1. FC Köln fanoušci dorazili na základnu klubu, aby podpořili hráče před zítřejším derby proti Borussii Mönchengladbach. Zápas hlavních rivalů, soupeřů slibuje, že bude zajímavý a intenzivní.

Drážďanské Dynamo na pohárový zápas s Darmstadtem prodalo 72 tisíc lístků. A to navzdory skutečnosti, že „Rudolf-Harbig-stadion“ pojme pouze 32 tisíc diváků. Jak to?

Je to jen to, že Dynamo po odchodu z druhé Bundesligy mělo finanční problémy a klub prodal lístky na tento zápas za 5 eur v rámci kampaně "30 tisících duchů". Fanoušci odpověděli zakoupením 2,5krát více virtuálních lístků něž bylo povoleno.

Proč virtuální? Protože zápas se hrál bez diváků (korona).

Mimochodem, akce se zúčastnili také fanoušci Darmstadtu. Nakoupili několik desítek lístků pro sektor hostů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Bitka LOK Leipzig vs Hamburger SV ( 2 Kodaň ), 13x13, 3 min, výhra HSV (na fotce HSV)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Další zajímavé měření sil, tentokrát v Německu mezi Schalke vs Hansa Rostock (skupiny SR/AC), v počtu 25x25, výhru si připisuje Schalke

Bitka Eintracht Frankfurt (v červeném) vs Darmstadt, 120x100, výhra Eintracht Frankfurt, video je editováno 

info Frankfurt: na straně Darmstadtu přátelé z Bernu, Berlina, Bremen, Minsku, St. Pauli

Aktualizace informací,:

Bitka Eintracht Frankfurt vs Darmstadt, 120x100, výhra Eintracht Frankfurt, info Frankfurt: na straně Darmstadtu, Bern, Berlin, Bremen, Minsk, St. Pauli

Bitka 1. FC Union Berlin & Borussia Mönchengladbach vs FC Basel & Waldhof Mannheim, 20x20, výhra Union & Gladbach, info Basel & Mannheim: naše sestava U23, Union & Gladbach bez omezení věku.

St.Pauli vs Fürth, 2.kola 8x8 a 3x3, obě výhra St.Pauli po ~30 sekundách.

Dnes již lehce historická momentka z Německého pole, Hamburger SV proti Magdeburgu

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

"Společně proti zbytku světa! “, fanoušci Dynama Dresden podporující svůj tým před hotelem, kde odpalují světlice před zápasem proti Stuttgartu, který se odehrál dnes odpoledne.

Dynamo Dražďany kvůli pozitivním testům vynechal tři zápasy, a tak se proti silnému Stuttgartu utkalo až dnes.

Historické video - starší video z bitky mezi Eintrachtem Frankfurt a Dynamem Dresden, kde si po necelé minutě tvrdé bitky připisují výhru chuligáni Dynama v žlutém.

Německý fotbalový klub 1. FC Lokomotive Leipzig, který aktuálně hraje na severovýchodě Regionalliga (4 liga), prodal více než 110 000 vstupenek na zápas, který se nebude hrát.

V době koronavirusu vám přinášíme Old School fotky z archívu webu hooligans.cz od roku 1998/99. Dnes vám přineseme několik fotografií z Německa.

Během týdne se na našem webu objeví fotky také z Chorvatska, Slovenska, Česka, Španělska, Ruska, Švédska a dalších.

Německo:

WERTER - Schalke 04 (2000/2001)

Dynamo ultras vyvěšují v centru Drážďan velký transparent, aby vyjádřili solidaritu se všemi, kteří pomáhají ostatním během epidemie koronaviru. Po 30 minutách byl transparent odstraněn místní policií. ACAB!

Additional information