Článek bude před zápasem i během zápasu aktualizován, veškeré dění zde bude zaznamenáno. Více v článku po rozkliknutí!

Včerejší Dánské derby rivalů Brondby a Kodaně, které mělo vše, co derby má mít, pyro, potyčky s fízlama a vyhecovaný sektory domácích, hostů. Několik členů security dostalo KO, viz video.

Nové video chuligánů Sparty v Miláně, kde došlo ke střetu se sekuritkou, která byla následně vyhnaná ze sektoru.

Aktuálně z centra Helsinek ve Finsku. Aktuálně se potkávají dvě ekipy rivalů a to IFK Helsinki vs HJK Helsinki v počtu 20x20, po třech minutách tvrdého boje si výhru připisují chuligáni IFK Helsinki

Před zápasem EL napadá ekipa Brondby u stadionu Hajduk a vše po chvilce končí policie. Ve večerních hodinách se schází ekipa Brondby a snaží se o střet, ale vše má pod kontrolou policie, po střetu který proběhl před zápasem u sektoru pro hosty bylo pár zraněných. Hajduk tento zápas podporovalo několik desítek fanoušků Gornika Zabrze. Na fotce ekipa Brondby napadající u sektoru hostů Hajduk a společné foto.

Chuligáni Lechu Poznan den před i v den zápasu monitorují město Utrecht a hledají soupeře. Den před zápasem policie zatýká skupinu 30 chuligánů Utrechtu která se chystala na střet s Lechem (Lechu den před zápasem bylo cca 80 do boje). V den zápasu se do potyček dostává Lech pouze s policií a následně prohání domácí ekipu ulicema Utrechtu, viz video

Credit: @správce3

Jíž den před zápasem se vydává LPH, Lech Poznan hooligans do Utrechtu v počtu 70-80 chuligánů (v článku foto), ti monitorují město. Ekipa Utrechtu se v té době připravovala na střet, v tom vše bohužel překazila policie a 34 chuligánů Utrechtu zadržela. Video v článku z dnešního dne, kdy LPH se dostávají do potyčky s policií

Citace z našeho webu ze dne 28.01.2017 Ještě před zahájením první edice IWT, se potkávají na trase dvě ekipy Arka vs koalice Lechia + Stomil 70x80, po chvilce boje zasahuje policie

Nové video zde:

Před zápasem dochází ke střetu v centru Stockholmu, kde 8 chuligánů Željezničaru napadá skupinu 40 AIK (se zbraněmi) ti se dávají na útěk. Před zápasem poté ekipa AIK dává bandu a napadají Željezničar u stadionu, video č.1 napadení 8x40, video č.2 akce AIK u stadionu

Ve včerejších nočních hodinách napadají chuligáni Velež Mostar hooligans 50 fanoušků Aberdeenu, několik jích poté bylo ošetřeno. Dnes Aberdeen odehraje odvetu zípasu EL- Široki Brijeg - Aberdeen

O víkendu v neděli se potkávají dvě silné mladé ekipy AIK Stockholm a ruského Zenitu, 17x17, po minutě tvrdého boje vyhrávají chuligáni Zenitu

Fotky ze včerejší noci, oheň v kopcích mezi Omišem a Splitem. Oheň se dostal až k předměstí Splitu, Podstrany a Ražance. Shořelo 4500 hektarů lesa, několik domů a aut. V tuto chvíli je již oheň kontrolován s pomocí armády a mnoha dobrovolníků. Torcida Split společně s BBB a dalšíma ekipami vyzvala k mobilizaci a během 30 minut se sešlo u hasičské stanice na 500 Torcidy, BBB a dalších aby pomohlo hasičum bránit Split a okolí před ohněm. Kde o tom píší media? nikde.