Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Ruská policie zadržela ekipu Legie Varšava (-Teddy Boys 95) v Rusku před odvetou bitky proti Spartaku Moskva. Většina Poláků dostala na 5 let zákaz vstupu do Ruska.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Video z akce Gryf Słupsk & Chojniczanka Chojnice 30 lidí (pravá strana) útočí na autobusy a auta s 90 lidmi z Pogoń Lębork (levá strana) před zápasem

legia gornik 1

Polsko: povedené choreo Legie Varšava:

Velké vítězství pro Legii (5-1) a pěkné prezentace na obou stranách 

U příležitosti 2. výročí chuligánského přátelství s ekipou Gladiators nás GRR zvou do Rybniku. Vydáváme se v počtu 30 osob. Nejprve provádíme společný trénink a potom jdeme do jedné z restaurací v Rybniku, kde večeříme a posilujeme naše přátelství. Při této příležitosti vydáváme společná trička GRR (ROW Rybnik) a PNG (GKS Katowice). Děkujeme za pozvání a za elegantní atmosféru! S pozdravem. Persona Non Grata & Gladiators hooligans

widzew legia 1

Polsko: pohár Widzew vs Legia!

V minulosti tyto dva týmy bojovaly o titul Polského šampiona ligy (Widzew dvakrát vyhrál ve Varšavě). Nyní Widzew je ve 3 lize a snaží se vrátit k své dřívější slávě . Příznivci Legie se vrací po 10 let na stadion Widzewu Lodž a prezentují se pyrotechnikou, která je ve velkém množství na obou stranách, to také přerušilo na několik minut zápas. Legia vyhrála 3:2. Fototreport v článku.

30.10.2019, bitka Stomil Olsztyn vs Olimpia Elbląg, po krátké bitce a několika KO putuje výhra na stranu Stomilu Olsztyn

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

lech zaglebie 1

Polsko: Ultras Lech s pyroshow, konfety a choreografie!

Velice povedené choreo na straně Kolejorz které je doplněno pyrotechnikou:

Info GKS: Ekipa GKS Katowice potkává na dálnici při cestě (Ruch na cestě na derby do Rybnika) rivala z Chorzowa, ti se ale nemají do měření sil a ujíždí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Týden do derby v Gdyni, chuligáni Lechii Gdansk (CHWM) včera v noci napadají tvorbu chorea Arky Gdynia, ti se dávají na útěk a na místě zanechávají choreo a věci na tvorbu. Ze strany Arky je to jíž druhá ztráta chorea na úkor chuligánů z Gdanska, naposledy tomu bylo roku 2016 při podobné akci chuligánů Lechie.

Info GKS Katowice: GKS Katowice, Gornik Zabrze, ROW Rybnik a Banik Ostrava (300) u stadionu GKS před zápasem proti Elana Toruń (rival - družba s Widzewem Lodž, -> Wisla Krakow -> Ruch Chorzow)

Na tento zápas vycestovalo podpořit domácí GKS 160 fanoušků Baníku Ostrava.

33.000 diváků sledovalo nedělní derby Krakowa - Wisla Krakow vs Cracovia Krakow, derby se odehrálo bez hostů. Domácí prezentují choreografie, dýmovnice a pyroshow.

Losování Polského poháru přineslo další zajímavý zápas a to Widzew Lodž přivítá Legii Varšava, zde v článku několik starších střetnutí obou ekip:

Widzew vs Legia rok 2010

Additional information