O repre pauze v Polském Trójmieście (GDAŃSK, SOPOT, GDYNIA) probíhají akce na graffiti Lechie a Arki Gdynia. V každém městě, jak v Gdansku (Lechia), tak v Gdyni (Arka) bylo zníčeno několik desítek graffitů. (Arka Gdynia níčí gráfka Lechie v Gdansku, Lechie níčí gráfka Arki v Gdyni, pro neznalce)

Práce Arki v Gdansku

Střety v zápase Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Widzew Łódź (omluvte kvalitu videa)

Využíváme toho, že Wisłoka bude v Zabrze na derby, stavíme se u silnice a dochází k boji Wisłokou. Bojujeme s nimi na ruce, ale soupeř utíká a po chvilce se vrací k nám, tak jim jdeme na proti ale soupeř jde se zbraněmi (paintball zbraňe). Vracíme se do aut pro zbraně a Wisłoka dostává znovu. Nás 30 (na cestě byla také Wisla, ale nepodařilo se včas dostavit) Wisłoki také okolo 30 kusů. Naše výhra. Škoda, že u ekipy Wisłoki neexistují žádná pravidla a nejdou s námi do boje na ruce.

Dnes ráno došlo ke střetu koalic Ruchu&Wisly (PF, WSH) v počtu (100 osob), která číhala na jedoucí ekipu Wisloki Debica a Siarki Tarnobrzeg jedoucí na turnaj Torcida Cup 2017. Těm za nedlouho kazí plány koalice Legie Varšava, Zaglebie a Radomiak v počtu (200), kteří na ně dělají přepadovku, a následný boj vyhrávají.

Dnes ráno došlo ke střetu koalic Ruchu&Wisly (PF, WSH) v počtu (100 osob), která číhala na jedoucí ekipu Wisloki Debica a Siarki Tarnobrzeg jedoucí na turnaj Torcida Cup 2017. Těm za nedlouho kazí plány koalice Legie Varšava, Zaglebie a Radomiak v počtu (200), kteří na ně dělají přepadovku, a následný boj vyhrávají.

Výběr bitek z Polských ustawek (bitek), od starších střetů až po střety rok 2009, omluvte kvalitu některých videí. Ve videu najdete střety chuligánů Lecha, Ruchu, LKS Lodz, Motoru atd.,další video plánujeme publikovat ze střetů z Českých a Slovenských bitek , starších, i nových.

Ještě před zahájením první edice IWT, se potkávají na trase dvě ekipy Arka vs koalice Lechia + Stomil 70x80, výhra Arki a poté zásah policie

Chuligáni Legie Varšava a Zagłębie Sosnowiec při příležitosti Remi cupu (turnaj Ruchu, kde bylo mnoho ekip, Elana, Wisla atd.) odchytávají ekipy vracející se z turnaje, to bohužel rychle přerušuje policie.

Letos tomu bylo 24 let, co si umazali ruce od krve fans z Krakova.

Poprvé o nožířích z Cracovie bylo slyšet 29.4.1993, když Craxa zabila Andrzeje Kujawa z Pogoně Štětín.
Namátkou vybíráme z krakovského kalendáře:
Rok 2003 - Cracovia zabijí 2 kluky z Wisly. Wisla zabíjí jednoho kluka z Cracovie
Rok 2004 - Cracovia zabíjí fanouška Wisly zvaného "Fudzin"
Rok 2006 - Cracovia zabíjí jednoho fanouška Wisly
Rok 2007 - Wisla zabíjí fanouška Korony Kielce zvaného "Malpa"
Rok 2008 - Cracovia zabíjí fanouška Wisly
Rok 2010 - Cracovia zabíjí 3 fans Wisly, 2 kluci z Wisly a 1 kluk z Cracovie jsou zraněni
Rok 2011 - Wisla zabíjí jednoho z šéfů Cracovie zvaného "Czlowiek"
Rok 2011 - Wisla zabíjí 3 fans Cracovie
Rok 2012 - Cracovia zabíjí fanouška Wisly zvaného "Dziekan"

Rok 2013 - 23letému fanouškovi z Krakova useknutá pravá ruka mačetou, na což vykrvácel.
 

V článku najdete fotky

Dnes v počtu 200 osob Widzew, Ruch, Wisla čekáme na Śląsk, který byl pozván do Sosnowce na turnaj kde hrál jejich klub. Nakonec se ekipa Śląsku na turnaji neukázala. Po tomto zjištění se rozhodlo jít do Sosnowce k hale, kde se turnaj koná. Dáváme jedno auto a vydáváme se poinformovat ekipu Zagłębie aby se vydala před halu poměřit síly. Po debatě Zagłębie měření odmítá, dostávají také možnost střetu na počty, to také odmítají. Zagłębie tento den uznává porážku.

 

Slask s Lechií napadají sektor Arky, díky rychlé reakci hostů vlajky nemění majitele.

Akce chuligánů Legie Varšava a Radomiaku na rivala z Polonie Varšava. Okolo 22 hodiny napadá 70-80 chuligánů Legie Varšava a Radomiaku setkání Polonie v kavárně Czarna Koszula se zbraněmi. Nejprve jsou robitá okna u aut, která jsou v okolí + okna u zmíněné kavárny, kde byl sraz, poté i lidí, co jsou u kavárny.  Podle informací, Polonie byla také připravena, a vyzbrojena na útok, i přes početní převahu odráží a brání hlavní vchod a vytlačuje Legii a Radomiak za hlavní bránu klubu.

Additional information