Koho by kdy napadlo, že by se na serveru pro opravdové fotbalové fanoušky našel prostor pro něco takového, jako je „energií nabitý“ paskvil z Lipska.

Velkoklub se svými podporovateli, kterým dává křídla (a především peníze) korporace s červeným turem ve znaku. Inu, stalo se – KULTRAS si opravdu naší pozornost zaslouží.

Borussia Mönchengladbach vs Duisburg (2013-2014) Borussia Mönchengladbach (bílá) vs Duisburg (žlutá), 20x20, výhra Duisburgu

Střety hostů s policií v sektoru, poté co byl jeden z fízlů knockoutován. K pozdravu se poté připojují také domácí, a jdou pozdravit k sekoru hostů. více ve videu.

Chuligáni Frankfurtu před zápasem napadají hospodu s bandou rivala Darmstadt, po chvilce boje zasahuje policie a zatýká přes 100 chuligánů, podle informací bylo do střetu zapojena až 400 chuligánů.

Předzápasem Borussia Dortmund vs RB Leipzig došlo k potyčkám mezi bvb a hosty, vše kontrolovala policie. Na začátku zápasu se na tribuně bvb objevuje několik desítek transparentů a jeden velký v čele s nápisem "fotbal pro lidi, proti těm, kteří ho níčí"

 

Německá verze: Domlouváme s Dány bitku ve formátu 20x20 do 23 let. Přijíždějí do Německa. Předtím, než dojde k boji, jejich vůdce k nám přichází a říká, že někteří naši kolegové vypadají mnohem starší, než by očekával, po tomto rozhovoru Dánové nasedají do svých vozů a jedou směrem na dálnici směr na Kodaň. Těšíme se na pokračování, které bylo slíbeno ve formátu 50x50.

Bitka chuligánů Chemie Leipzig a VFB Lübeck z roku 2014 (z levé strany VFB Lübeck, pravá Chemie), dvě kola, remíza

Video z bitky mezi Norimberkem (Banda di Amici) a Fürthem (Horidos Fürth) ze včerejšího derby. Po konci zápasu nabíhají hosté z Norimberku na fans Fürthu a připisují si vítězství:

Čtvrtfinále saského poháru (Sachsen-Pokal) nabídlo velice zajímavé utkání. Po 31 letech na sebe narazili dva nesmiřitelní soupeři, kteří se normálně nemají šanci na hřišti a tribunách potkat. BSG Chemie z páté ligy hostila na svém stadionu Alfred-Kunze-Sportpark městského rivala Lokomotiv ze čtvrté nejvyšší soutěže. Na programu dne tedy bylo východoněmecké derby v pravém slova smyslu. V očekávání byli všichni – fanoušci, ultras, chuligáni, novináři, papalášové z DFB (německý fotbalový svaz), fízlové…

Ihned po spatření pohárového pavouka se začaly rojit katastrofické scénáře a spřádat plány represivního aparátu ve spolupráci s kluby a městem, jak zápas uspořádat, resp. co nejvíc ho znepříjemnit aktivním fans.

Výtržnosti v zápase mezi 1. FC Magdeburg - Eintracht Frankfurt, kdy hosté zahazují pyrotechnikou domácí fanoušky, a na to reaguje domácí kotel který chce své "normální" fanoušky na protilehlé tribuně bránit.  (DFB Pokal)

Ve finále FLB poháru na sebe narazily dva týmy ze čtvrté německé ligy. Fans Babelsbergu se dostali na hrací plochu. Na videu je určitě k vidění skok plavmo za rukama do policie z plotu v čase 0:10 a od času 0:11 nechtěný striptýz přelezající fanynky:

 

Střety před zápasem Dynamo Dresden vs. Hansa Rostock, kde na každé straně je cca 50 chuligánů, z levé strany nabíhají chuligáni Hansy, po 2 minutách boje vše končí policie.

Additional information