1. kolo (20. až 23. července): Bohemians Praha 1905 - Slovácko, Příbram - Teplice, Baník Ostrava - Jablonec, Dukla Praha - Viktoria Plzeň, Slovan Liberec - Karviná, Sparta Praha - Opava, Sigma Olomouc - Slavia Praha, Zlín - Mladá Boleslav.

2. kolo (27. až 30. července): Příbram - Bohemians Praha 1905, Slavia Praha - Karviná, Mladá Boleslav - Sigma Olomouc, Opava - Zlín, Jablonec - Sparta Praha, Viktoria Plzeň - Slovan Liberec, Teplice - Dukla Praha, Slovácko - Baník Ostrava.

3. kolo (3. až 6. srpna): Dukla Praha - Bohemians Praha 1905, Baník Ostrava - Příbram, Karviná - Mladá Boleslav, Slavia Praha - Opava, Zlín - Jablonec, Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň, Slovan Liberec - Teplice, Sparta Praha - Slovácko.

4. kolo (10. až 13. srpna): Bohemians Praha 1905 - Baník Ostrava, Příbram - Dukla Praha, Opava - Slovan Liberec, Teplice - Sparta Praha, Slovácko - Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň - Zlín, Mladá Boleslav - Slavia Praha, Jablonec - Karviná.

5. kolo (17. až 20. srpna): Dukla Praha - Slovácko, Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905, Sparta Praha - Příbram, Sigma Olomouc - Baník Ostrava, Zlín - Teplice, Slavia Praha - Jablonec, Mladá Boleslav - Opava, Karviná - Viktoria Plzeň.

6. kolo (24. až 27. srpna): Jablonec - Sigma Olomouc, Příbram - Slovan Liberec, Bohemians Praha 1905 - Sparta Praha, Opava - Karviná, Teplice - Slavia Praha, Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Dukla Praha, Slovácko - Zlín.

7. kolo (31. srpna až 3. září): Sparta Praha - Dukla Praha, Slovan Liberec - Baník Ostrava, Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905, Zlín - Příbram, Slavia Praha - Viktoria Plzeň, Karviná - Slovácko, Mladá Boleslav - Teplice, Opava - Jablonec.

8. kolo (14. až 17. září): Bohemians Praha 1905 - Zlín, Příbram - Sigma Olomouc, Baník Ostrava - Sparta Praha, Dukla Praha - Slovan Liberec, Jablonec - Mladá Boleslav, Viktoria Plzeň - Opava, Teplice - Karviná, Slovácko - Slavia Praha.

9. kolo (21. až 24. září): Sparta Praha - Slovan Liberec, Sigma Olomouc - Dukla Praha, Zlín - Baník Ostrava, Slavia Praha - Bohemians Praha 1905, Karviná - Příbram, Mladá Boleslav - Slovácko, Opava - Teplice, Jablonec - Viktoria Plzeň.

10. kolo (28. září až 1. října): Bohemians Praha 1905 - Karviná, Příbram - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Slavia Praha, Dukla Praha - Zlín, Slovan Liberec - Sigma Olomouc, Viktoria Plzeň - Sparta Praha, Teplice - Jablonec, Slovácko - Opava.

11. kolo (5. až 8. října): Sigma Olomouc - Sparta Praha, Zlín - Slovan Liberec, Slavia Praha - Příbram, Karviná - Dukla Praha, Mladá Boleslav - Baník Ostrava, Opava - Bohemians Praha 1905, Jablonec - Slovácko, Viktoria Plzeň - Teplice.

12. kolo (19. až 22. října): Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň, Příbram - Jablonec, Baník Ostrava - Karviná, Dukla Praha - Opava, Slovan Liberec - Slavia Praha, Sparta Praha - Mladá Boleslav, Sigma Olomouc - Zlín, Slovácko - Teplice.

13. kolo (26. až 29. října): Zlín - Sparta Praha, Slavia Praha - Dukla Praha, Karviná - Sigma Olomouc, Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905, Opava - Příbram, Jablonec - Slovan Liberec, Viktoria Plzeň - Slovácko, Teplice - Baník Ostrava.

14. kolo (2. až 5. listopadu): Bohemians Praha 1905 - Teplice, Příbram - Slovácko, Baník Ostrava - Viktoria Plzeň, Dukla Praha - Jablonec, Slovan Liberec - Mladá Boleslav, Sparta Praha - Slavia Praha, Sigma Olomouc - Opava, Zlín - Karviná.

15. kolo (9. až 12. listopadu): Slavia Praha - Zlín, Karviná - Sparta Praha, Mladá Boleslav - Dukla Praha, Opava - Baník Ostrava, Jablonec - Bohemians Praha 1905, Viktoria Plzeň - Příbram, Teplice - Sigma Olomouc, Slovácko - Slovan Liberec.

