Fotoreport z dnešního zápasu MKS Korona Kielce - Pogoń Szczecin. Ultras Korona Kielce dnes oslavila 15 let na scéně a k této události si připravila povedené choreo "Nemožné neexistuje" (Jerzy Kukuczka ), více v článku (zápas sledovalo 6019 diváků z toho 75 hostů) 

Fotoreport ze zápasu Polské páté ligy mezi Moto-Jelcz Olawa - Polonia Swidnica. V zápase došlo i na pálení vlajky Górniku Wałbrzych v sektoru domácích, poté proběhla mimo sektor zajímavá potyčka, více v článku (zápase sledovalo 400 diváků z toho 65 hostů). 

Poblíž stadionu se střetává ekipa Odry Opole, která přijela otestovat formu ekipy Chemika podpořenou Rakowem Częstochowa, po krátkém střetu vše končí fízlové.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Slovan Bratislava: Včera naši chlapci v počte 22 osôb boli spolu s Ruchom Chorzow a Widzewom Lodz podporiť Wislu Krakow na domácom zápase proti nepriateľovi LKS Lodz, ktorý bol s Lechom Poznan a Cracoviou Krakow.

Pohled ŁKS Łódź: Poblíž Krakova nás odchytává 11-12 aut Ruchu a Widzewa (~50), nás 5 aut a autobus, nezastavujeme a jedeme dál po dálnici, Ruch ví proč. Respekt za nerozbití aut, naše prohra.

LKS v panice při útěku nechává jedno z aut otevřené, to využívá Widzew & Ruch a z auta získávají vlastní barvy zpět, které LKS získávají před zápasem nebo v průběhu blízké doby (vlajka, 20 šal a buben s megafonem).

Pohled ŁKS Łódź: Poblíž Krakova nás odchytává 11-12 aut Ruchu a Widzewa (~50), nás 5 aut a autobus, nezastavujeme a jedeme dál po dálnici, Ruch ví proč. Respekt za nerozbití aut, naše prohra.

LKS v panice při útěku nechává jedno z aut otevřené, to využívá Widzew & Ruch a z auta získávají vlastní barvy zpět, které LKS získávají před zápasem nebo v průběhu blízké doby (vlajka, 20 šal a buben s megafonem). Článek bude aktualizován.

Fotoreport ze včerejšího zápasu MKS Miedź Legnica vs. MZKS Chrobry Głogów, zápas sledovalo 4447 diváků, v zápase nechyběla jak je jíž zvykem pyrotechnika, dýmovnice. V sektoru domácích družební Śląsk Wrocław, u hostů nechybí Stilon Gorzów (Rival Chrobry Głogów je Slask, který byl tento zápas na straně domácích), více v článku.

Fotoreport ze zápasu mezi Lech Poznań - Śląsk Wrocław, zápas sledovalo 32.307 diváků, mnoho pyrotechniky, choreografie na straně domácích "KKS" (Kolejowy Klub Sportowy Lech Poznań), v sektoru Kolejorz nechybí družební Cracovia Krakow, Arka Gdynia. Hostů do Poznaně dorazil plný jeden vyhrazený sektor v horní části tribuny. více v článku.

Legia Atromitos 1

EL, výborná prezentace NS (Nieznani Sprawcy) v zápase proti Atromitos Atény

“Nothing else matters!”

Fotoreport ze zápasu mezi Unia Janikowo – Bałtyk Gdynia (III liga), více v článku.

Fotoreport ze zápasu mezi Stal Mielec – Wigry Suwałki, zápas sledovalo 4289 diváků, více v článku.

Fotoreport ze zápasu mezi GKS Jastrzebie - GKS Tychy (2 liga), zápas sledovalo 3167 diváků (150 hostů), více v článku.

Fotoreport ze zápasu mezi Raków Częstochowa - Cracovia Kraków, zápas sledovalo 3167 diváků, před zápasem tratí Jude Gang na úkor Rakowa několik svých věcí, více v článku.

Additional information