Chuligáni Düsseldorf & Anderlecht napadají hospodu s fanoušky Aston Villa

Při příležitosti demonstrací proti G20, se potkávají ve včerejších večerních hodinách (23:30) skupiny chuligánů Lubeck & Hamburg (pravice) (50) rozhánějí u stadionu St. pauli + levice z Itálie, Řecka (30)

Fri Sport (Brøndby, Dánsko) vs Dortmund & Köln (Německo), 20x20, 1 min., po tvrdé bitce výhra Brøndby

Včerejší zápas o záchranu v Mnichově sledovalo 62 tisíc fanoušků a za stavu 0:2 pro hosty přerušují zápas a zahazují sedačkami fízly pod sektorem. Po zápase vyšel druhý výsledek a to 10 zraněných fízlů. Domácí si tak připisují nakonec aspoň cenu útěchy. Mnichov 1860 sestupuje do 3.ligy.

 

Včerejší randale v zápase mezi SV Babelsberg 03 vs. Energie Cottbus, kde hosté napadají sektor domácích, který je o oddělenou část vedle hostů, po chvilce zasahují fízlové.

Koho by kdy napadlo, že by se na serveru pro opravdové fotbalové fanoušky našel prostor pro něco takového, jako je „energií nabitý“ paskvil z Lipska.

Velkoklub se svými podporovateli, kterým dává křídla (a především peníze) korporace s červeným turem ve znaku. Inu, stalo se – KULTRAS si opravdu naší pozornost zaslouží.

Borussia Mönchengladbach vs Duisburg (2013-2014) Borussia Mönchengladbach (bílá) vs Duisburg (žlutá), 20x20, výhra Duisburgu

Střety hostů s policií v sektoru, poté co byl jeden z fízlů knockoutován. K pozdravu se poté připojují také domácí, a jdou pozdravit k sekoru hostů. více ve videu.

Chuligáni Frankfurtu před zápasem napadají hospodu s bandou rivala Darmstadt, po chvilce boje zasahuje policie a zatýká přes 100 chuligánů, podle informací bylo do střetu zapojena až 400 chuligánů.

Předzápasem Borussia Dortmund vs RB Leipzig došlo k potyčkám mezi bvb a hosty, vše kontrolovala policie. Na začátku zápasu se na tribuně bvb objevuje několik desítek transparentů a jeden velký v čele s nápisem "fotbal pro lidi, proti těm, kteří ho níčí"

 

Německá verze: Domlouváme s Dány bitku ve formátu 20x20 do 23 let. Přijíždějí do Německa. Předtím, než dojde k boji, jejich vůdce k nám přichází a říká, že někteří naši kolegové vypadají mnohem starší, než by očekával, po tomto rozhovoru Dánové nasedají do svých vozů a jedou směrem na dálnici směr na Kodaň. Těšíme se na pokračování, které bylo slíbeno ve formátu 50x50.

Bitka chuligánů Chemie Leipzig a VFB Lübeck z roku 2014 (z levé strany VFB Lübeck, pravá Chemie), dvě kola, remíza

Additional information