Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Při cestě na stadion v Lipsku zorganizovali fanoušci Unionu Berlin před včerejšim zápasem „pohřeb“. Vyjádřili tak protest proti místnímu klubu - Red Bull Lipsko - nejvíce nenáviděnému fotbalovému klubu v Německu. V čele pochodu byl natažený transparent „Fotbal zemřel v Lipsku.“

fcn dynamo 1

Německo: Skvělý zápas ve 2 lize z německé Bundesligy

V článku najdete fotografie z obou stran, na každé straně proběhlo hned několik prezentací včetně pyroshow. (v článku také video, která má 9 minut)

Německo, přes 30 tisíc fanoušků Unionu Berlin se shromáždilo den před vánoci na svém vlastním stadionu při příležitosti nadcházejících Vánoc. Tato tradice je již 17 let stará.

Velká akce chuligánů Gladbachu (40), kteří napadají vlak s fanoušky Aachenu (150) poblíž Mönchengladbachu. Podle infa Aachenu napadajíci Gladbach po pár minutách boje ujíždí v autech. Podle Gladbachu to bylo skrze přijíždějící policii po pár minutách boje.

Další domluvená bitka v Německu, U25, Cottbus vs Hamburg, v počtu 10x10, 1min., 20sek., výhra Cottbus

Dnes došlo k měření sil v Německu mezi München 1860 vs Eintracht Frankfurt v počtu 14x14, po tvrdé bitce jde výhra na stranu Eintrachtu Frankfurt

Dnešní vyhecované derby mezi 1. FC Union Berlin - Hertha BSC, zápas byl několikrát přerušen díky velkému množství pyrotechniky na obou stranách, ke konci zápasu se vydávají domácí ze svého sektoru směrem k hostům, v tom jim ale zabraňují vlastní hráči, brankář Rafał Gikiewicz a ostatní, ti je nahání zpět aby se zápas dohrál. (článek bude aktualizován)

stpauli eintracht 1

Německo: Další skvělý zápas v poháru:

Fotky a videa z tohoto zápasu v článku, na každé straně velké množství pyrotechniky.

hertha dresden 1

Německo: 30 000 fanoušků Dynama:

Ve středu večer dojelo Berlína nejméně 30 000 - 35 0000 fanoušků Dynamo Dresden, aby podpořili svůj tým ve druhém kole DFB Pokal (Německý pohár). Vzdálenost z Drážďan do Berlína je 200 km, ale v této sezóně Dynamo hraje ve 2. lize a vzhledem k tomu, že jejich kapacita stadionu v Drážďanech je 32 000, je úžasné vidět tento dav v polovině týdne na výjezdě v Berlíně!

Fotoreport ze včerejšího zápasu Schalke 04 vs. Borussia Dortmund, na obou stranách velké množství materiálů, vlajek a šál soupeřů z obou stran, na straně Schalke např. obrácená vlajka Desperados BVB (top ekipa), v sektoru BVB nechybí družební materiál ze strany Schalke a to několik šál, vlajek Norimberku.

eintracht standard 1

EL: povedená show v podání Eintrachtu

Choreografie, transparent UEFA MAFIA, tím se prezentoval  Eintracht v zápase proti Standardu Liège. V sektoru Standardu Liège došlo během zápasu k potyčkám mezi sebou. V jejich sektoru nechybí levicová podpora St.Pauli a dalších..Více v článku.

Pyro Lokal Crew Arminia Bielefeld v derby proti VfL Osnabrück 07.10.2019 (2 liga)