ultras frankfurt april 2022

Fotoreport ze zápasu Eintracht Frankfurt - SpVgg Greuther Fürth:

ultras dortmund

Fotoreport ze zápasu Borussia Dortmund - RB Leipzig:

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Bitka před zápasem, FC St. Pauli vs Hamburger SV:

red kaos zwickau

Začátek sezóny ve 3.lize, Barevné dýmovnice Red Kaos Zwickau na začátku nové sezóny ve 3.lize proti Borussia Dortmund II

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Chuligáni HSV napadají st pauli

Akce se odehrála poblíž stadionu St. Pauli. Do střetu bylo zapojeno přes 150 chuligánů. Nejméně 60 osob bylo zatčeno.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Maďaři měli zakázáno pochodovat na stadion v Německu před zápasem. Fotografie duhových vlajek na autobuse který přepravuje fanoušky maďarska ke stadionu.

-Úřady v Mnichově chtěly, aby Allianz Arena během středečního zápasu mezi Německem a Maďarskem zářila v duhových barvách. UEFA s tím nesouhlasila!

-Manuelu Neuerovi hrozí trest od UEFA za podporu LGBT duhovou kapitánskou páskou UEFA to bere jako politický projev.

AKTULIZACE: Německý fotbalový svaz (DFB) uvedl, že obdržel dopis od řídícího orgánu evropského fotbalu s uvedením, že přezkum věci byl zastaven.

koln schalke 1

Köln zvítězil nad Schalke a skončil 16 v 1.lize po jednom velmi dramatickém dni v dolní části tabulky. Werder Bremen prohrál svůj zápas a skončil přímým sestoupením na 17.místě se dvěma body méně než Köln. Arminia Bielefeld zvítězila a skončila na bezpečném místě dva body nad Kolínem. Köln se v play off setká se SpVgg Greuther Fürth. 

hansa promotion 011

Po 9 letech se Hansa Rostock konečně vrátila do 2. Bundesligy. 7500 fanoušků se mohlo zúčastnit včerejšího zápasu, zatímco tisíce fanoušků se shromáždily před stadionem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Správce3 (@hooligans_cz)

Po zápase Dynamo Dresden - Türkgücü München. Dynamo po výhře 4:0 slaví postup do 2 ligy. Před stadionem a v okolí slaví na 5000 fanoušků SGD, ti se střetávají s policií:

Info Frankfurt: Byl organizován boj ~100x85, na kterém se obě strany dohodly na setkání během první poloviny zápasu. Policie to zjistila a zasáhla s policejními koňmi a rozdělila obě skupiny od sebe, k žádné bitce bohužel nakonec nedošlo.

SLEDUJ NÁŠ NOVÝ INSTAGRAM PTO VÍCE INFORMACÍ

Schalke sestupuje z Bundesligy. Poprvé od roku 1988.

Na počest toho uspořádali fanoušci Borussie Dortmund slavnostní ohňostroj. Ohňostroj, který byl vidět i v Gelsenkirchenu (Vzdálenost mezi Dortmundem a stadionem Schalke je kolem 30 km).

po včerejší porážce proti Arminii, která způsobila sestup Schalke, zaútočili fanoušci (Schalke) na hráče, když se vrátili autobusem z Bielefeldu, hráči před fanoušky museli uprchnout a uspěli. Kdyby na hřišti běhali takto rychle jako před fans Schalke, možná by zůstaly v Bundeslize.

VIDEA:

VIDEO: HRÁČI SCHALKE UTÍKAJÍ PŘED FANS

VIDEO: OHŇOSTROJ BVB

Additional information