Fotoreport ze zápasu Baník Ostrava - Sparta Praha. Choreografie ze strany domácích, konfety, pyrotechnika vyprodaný stadion tvořil zápas rivalů Baniků a Sparty. Hostů z Prahy dorazilo na 250 kusů.

Exkluzivní fotky z bitky Molodost' Derzost' (Dnepr) + Kharkov City Patriots (Metallist) vs Banik Ostrava 26x26, 1 minuta a vyhra Dnipro + Kharkov

Pohled CHzB : Dnes po 1 minutě prohráváme se silnějším soupeřem , děkujeme za super domluvu a férový ale tvrdý boj !

(na fotce ekipa CHzB)

,

Domluvená bitka mezi Brnem a Nikolayevem  v počtu 16x13 Nikolaev + 3 NSF, do 1 minuty a výhra Ukrajinců

953 diváků sledovalo zápas Slezský FC Opava - FK Jablonec, za deštivého počasí vycestovalo 17 kusů z Jablonce na stadion Zbrojovky Brno, kde své zápasy odehrává Opava v azylu. Fotoreport v článku.

563 Chacharů a 19 družebních přátel z Katowic vycestovalo na sever Čech na zápas Slovan Liberec - Baník Ostrava. Zápas celkem sledovalo 4695 diváků. Support hostů na stadioně Pod Nisou dominoval a kotel domácích se v zápase prezentuje choreografií (kotel domácích na dvě části, jedna část za brankou a menší skupinka na hlavní tribuně), fotoreport v článku.

Dnes se potkáváme s ukrajinským soupeřem z Charkova. Obě strany nastupují v mladých sestavách (12x12). Hodně tvrdý fight po více než dvou minutách strhávají na svou stranu ukrajinci. Díky soupeři za zajímavý setkání.

Metalist Charkov se setkává se Spartou Praha poté, co Erzgebirge Aue ruší dohodnutý boj

Metalist Charkov cestoval 2000 kilometrů na dohodnutý boj s Erzgebirge Aue, ale Němci nakonec zrušili dohodnutý boj, když Ukrajinci už byli na svém místě. Na cestě zpátky z Německa se Metalist potkává s mladou ekipou Sparty Praha na území ČR, kde došlo k boji v počtu 12x12. Methalist Charkov (bez triček) vyhrál po 2 minutách. Metalist: "Zvláštní poděkování patří TSV 1860 München za pomoc s organizací a Spartě za poctivý a dobrý boj."

Sparta Praha:

Metalist Charkov: (na fotce je celá ekipa)

Fotoreport ze včerejšího zápasu Slavia Praha - Plzeň. Tribuna Sever se prezentuje na severu choreografií proti UEFA "Svoboda slova, poctivost a láska ke hře" a také odpalují velké množství pyrotechniky. Hosté z půlky zaplňují sektor v Edenu, fandí a také odpalují nějaké ohně. Fotoreport v článku.

Poměrně velká řež, kdy nás Sevilla (40) napadá ve knajpě, kde sedíme. Nás vychází ven 15, soupeř tleská, že na ruce na což jim neskočíme a asi 5m od sebe začínají házet cihly v rukou jim jsou vidět tyče, pásky, nunčaky, vše trvá cca minutu, kdy pár našich je na zemi. Dva od nás končí v nemocnici s rozbitýma hlavami od šutru, 13 nás zadržují fízlové, ale po půlhodině nás pouští.

(Z pohledu Slovácka) Fotoreport z derby Slovácko - Zlín, které se hrálo 27.08.2018. Před zápasem má vše pod kontrolou policie a hosty ze Zlína vede přes park ke stadionu bez potyček. V průběhu zápasu se oba kotle prezentují choreografií a odpalují ohně, dělobuchy. Po zápase se skupinka Slovácka + Púchov (Slovensko) vydává na náměstí, kudy v tu dobu vedou fízlové hosty na vlakové nádraží a tak proti domácích zasahuje policie a poté je zadržuje v místním kasínu. Fotoreport ze zápasu a z ulic po zápase v článku.

Fotoreport z dnešního malého pražského derby mezi Bohemians 1905 a Spartou Praha. Choreografie ze začátku zápasu od Sektor1905, na straně hostů nechyběla pyrotechnika. Fotky najdete v článku. Komentáře k článku ZDE

Opava se Slaskem Wroclaw (20 aut cca) si dnes dělá menší výlet do Olomouce s nadějí, že se objeví soupeř ze Španělska, sektor hostů, jak se dalo i čekat zůstal prázdný a pár normálních fanoušků Sevilly bylo střeženo policií ve VIP