Choreo v zápase proti Českým Budějovicím bylo věnováno k uctění památky lidí, kteří zahynuli či trpěli při bombardování našeho milovaného města. Bylo věnováno také městu samotnému, které bylo v obrovské míře bombardováním zničeno a zdevastováno a muselo se v mnoha místech se vším začít úplně od znova.
Při signalizaci odpálení pyra začali hasiči neadekvátně zasahovat a strhávat část transparentu, což vyvolalo značné nevole v řadách mnoha fanoušků, nakonec pod sprchou piv nadávek a hrozícího fyzického napadení od tohoto nesmyslného činu upustili a choreografie pokračovala dál dle plánu.

Po chvilce však došlo k dalšímu incidentu, kdy po vyrovnávací brance se jeden z našich fanoušků rozhodl oslavit vstřelení branky přímo na hřišti s jedním z našich fotbalistů. Při vracení se zpět do svého sektoru byl zachycen securitkou, ale povedlo se mu člena security povalit a ostatním securiťákům i jim nápomocným hasičům se vyvléct i za pomocí dalších domácích fans, kteří začali skákat na hřiště, aby pomohli slavícímu fanouškovi zpět..Additional information