas do Sydney 19.11.2017

 

Dnes došlo k domluvené bitce mezi GKS Katowice & ROW Rybnik (F.c. Żory) vs Ruch Chorzow (Żory, Południe), v počtu 30x30, výhru si připisuje ekipa GKS Katowice & ROW Rybnik (F.c. Żory)

Po zápase Lech Poznaň - Legie Varšava, chuligáni Legie (50) po prohraném utkání 3:0 napadají vlastní hráče na parkovišti ve Varšavě. Skupinka 50-ti osob čekala než se mužstvo vrátí z Poznaně, po příjezdu jsou hráči pozváni na nepříjemný "pokec". kde jim bylo rázně vysvětleno, že jestli se toto bude opakovat i na dalšim ligovém zápase proti Lechii Gdansk, budou následky horši ("Jestli budete takhle hrát dál, tak si pro vás znovu přijdeme")

Dnes při příležitosti zápasu Polonia Przemysl - Wisloka Debica, hosté společně se Siarkou Tarnobrzeg atakují v průběhu zápasu domácí sektor, ten volí útěk.

 

Ekipa Viole Maribor & Widzew Lodz se před zápasem snažila napadnout ekipu Spartaku, to se nepodařilo a ekipa domácích s pomocí Wisly se střetává s fízlama

Dnes došlo k bitce mezi GKS Jastrzebie vs GKS Tychy, GKS Jastrzebie jedoucí na zápas proti LKS Lodž (družba GKS Tych) napadají na cestě chuligáni GKS Tych v počtu 48 kusů vs GKS Jastrzebie +- 68 kusů, po velice tvrdé bitce která trvala 5-6 minut zasahuje policie a střet končí remízou, druhý napadení, kdy většina GKS Jastrzebie ustupuje před policií do aut, vyhrává GKS Tychy. Po střetu několik chuligánů GKS Jastrzebie zadrženo.

Údálosti před i po včerejšim zápase Widzew Łódź - Warta Sieradz nikdo z příznivců RTS nečekal, před zápasem několik ulic od stadionů byl pobodán jeden z fanoušků, jednalo se o mma fightera Adama "Zajcu" Zajace, který je ted ve vážném stavu a fanoušci Widzewa oddávají krev v centru Lodži. Po vyhraném zápase dalšímu z fanoušků domácích se zastavilo srdce a musel být oživován, to se povedlo. Zápas Widzew Łódź - Warta Sieradz sledovalo na stadioně přes 16 tisíc fanoušků, Widzew tuto sezonu překonal Polský rekord v prodaných pernamentek a to 15310 (3. polská fotbalová liga)

Widzew Łódź - Warta Sieradz- několik desítek minut před zápasem na ulici v blízkosti stadionu byl nalezen fanoušek Widzewa, který byl 4x bodnut nožem, více informací vám přineseme brzy.

Polský klub Legie Varšava je známý tím, že její fanoušci dokáží dělat ty nejlepší choreografie v evropě a to vše i doplněné pyroshow. 1 srpna byl v Polsku svátek - Varšavské povstání proti německým okupantům (1944 –  v 17 hodin, v tzv. hodinu „W“, začalo Varšavské povstání proti německým okupantům) a to fanoušci Legie v zápase LM utvořili choreo (zápas v 3. předkole Ligy mistrů proti Astaně) jako připomenutí 73. výročí varšavského povstání z 1. srpna 1944 na tribuně "Zyleta" choreografii v Polských barvách (bílá- červená) a černý nápis 1944 a dole voják držící pistoli u hlavy polského chlapce. Za to Legie dostala 35.000 eur pokutu od uefa s tím, že došlo k blokováni schodů a dalších nesmyslů. Dva dny zpět byla založena od fanoušků Legie sbírka na pokutu z tohoto dne a zatím se vybralo 80% částky což je 323 670 zl (1 973 133 CZK) z 300.000 zl (2 438 451 CZK) (přispělo přes 8600 lidí!). Za dva dny se dá řict, že tato částka je více jak slušná (https://pomagam.pl/Powstanie1944) 

za toto choreo dostala Legia pokutu

 

Additional information