Dnes v Německu proběhla domluvená bitka mezi Mannheim & Duisburg vs Borussia Mönchengladbach, po tvrdé bitce a třech minutách jde výhra na stranu Mannheim & Duisburg

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Fotoreport ze zápasu mezi SV Waldhof Mannheim - Eintracht Frankfurt (pohár), zápas sledovalo 25.000 diváků (8000 hostů), celostadionové choreo, pyroshow hostů nabídlo toto pohárové utkání, více v článku.

Fotoreport ze včerejšího zápasu 1. FC Kaiserslautern - 1. FSV Mainz 05 (pohár), fanoušci Mainz si zapalují vlastní vlajku od pyrotechniky v Kaiserslauternu. Zápas sledovalo 40.694 diváků (6000 hostů).

Fotoreport z druhé Německé mezi DSC Arminia Bielefeld - FC St.Pauli, zápas sledovalo 23.000 diváků, více v článku.

Fotoreport ze zápasu mezi Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg, zápas sledovalo 28.500 diváků (250 hostů), více v článku.

Klub ze 3. ligy s okamžitou platností po víkendovém zápasu v Haller ukončil smlouvu svému kapitánovi Danielu Frahnovi. Frahn je aktuálně zraněný a nemůže hrát. Během zápasu Halle – Chemnitz byl v sektoru hostí, kde se pohyboval v blízkosti vůdčích osob pravicových skupin a vyjadřoval jim podle vedení klubu otevřeně sympatie. Klub konkrétně jmenoval skupiny Kaotic Chemnitz a NS-Boys. Hlavní členové Kaotic Chemnitz dostali už letos v květnu zákaz vstupu na domácí stadion (platnost na jeden rok). Členové obou skupin vyzývali k nepokojům v Chemntizu v létě 2018. Tyto nepokoje byly důsledkem vraždy obyvatele Chemnitzu, kterého zabili nožem tři azylanti. Od března do října s nimi probíhá soudní proces, který má nařízeno celkem 24 jednání.

Paradoxní je, že Frahn byl ještě v létě zvolen kapitánem týmu (předchozí kapitán Dennis Grote odešel v létě do Essenu).

Frahn měl velký problém už na jaře, když během oslavy gólu vytáhl tričko s nápisem „Support Your Local Hools“. Tehdy se omluvil. Nyní vedení Chemnitzu pouze dodalo, že jeho tehdejší lítost byla jen komedií.

zdroj: bundesliga-czsk.cz

Fotoreport ze zápasu mezi SV Waldhof Mannheim - TSV 1860 München (3 liga), zápas sledovalo 14.221 diváků (2000 hostů), více v článku.

Fotoreport ze zápasu mezi 1. FC Nürnberg - Hamburger SV (2 Německá liga), zápas sledovalo 44.497 diváků (5000 hostů), více v článku.

Fotoreport ze zápasu mezi 1. FC Heidenheim - VfB Stuttgart (Německá 2 liga), zápas sledovalo 15.000 diváků (4000 hostů), více v článku.

Fotoreport z třetí Německé ligy mezi Hallescher FC - FC Hansa Rostock, zápas sledovalo 9.430 diváků z toho 1200 hostů z Rostocku, více v článku.

stuttgart hannover 1

Německo: Karawane Cannstatt 2019

 

VfB Stuttgart s tradičním masivním pochodem před zápasem! (2 liga)

Fotoreport ze zápasu Dynamo Dresden - 1. FC Nürnberg, 30.000 fanoušků z toho 2000 hostů sledovalo tento zápas, domácí se v zápase prezentují sektorovkou přes celý kotel "DYNAMO", hosté se také prezentují plachtou, více v článku.

Additional information