close(x)

Invaze Frankfurtu na Kypr, zápas EL Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt

Spartak Trnava na cestě do Záhřebu, PAOK na cestě do Maďarska. Při jedné z čerpacích stanic napadá cca 100ks PAOKu mikrobus a auta Spartaku Trnava. Vše se odehrálo bez zranění. (článek bude aktualizován)

V článku aktuální fotka PAOKu z Maďarska

No name boys (Benfica) napadá Ajax Amsterdam po zápase v jedné z hospod. Na zápase došlo k tvrdým potyčkám s policií v sektoru hostů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Ultras Roma v Moskvě před dnešnim zápasem, článek budeme aktualizovat

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Potyčky při derby CSU Craiova II - FCU Craiova (02.11.2018)

NK Maribor - NK Olimpija Ljubljana (fotoreport) (27.10.2018) (800 hostů)

Bitka mezi fanoušky SKS v sektoru při děkovačce s hráči a následná bitka se sekuritkou, poté několik potyček proběhlo v městě s policií

Credit: @správce3

Střety mezi Marseille a Lazio ~70x70 před dnešním zápasem, po pár minutách boje zasahuje policie slzným plynem

(aktualizace)

Credit: @správce3

🔸CSKA Moskva v Římě 23.10.2018 🔹před zápasem - malý boj Řím vs ČSKA (4vs4) Rusové po boji (Řím pásky, tyče, CSKA židle) utíkají. 🔹30 minut před zápasem - incident v metru, porouchaný eskalátor, více než 30 zraněných, 5 vážně, 1 fanoušek CSKA přišel o část nohy. 🔹před zápasem u stadionu - cca 40 domácích napadá cca 10 CSKA, 1 Rus pobodán, 2 další v nemocnici.

Nejprve jsme to nechtěli vytahovat na veřejnost, ale díky mnohým lživým tvrzením a dohadům jsme se rozhodli, že objasníme, jak to ve skutečnosti bylo s domluvenou bitkou s fanoušky z Jablonce.

Vlajky v rukou Španělů (United family betis), několik vlajek si také připisuje ekipa Biris Norte (Sevilla), v článku také video ze sektoru fanoušků Anglie, kde policie krade, sundavá vlajky hostů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

United family betis with #England flags 16.10.2018

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

NAC Breda napadá před zápasem hosty z Německa (liga národů). Dále proběhl střet Duisburg & Mannheim proti Feyenoordu Rotterdam, 14x14, výhra Duisburgu & Mannheimu

,Credit: @správce3

Additional information