Aktuální video z potyček před derby Swindon vs Oxford, kde došlo ke střetům s policií

Domácí fanoušci během včerejšího zápasu dvakrát vtrhávají na plochu na protest proti majitelům klubu. Na konci zápasu dochází do potyček.

Fotoreport ze včerejšího derby Londýna mezi WHU a Chelsea. Během zápasu se odehrálo několik potyček. V článku fotoreport z tohoto povedeného derby.

Fanoušci Millwallu vbíhají na hřiště. Vždy, když takové obrázky vidím, tak mi v uších zní všechny ty rozhovory svazových a jiných odborníků "V Anglii tomu dokázali zabránit. Vždyť vběhnutí na hřiště je tam trestným činem". Že by to neplatilo ve třetí anglické lize?

V osmém kole nejvyšší irské ligy při Dublinském derby byly k vidění i mírně krvelačné scény:

Světlice v sektoru pro hosty, dýmovnice a bitky fanoušky Man. United, to bylo k vidění včera na Old Trafford při zápase EL s Liverpoolem. Více v článku.

12 anglická divize také žije, video z potyček mezi Sporting Khalsa - United of Manchester II

VIDEO DNE: Śląsk Wrocław napadá  Biris Norte (Sevilla) v Manchasteru (21.10.2015)

Derby ve čtvrté divizi anglické ligy mezi Oxfordem United a Swindon Town, které bylo mnohem zajímavější než 99% zápasu v anglické Premier League. Před zápasem proběhlo několik menších střetů mezi fanoušky obou týmů a policií a také po zápase.

Fanoušci Arsenalu po konci zápasu strhavají z patra reklamní bannery se sloganem Tottenhamu. Po zápase také dochází k potyčce mezi hosty a policií po které je zadrženo 10 fanoušků Arsenalu.

 

Birmingham je druhé největší město v Anglii. Fotbalově jsou občané města Birmingham rozděleni mezi místní kluby Birmingham City a Aston Villa. Ve městě po chuligánské stránce jasně dominovali a dominují "Zulu Warriors" z Birmingham City, a rozhodně to není jen proto, že o nich bylo v Anglii i v zahraničí více slyšet či o nich více napsáno.
Na následujících řádcích se budeme věnovat historii méně známějšího chuligánskému gangu z Birminghamu, jehož jméno je Villa Hardcore, a je spojen s Aston Villou.

Derby v poháru FA cupu (čtvrtfinále) mezi rivaly Aston Villou a West Bromwich Albion přineslo celý zápas napjatou atmosféru, v nastaveném čase 90+5 min se domácí fanoušci přesunují k hrací ploše a na chvilku také vbíhají na hrací plochu a přerušují v 92 minutě zápas. Po závěrečném hvizdu domácí fanoušci vbíhají na hrací plochu a oslavují postup

Pyrotechnika na stadiony a do ulic ZDE

Additional information