Dnes došlo k měření sil mezi Ukrajinskou ekipou a to konkrétně z Dynama Kyjev (HTF) a Francouzkou ekipou Brizak (Nancy), 9x9, do 24 let, kdy si Ukrajinci připisují vítězství za 40 sekund

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz),

Dnes došlo k měření sil mezi velice silnou ekipou Aalborg frontline z Dánska a Brondby (BHD), kteří mají také velice dobrou kvalitu, 9x9, výhra Aalborg frontline (na fotce Aalborg frontline, dole ekipa BHD)

Bitka v ulicích Saint-Etienne před dnešním zápasem Oleksandria vs. Saint-Etienne:

Bitka 100x100, Saint Etienne vs Karpaty Lviv se střetly v centru města Lvov. Dva policisté byli zraněni, dvě policejní auta byla poškozena a pět chuligánů Saint-Etienne bylo zatčeno.

Aktualizace: Saint Etienne včera podpořeno 10-15 lidí z Hajduku Split, na straně domácích Oleksandria + Karpaty Lviv (na fotce pod banda Saint Etienne + hajduk po bitce)

Dnes došlo k měření sil ekip z Ukrajiny a Švédska (U23) Dynamo Kyjev (North Company) vs Hammarby (KGBs youthfirm Brödraförbandet), 7x7, dvě velice tvrdé kola, obě kola vyhrává ekipa z Ukrajiny

Dnes proběhlo mezinárodní měření sil mezi BG (Mykolajiv) + Simferopol (Ukrajina) vs Karlsruhe (Německo) + Zürich (Švýcarsko), po 4 minutách boje jde výhra na stranu BG (Mykolajiv) + Simferopol (Ukrajina)

27.10.2019 došlo k měření sil mezi HJK Helsinki (Sakilaiset + HJK Youth - Finsko) vs Zenit St. Petersburg (Rusko, 5 lidí U24), po tvrdé bitce a fér boji jde výhra na stranu Zenitu (na fotkách banda HJK)

Dnes proběhla velice zajímavá bitka dvou aktivních skupin (kteří mají bitky každý víkend), YGG (Wisemen Göteborg, Švédsko) vs BHY (Brøndby, Dánsko), 14x14, po 4 minutách kvalitního boje jde výhra na stranu Wisemen Göteborg (bitka mladých sestav, U19)

mexico riots 1

Násilí na tribunách během zápasu Mexické Ligy mezi Atletico San Luis a Queretaro. Zápas byl přerušený, v chaosu bylo zraněno nejméně 37 diváků.

Zaglebie Sosnowiec + BKS Bielsko vs Terror Family (Dynamo Kyjev), 18x18 ,po minutě a půl jde výhra na stranu Polské bandy Zaglebie Sosnowiec + BKS Bielsko

Zajímavé zprávy pocházejí z Prištiny, kde se hrál zajímavý zápas týmů Kosova a Černé Hory. Přímo na stadionu došlo ke střetu zdánlivě přátelských „fanoušků“, Černé Hory vs fanoušci Kosova, kteří jsou bráněni sekurity.

Zatímco všichni sledují kvalifikaci pro Euro 2020, kluby pořádají přátelské zápasy. Novosadská Voivodina pořádala tréninkový kemp v Itálii a hrála přátelský zápas s Bresciou. K tomuto zdánlivě nenápadnému zápasu přišli „místní“ Albánci, kteří začali provokovat Srby.

Přátelský fotbalový zápas mezi Vojvodinou a Bresciou byl v 52. minutě přerušen a zápas byl poznamenán incidenty způsobenými provokacemi albánskými vlajkami.

Fanoušci Voivodiny vbíhají na hřiště naproti „místním“ Albáncům, ti bohužel během několika sekund vyklízí své pozice a neni po nich ani památky.

ME: Před zápasem Chorvatsko - Maďarsko (09.10.2019)

Po včerejším focení ekip ve Splitu (Maďarů), napadá Maďary stejně početná ekipa Hajduku Split (~50x50), po chvilce vše končí fízlové