Začal advent a s ním jsou každoročně spojené nákupy dárků pro Vaše nejbližší. Mnozí budete nakupovat dárky v internetových obchodech. Proto bych na Vás chtěl apelovat a vlastně i poprosit, abyste při nákupech preferovali eshopy, které dlouhodobě podporují web hooligans.cz, některé už šest sedm let.
Díky nim web funguje a přináší Vám informace ze světa ultras a hooligans přes 14 let. Zároveň u těchto eshopů máte záruku poctivosti a spolehlivosti, že se Vámi vybrané zboží dostane v pořádku až k Vám.

 

Proto bych Vám chtěl eshopy připomenout a podporovatelům našeho webu takto i pomoci:
V prvé řadě je to hlavní sponzor webu eshop  FanaticShop.cz, který se specializuje na značky Doberman's Aggressive, Bulldogs, Musclemaker, Avanti, Gladiator, Benlee a další.Další hlavní sponzor webu a soutěží je eshop Football-factory.cz specializující se na vlastní motivy, které se objevují na mikinách, tričkách i teplákovkách, ale také na zakázkové výrobě nálepek, šál, vlajek atd.


Významný sponzor je rovněž Gangshop.cz, který prodává značky Thor Steinar, Erik and Sons, Doberman's Aggressive, Yakuza, Ansgar Aryan, ale také boty a další doplňky.


Podporovatel provozu forum.hooligans.cz je eshop streetwearshop.cz, prodávající značky Pitbull, La Vida Loca, Hooligan, Mentalita Ultras či Troublemaker.


Další podporovatel webu je eshop EtappA.cz, prodávající značky Lonsdale, Benlee, Alpha Industries, The Spirit of 69 či Hardcore United.

 

 

Dlouholetým podporovatelem webu je i eshop Vagabund Store prodávající značky Wand, Thor Steinar, Ben Sherman, Lonsdale, Nibelung, Pretorian, Umbro a další.Dalším sponzorem je eshop Mighty Warrior, který prodává mikiny, trička, polokošile, čepice a další doplňky značky Mighty Warrior.Od po roku 2007 web podporuje také internetový obchod Ultimateshop.cz, který prodává přes 30 značek, například Fred Perry, Ben Sherman či Venum.

 


Novým sponzorem webu je eshop VanDycks.cz, který prodává luxusní povlečení výhradně české výroby s motivy různých vlajek států - např. Anglie, Norska, Švédska a mnoha dalších. A dokonce nechybí ani perlička v podobě vlajky jižanské Konfederace. Veškeré motivy najdete na www.vandycks.cz.Tyto všechny eshopy umožňují provoz webu a budu rád, když jim oplatíme jejich celoroční podporu hooligans.cz

Díky

Správce
{jcomments off}
Additional information