16. kolo (23. až 26. listopadu): Bohemians Praha 1905 - Příbram, Karviná - Slavia Praha, Sigma Olomouc - Mladá Boleslav, Zlín - Opava, Sparta Praha - Jablonec, Slovan Liberec - Viktoria Plzeň, Dukla Praha - Teplice, Baník Ostrava - Slovácko.

17. kolo (30. listopadu až 3. prosince): Bohemians Praha 1905 - Dukla Praha, Příbram - Baník Ostrava, Mladá Boleslav - Karviná, Opava - Slavia Praha, Jablonec - Zlín, Plzeň - Olomouc, Teplice - Liberec, Slovácko - Sparta Praha.

18. kolo (7. až 10. prosince): Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905, Dukla Praha - Příbram, Slovan Liberec - Opava, Sparta Praha - Teplice, Sigma Olomouc - Slovácko, Zlín - Viktoria Plzeň, Slavia Praha - Mladá Boleslav, Karviná - Jablonec.

19. kolo (14. až 17. prosince): Baník Ostrava - Sigma Olomouc, Bohemians Praha 1905 - Slovan Liberec, Příbram - Sparta Praha, Jablonec - Slavia Praha, Slovácko - Dukla Praha, Teplice - Zlín, Viktoria Plzeň - Karviná, Opava - Mladá Boleslav.

20. kolo (8. až 11. února): Sigma Olomouc - Jablonec, Slovan Liberec - Příbram, Sparta Praha - Bohemians Praha 1905, Karviná - Opava, Slavia Praha - Teplice, Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň, Zlín - Slovácko, Dukla Praha - Baník Ostrava.

21. kolo (15. až 18. února): Dukla Praha - Sparta Praha, Baník Ostrava - Slovan Liberec, Bohemians Praha 1905 - Sigma Olomouc, Příbram - Zlín, Viktoria Plzeň - Slavia Praha, Slovácko - Karviná, Teplice - Mladá Boleslav, Jablonec - Opava.

22. kolo (22. až 25. února): Zlín - Bohemians Praha 1905, Sigma Olomouc - Příbram, Slovan Liberec - Dukla Praha, Sparta Praha - Baník Ostrava, Mladá Boleslav - Jablonec, Opava - Viktoria Plzeň, Karviná - Teplice, Slavia Praha - Slovácko.

23. kolo (1. až 4. března): Slovan Liberec - Sparta Praha, Dukla Praha - Sigma Olomouc, Baník Ostrava - Zlín, Příbram - Karviná, Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha, Slovácko - Mladá Boleslav, Teplice - Opava, Viktoria Plzeň - Jablonec.

24. kolo (8. až 11. března): Slavia Praha - Baník Ostrava, Karviná - Bohemians Praha 1905, Mladá Boleslav - Příbram, Zlín - Dukla Praha, Sigma Olomouc - Liberec, Sparta Praha - Viktoria Plzeň, Jablonec - Teplice, Opava - Slovácko.

25. kolo (15. až 18. března): Sparta Praha - Sigma Olomouc, Slovan Liberec - Zlín, Baník Ostrava - Mladá Boleslav, Dukla Praha - Karviná, Příbram - Slavia Praha, Bohemians Praha 1905 - Opava, Slovácko - Jablonec, Teplice - Viktoria Plzeň.

26. kolo (29. března až 1. dubna): Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905, Jablonec - Příbram, Karviná - Baník Ostrava, Opava - Dukla Praha, Slavia Praha - Slovan Liberec, Mladá Boleslav - Sparta Praha, Zlín - Sigma Olomouc, Teplice - Slovácko.

27. kolo (5. až 8. dubna): Sparta Praha - Zlín, Dukla Praha - Slavia Praha, Sigma Olomouc - Karviná, Bohemians Praha 1905 - Mladá Boleslav, Příbram - Opava, Slovan Liberec - Jablonec, Slovácko - Viktoria Plzeň, Baník Ostrava - Teplice.

28. kolo (12. až 15. dubna): Teplice - Bohemians Praha 1905, Slovácko - Příbram, Viktoria Plzeň - Baník Ostrava, Jablonec - Dukla Praha, Mladá Boleslav - Slovan Liberec, Slavia Praha - Sparta Praha, Opava - Sigma Olomouc, Karviná - Zlín.

29. kolo (19. až 22. dubna): Zlín - Slavia Praha, Sparta Praha - Karviná, Dukla Praha - Mladá Boleslav, Baník Ostrava - Opava, Bohemians Praha 1905 - Jablonec, Příbram - Viktoria Plzeň, Sigma Olomouc - Teplice, Slovan Liberec - Slovácko.

30. kolo (26. až 29. dubna): Slovácko - Bohemians Praha 1905, Teplice - Příbram, Jablonec - Baník Ostrava, Viktoria Plzeň - Dukla Praha, Karviná - Slovan Liberec, Opava - Sparta Praha, Slavia Praha - Sigma Olomouc, Mladá Boleslav - Zlín.

Additional information