Zajímavý přáteláček se podařilo domluvit v saském hlavním městě - v Drážďanech. Místní Dynamo si pozvalo slavný holandský klub Ajax Amsterodam. I přes upozornění pro fanoušky Ajaxu, aby na tento zápas necestovali, se na místím stadionu objevilo okolo 200 radikálních fans.
Zápas skončil jednoznačně 0:3 pro hostující tým. Fanoušci hostů byli častováni od místních nadávkami do "negrů" a ozýval se i nacistický pozdrav (na videu níže v čase 0:35). Už ve 14.minutě prvního poločasu bylo utkání na 70 sekund přerušeno. Fans Ajaxu odpálili pyro, které zahalilo trávník do mlžného oparu a dvě dýmovnice skončily na hrací ploše. Druhý poločas pak okořenily potyčky, které hasila policie. Obě skupiny se celý den provokovaly, ale policie měla vše pod kontrolou a tak si skupiny stihly vyměnit vzduchem jen pár lahví a kamenů.
Problémy dělali fans Ajaxu již od začátku, když hosté odmítali zaplatit vstupné a byla povolána policie. Nakonec skončili v cele 2 fans Ajaxu (věk 17 a 26 let).