Dnešní pohár v Německu nabídl velice zajímavý zápas mezi Hansou a Herthou Berlin, ti se během zápasu přehazují světlicemi a zapalují ohně, více ve videu.

 

O víkendu (12.08.2017) se v Německu uskutečnilo několik střetů. První střet se odehrál mezi ekipami Kaiserslauternu a Hansou Rostock (Rostock, Nordisshe WÜD), kdy si po 1,5 minutě tvrdého boje připisují přemožitelé i Baníku Ostrava - Nordisshe WÜD z Rostocku.

Dále se uskutečnil grill mezi Kaiserslautern vs Kiel, kdy si vítězství připisují Kaiserslautern a poslední střet byl mezi Hansou Rostock a Kielem, kde si druhé vítězství připisují chuligáni z Rostocku.

Chuligáni Düsseldorf & Anderlecht napadají hospodu s fanoušky Aston Villa

Při příležitosti demonstrací proti G20, se potkávají ve včerejších večerních hodinách (23:30) skupiny chuligánů Lubeck & Hamburg (pravice) (50) rozhánějí u stadionu St. pauli + levice z Itálie, Řecka (30)

Fri Sport (Brøndby, Dánsko) vs Dortmund & Köln (Německo), 20x20, 1 min., po tvrdé bitce výhra Brøndby

Včerejší zápas o záchranu v Mnichově sledovalo 62 tisíc fanoušků a za stavu 0:2 pro hosty přerušují zápas a zahazují sedačkami fízly pod sektorem. Po zápase vyšel druhý výsledek a to 10 zraněných fízlů. Domácí si tak připisují nakonec aspoň cenu útěchy. Mnichov 1860 sestupuje do 3.ligy.

 

Včerejší randale v zápase mezi SV Babelsberg 03 vs. Energie Cottbus, kde hosté napadají sektor domácích, který je o oddělenou část vedle hostů, po chvilce zasahují fízlové.

Koho by kdy napadlo, že by se na serveru pro opravdové fotbalové fanoušky našel prostor pro něco takového, jako je „energií nabitý“ paskvil z Lipska.

Velkoklub se svými podporovateli, kterým dává křídla (a především peníze) korporace s červeným turem ve znaku. Inu, stalo se – KULTRAS si opravdu naší pozornost zaslouží.

Borussia Mönchengladbach vs Duisburg (2013-2014) Borussia Mönchengladbach (bílá) vs Duisburg (žlutá), 20x20, výhra Duisburgu

Střety hostů s policií v sektoru, poté co byl jeden z fízlů knockoutován. K pozdravu se poté připojují také domácí, a jdou pozdravit k sekoru hostů. více ve videu.

Chuligáni Frankfurtu před zápasem napadají hospodu s bandou rivala Darmstadt, po chvilce boje zasahuje policie a zatýká přes 100 chuligánů, podle informací bylo do střetu zapojena až 400 chuligánů.

Předzápasem Borussia Dortmund vs RB Leipzig došlo k potyčkám mezi bvb a hosty, vše kontrolovala policie. Na začátku zápasu se na tribuně bvb objevuje několik desítek transparentů a jeden velký v čele s nápisem "fotbal pro lidi, proti těm, kteří ho níčí"

 

Additional information