Carl Zeiss Jena - TSV 1860 München (video) (18.05.2019)

13 fízlů zraněno při střetech před zápasem Carl Zeiss Jena vs. TSV 1860 München

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Fotka ze včerejšího grillu v Německu na počty mezi Eintrachtem Frankfurt a Hansou Rostock (Suptras - skupina) ve formátu 67 na 67, kdy si výhru připisuje Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt vs Hansa Rostock (Suptras), 67x67, po minutě boje jde výhra na stranu Eintrachtu Frankfurt

Nürnberg vs Borussia Mönchengladbach, 11x11, po 1 minutě jde výhra na stranu Borussia Mönchengladbach (na fotce Borussia Mönchengladbach)

Před zápasem napadá ekipa Münster SCP sraz Karlsruhe

Info Karlsruhe: Münster zaútočil na starý fanklub "Phönix78". fanklub Phönix78 se dokáží bránit proti ekipě Münster, ale tratí většinu vlajek. (Sraz fanklubu byl nedaleko místa zápasu)

Schalke 04 vs Fortuna Düsseldorf Chuligáni Schalke čekající na peronu na vlak jedoucí s fanoušky Düsseldorfu vracející se z Dortmundu, ti jsou následně napadení ekipou Schalke.

Měření sil mezi ekipou Hansa Rostock a Hammarby v počtu 18 na 18, kdy si výhru připisuje banda Hammarby

Chuligáni FC Köln napadají 09.05.2019 ultras Borussie Mönchengladbach, kteří ten den chystají materiál, choreo na dnešní zápas s FC Nürnberg

Aachen vs. Essen, 13x13, po tvrdé bitce výhra Essen

Fotoreport ze včerejšího zápasu EL, domácí ultras Eintracht Frankfurt se prezentují velkým choreem přes celou tribunu, na plachtě jsou znázorněné všechny skupiny Eintrachtu Frankfurt.

18-19-europaleague-eintracht-frankfurt-chelsea-fc-01

union hsv 1

2.liga: Ultras Union HammerHearts slavící 15 let, HSV se prezentuje dýmovnicemi. Před zápasem:

København 🇩🇰/Hamburg 🇩🇪vs Union Berlin🇩🇪 1 kolo 23x23, 1 min, 2 kolo 19x19, 40 sec, obě kola výhra KBHSV

bvb schalke 004

Překvapivě Shalke 04 (na 15. místě) vyhrálo derby 4-2 proti Dortmundu (2. místo). Velká ztráta pro Dortmund, který je jen 1 bod pod Bayernem. Po konci zápasu se domácí chuligáni vydávají k sektoru hostů, tam dochází k potyčkám a poté vše rozhání fízlové.