Během posledních dvou návštěv Slavie v Polsku odchytáváme jejich auta. Po výjezdu Zagłębia na Stomil blokujeme jejich auto na dálnici. Po chvíli zdržení se jim však podaří prorazit zátaras a ujíždí.

Na poslední výjezd podzimu (Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec) jsme připraveni lépe, i přes změnu trasy se nám podaří opět zablokovat jejich vůz a snažíme se do něj dostat, tentokrát už projet nedokážou a výsledkem je po důkladné prohlídce auta jedno triko ZS. Ani napodruhé Slávisti nevychází z auta ven.

Po zjištění, že se osádka rozhodla zabydlet v našem kraji, je ještě dojíždíme v hotelu, ale nic podstatného se kromě slovní výměny neděje. Vracíme odebrané věci, které nemají fotbalovou tématiku. Sešívaní v obou případech upřednostnili zápas Zagłębia mimo to, že v tento den hrála Slavie. Brzy naviděnou.

CHzB & PNG

wisla cracovia 1

Polsko: Derby Krakowa. Podívejte se na fotky a videa z derby Krakova číslo 201.

Slovan: Včera sme vycestovali v 50 ľuďoch podporiť Wislu vo "swiętej wojne" o Kraków! SLOVAN & WISLA🤝🏻

(Gráfko Widzewa nově udělané u stadionu LKS)

Dnes nás po více jak 12-ti letech čeká derby Widzew x LKS za přítomnosti hostujících fanoušků. Hostující LKS obdržel 907 lístků. Avšak na stadion může vstoupit za přísných podmínek - NEBUDOU vpuštěni fanoušci se symboly "Anti", ani se symboly družeb. Jediné povolené barvy v sektoru hostí jsou ty od LKS. (info.: FFzin)

Včerejším dnem vzniká tzv."zgoda" (tj.družba) mezi fans KS "Karkonosze" Jelenia Góra a FK Jablonec.

Fotoreport + video ze zápasu KS Row Rybnik - MKS Odra Wodzislaw, kde došlo k potyčkám u sektoru hostů. Zápas sledovalo 500 diváků (100 hostů)

Fotogalerie z bitky na "trase" mezi Banda Motor vs Stal Stalowa Wola z roku 2009 (?)

lechia legia 1

Fotoreport ze zápasu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa: 

Fotoreport ze zápasu Widzew Łódź - GKS Katowice, zápas začíná ve 20:30. GKS Katowice mají tento zápas svůj sektor pro hosty vyprodán. Článek bude aktualizován.

Foto z příjezdů fanoušků GKS Katowice k sektoru pro hosty:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Přes 12 autobusů fanoušků Baníku Ostrava dnes vycestovalo na družební zápas do Katowic, družba, která slaví 25.výročí od založení. Článek bude aktualizován.

Před 12:00 se fanoušci Legie vydávají na cestu do Krakova speciálem složeném z deseti vagonů. Na cestě stráví něco přes dvanáct hodin. Hráči Wisly mají dnes před sebou oslavy 115 let klubu. Zápas, jehož výkop je stanoven na 17:30, slibuje fanouškům dobrou podívanou na obou stranách tribun.

Fotoreport ze zápasu Legia Varšava - SK Slavia Praha, zápas sledovalo 20641 diváků, Na zápas se dostalo 89 slávistů, v tom čtyři Zagłębie Sosnowiec.

D=F (Kachna= Duck, = D(F)UCK UEFA)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Młoda Ferajna (Wisla Krakow) vs Wisla Sharks (ex chuligáni Wisly Krakow, co spolupracují s policií), v boji nechybí mačety atd.

Additional information