close(x)

Derby na Letné pro nás mělo dvě předehry. První byla pár týdnů před vzájemným zápasem, když v Libni po našem výjezdu bylo zpozorováno 10 ACS, ale před stejně početnou partou SKS ujíždějí. Druhá byla pár dní před derby a to u stadionu Bohemians, kde 4 auta SKS překvapují 2-3 auta židobolševika a výhra jde velmi rychle na naší stranu. V den derby už byl jiný scénář. Po zápase se jedné partě slávistů podaří zmizet z dohledu SPJ a to když zabíháme do jedné hospody v centru, která je navíc prázdná, tak využíváme možnosti jí před SPJ zamknout. Uvnitř nás je přesně 25. Zanedlouho je slyšet zvenku protivník ve zkušené sestavě (hrubý odhad 50 hlav, v tom Nitra), ať odemkneme. Odemykáme dveře a začíná tak boj o hospodu. Jeden ACS slušně inkasuje uvnitř hospody, další končí v nemocnici na šití hlavy. Jakmile se boj na chvílí uklidní, tak v pár lidech vylejzáme ven, ale jsme po chvíli zahnáni zpět. Asi každý, kdo zažil nějaký ten boj o hospodu s úzkým vchodem, tak ví, že není úplně jednoduché se hromadněji dostat ven, ale i dovnitř. Spartě plus za aktivitu a dobrou partu.

Online fotoreport z dnešního derby zápasu mezi Opavou a Baníkem Ostrava. Článek bude během zápasu průběžně aktualizován.

Fotoreport z EL mezi Slavií Praha a Kodaní. Hosté ze začátku odpalují pyrotechniku, domácí se na severu prezentují kartony "TS", více v článku.

Na opavském stadionu proběhla taktická porada a cvičení fízlů ohledně derby, které se odehraje 11.11.2018, fotky z Opavského stadionu.

Online fotoreport z dnešního derby mezi Spartou Praha a Slavií Praha. Článek bude během zápasu průběžně aktualizován.

Velice povedená prezentace Chacharů v rámci oslav 100 let české státnosti, na protilehlé tribuně velká plachta, v sektoru kartonová choreografie "100" a Česká vlajka z kartonů, nechyběla ani pyrotechnika která všemu přidala korunu. Fotoreport v článku!

Bohemians Praha 1905 - FK Teplice (videoreport) (02.11.2018)

Včera 02.11.2018 Baník Ostrava a GKS Katowice oslavili 22 let své družby.

Povedený fotoreport ze zápasu Teplice - Baník Ostrava, hostů dorazilo celkem 410, kdy Oplocení vyzdobili zástavami „BANÍK“, „1922“, „KING BANÍK“, „ULTRAS“, „ORLICE“, „SV. VÁCLAV“, „SCHŐNBERG GRUPPE“ a „NOVOJIČÍNSKO“.

Fotoreport ze zápasu FC Baník Ostrava - MFK Karviná, 11 tisíc diváků, sektor hostů, který fandil i prezentoval se choreografií. Domácí odpalují pyrotechniku a na tribuně proti hlavní se prezentují balónky v barvách klubu. Více v článku.

Fotoreport ze zápasu Slovan Liberec - Slavia Praha, na tribunách proběhlo několik potyček, více v článku.

Sobotní zápas Poruba vs. Přerov

Náběh koalice Poruba + Havířov na hostující sektor. Hráno ve Vítkovicích.

Additional information